Проходження квесту гри Skyrim «Білий Флакон»

139 0 Новини високих технологій

Квест гри Skyrim «Білий Флакон» активується, як тільки ви поговоріть з алхіміком Виндхельма Нурелионом. Цей персонаж розповість про свою невиліковну хворобу, вилікувати яку здатна лише чарівне зілля. Але аптекар вже старий і не зможе самостійно дістатися до зілля. Тому він перекладе завдання вашого героя. Тепер вам належить відправитися на пошуки таємничого артефакту. А в допомогу персонаж дасть якусь мікстуру, що відкриває двері до чарівного предмета.

Проходження квесту гри Skyrim «Білий Флакон»

Пошуки артефакту

Шлях героя лежить в Забуту печеру. Цю локацію ви знайдете захід Виндхельма, неподалік від придорожнього трактиру «Нічні ворота». Печера являє собою стародавні нордские руїни, яких розкидано чимало по карті гри Skyrim. Білий Флакон зберігається в кінці підземелля. По дорозі до нього доведеться вступити в бій з драуграми і крижаними тролями. Не забудьте оглядатися навколо, адже тут заховано 6 скринь з цінними предметами.


В кінці локації Драконорожденный потрапить у Забуту крипту. Тут не варто розслаблятися, адже цей зал – усипальниця стародавнього алхіміка Куралмила. Щоб пройти далі, убийте господаря склепу. Але будьте обережні, на допомогу Куранмилу прийдуть 3 драугра-воєначальника. Після перемоги вивчіть крик «Смертний вирок», і пройдіть в прохід, захований під Стіною Слів. Тут ви побачите дивну чашу, що стоїть на постаменті. У неї і потрібно вилити мікстуру, видану Нурелионом. Відкриється прихований прохід, і ви нарешті-то заберете артефакт. На жаль, він виявиться треснувшим. Повертайтеся до аптекаря в Виндхельм, але не чекайте теплого прийому. Нурелион не подякує вам за пошуки артефакту, адже він зламаний і непридатний для лікування. В нагороду персонаж вручить 5 золотих. Але Квінт Навал, помічник аптекаря заплатить герою 500 монет. При бажанні можна використовувати баг «Білого флакона» в Skyrim. Для цього поговоріть з Квинтом до того, як він до вас звернеться. Тоді персонаж заплатить вам два рази.


Проходження квесту гри Skyrim «Білий Флакон»

Лагодження Білого флакона

Коли герой відкриє локацію «Глотка Світу», йому доставлять звісточку від Квінта Навала. Повертайтеся в Виндхельм і поговоріть з помічником аптекаря. Персонаж розповість, що для лагодження Білого Флакона потрібно знайти три предмета. Перший з них – Нетающий сніг ви відшукайте на вершині Глотки Світу. Другий – Товчений бивень мамонта захований в таборі велетнів Скеля Кам'яний пагорб. Останній – Вересове серце можна купити у аптекарів або взяти з тіла вбитого Ізгоя.
Проходження квесту гри Skyrim «Білий Флакон»

Кінець завдання

Зібравши предмети, повертайтеся до Навалу. Він відновить предмет, але до того моменту Нурелион помре. Тому помічник подарує артефакт вам. На вибір персонаж запропонує заповнити флакон зіллям з одним із 6 можливих ефектів. Кожні добу флакон буде знову наповнюватися чарівної рідиною. А це непогана нагорода за проходження квесту Skyrim «Білий Флакон». Що вибрати з ефектів - залежить від ваших уподобань:
 • Якщо не вистачає лікарських зіль, то найкращим вибором стане «Цілюща сила». Ця рідина відновлює 100 одиниць здоров'я персонажа.
 • Любите використовувати заклинання, вибирайте «Розвинути магічні навички». Завдяки цьому зіллю запас магії збільшується на 20 одиниць. Ефект тримається 300 секунд.
 • Якщо прокачиваете вміння злодія або вбивці, то вам буде корисно зілля «Хованки в тіні». Рідина зробить вас на 20 % незаметней протягом 60 секунд.
 • Віддаєте перевагу мечі, булави і кинджали вибирайте «Шкоди в ближньому бою». Завдяки зіллю однорідне зброю 60 секунд наносить на 50 % більше утрати.
 • Збільшити запас сил на 20 одиниць допоможе ефект «Бути міцніше в бою».
 • Завдяки «Протистояння магії» герой на 20 % краще чинить опір заклинанням супротивників.
 • На цьому закінчується проходження квесту Skyrim «Білий Флакон». Але попереду героя чекає ще чимало пригод.

  Популярі новини
  Загрузка...