ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження

327 0 Новини високих технологій

Call of Duty - це популярна серія ігор, яка з'явилася в 2003 році. Всі проекти засновані на шутере від першої особи. Кожна частина присвячена певним подіям: існуючим і неіснуючим. В одній з частин геймеру доведеться битися за Батьківщину в Другій світовій війні, а в наступній розробники влаштують віртуальну Третю світову війну.

Серія

Кожен рік, починаючи з 2003 розробники випускали нову частину або доповнення до гри. У підсумку до 2018 року набралося 15 ігор. Серед них є основні версії, а разом з DLC подано 28 проектів. Також вже анонсована нова основна частина CoD: Modern Warfare 4. Самий перший проект переносить гравця у Другу світову війну. Йому потрібно проходити одиночні завдання і кампанії. Геймер може знайомитися з історією від імені трьох солдатів на вибір: американського, британського і радянського.


Друга і третя основні частини практично нічим не відрізнялися від попередніх. В Call of Duty 4: Modern Warfare гравець вступає у війну початку XXI століття. Тут же з'являється ВІДГ-141. Вперше у проекту з'явилася повноцінна сюжетна історія, завдяки якій народилася ще пара сиквелів. Фанати гри знають, що всю серію CoD можна розділити на підсерії. Вихід Call of Duty: World at War поклав початок знаменитої підсерії Black Ops. Гравець знову повертається у Другу світову війну. У цьому проекті з'явився зомбі-режим.
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження
Далі з'явилася гра Call of Duty: Modern Warfare 2. Проект продовжував історію Modern Warfare. Події гри відбуваються в Росії, Казахстані, Бразилії і навіть на орбіті Землі. Через два роки з'явилася третя частина цієї підсерії, завершальна історію російсько-американської війни.


А за рік до цього була випущена Call of Duty: Black Ops. У жовтні 2018 року вийде 4 проект цієї підсерії.

Організація

У всій підсерії ігор Modern Warfare існувала особлива організація ВІДГ-141. Розробники ввели її як групу, що працює над запобіганням терактів. У грі її заснували країни НАТО. Організація з'явилася в Call of Duty Online в якості однієї з фракцій.

Причина появи

Сюжет розповідає про віртуальному 2011 рік, коли в Росії відбувся переворот силами ультранаціоналістів, а в одній з арабських країн була підірвана атомна бомба. НАТО зібрала рада, щоб обдумати всі події і спробувати протистояти їм у майбутньому. Так була придумана організація ВІДГ-141.
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження
Лідером спецпідрозділу став Шепард. Генерал армії США повинен зібрати кращих солдатів і призначити командира. Ним став Джон Мактавіш - капітан і боєць SAS.

Проходження: перша частина

У першій частині гри групування стає відомо лише у завданні «Над хмарами». Гравець потрапляє в літак, який захопили ультранаціоналісти. Мета організації - врятувати заручника Криглера. Пізніше виявляється, що в літаку є бомба, тому треба діяти вкрай обережно. Бійці знаходять заручника, але разом з ним залишився один з терористів. Гравцеві потрібно схопити Криглера і вистрибнути з літака, використовуючи парашут.

Проходження: друга частина

В Modern Warfare 2 гравець потрапляє в гори Казахстану. Тут проходить операція з участю двох бійців ВІДГ-141. Вони повинні пройти на базу російських, щоб забрати модуль американського супутника. Тільки після цього вони можуть вбити бійців і знищити їх техніку.
Слідом події переносять гравця до теракту в московському аеропорту. Організація повинна зайнятися усуненням терориста Макарова. Для цього потрібно полетіти в Бразилію, щоб вистежити спільника. Після знайти головного ворога терориста, врятувати його і повернути в спецпідрозділ. Виявиться, що Макаров ховається в притулок. Але відомі дві точки, де терорист може ховатися, тому організація ділиться на дві групи. Штурм в Росії проходить безуспішно. Також виявляється, що Шепард зрадник. Він вбиває своїх товаришів по службі, але пізніше його наздоганяє друга група, яка розправляється з ним.
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження
Після цих подій ВІДГ-141 (Call of Duty) офіційно розформували.

Проходження: третя частина

Оскільки спецпідрозділ було розформовано, його оголосили поза законом. В живих залишилося всього троє бійців. Микола знаходить Прайса і Соупа і надає їм притулок. Солдати знаходяться в Індії, де Микола вже зміг знайти лоялістів. Але про діяльність колишньої ВІДГ-141 знає той самий Макаров. Він всіма силами намагається знищити солдатів. Терорист вбиває значну частину хлопців з організації, але Микола, Прайс, Соуп і новачок Юрій знаходять нове сховище. Бійцям потрібно перехопити важливий вантаж терориста, але їм це не вдається. Щоб відшукати слід Макарова, вони хочуть захопити Варабе. Солдати виконують цю місію і знаходять слід терориста в Празі. Незважаючи на чітко побудований план, протагоністів чекало безліч пасток. Ця операція забрала життя Соупа.
Юрій і Прайс починають співпрацювати з «Дельтою». Гравцеві належить порятунок президента Воршевского і його дочки. З цим вони успішно справляються. Після знову отримують інформацію про місцезнаходження Макарова. Це непроста місія, яка успішно закінчується. Але в живих залишається лише Прайс.
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження

Секрети проходження

Всі три частини Modern Warfare наповнені величезною кількістю таємниць і сюрпризів. Наприклад, є інформація про те, що був реальний прототип ВІДГ-141. Оскільки цей підрозділ також часто називають Task Force, має місце припущення, що Змішана оперативна група 151 яка раніше існувала і боролася з атаками піратів, могла надихнути розробників на створення віртуальної організації. До кінця третьої частини проходження призводить до того, що в живих залишаються лише Микола і Прайс. Якщо придивитися до емблемі ВІДГ-141 можна помітити, що це суміш різних емблем організацій, які також боролися з терористами. Наприклад, меч і крила вже зустрічаються в SAS, а череп знаком Force. Також деякі вважають, що тут є і емблема «Шэдоу компані».
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження
Про те, що станеться вбивство деяких членів організації, можна було здогадатися по фото ВІДГ-141. Під час операції «Кингфиш» на знімку закреслені всі члени угруповання, кропе Соупа і Прайса. Хоча і Гоуст, і Роуч ще були живі під час проходження цього завдання.

Цікаві факти

Відомо про ВІДГ-141 в Far Cry 3. У грі американський розвідник Хантлі каже, що відправляється служити в цей спецпідрозділ. Очевидно, що це пряме відсилання до підсерії ігор CoD. В онлайн-грі ця організація є фракцією. Цікаво, що це єдина угруповання, ворогами якої стали всі противники у грі. Крім того, незалежно від карт, модель рук солдатів цієї фракції не змінюється.
ВІДГ-141: опис ігри, секрети проходження
Якщо грати від першої особи, можна помітити, що у протагоніста наручний годинник. Є навіть інформація, що деякі солдати носять магазини від АК-47 без потреби.

Популярі новини
Загрузка...