6 аналогів Daemon Tools Lite

122 0 Новини високих технологій

Коли мова заходить про роботу з образами дисків, то більшість користувачів відразу ж згадують програму Daemon Tools. Однак це не єдине додаток, виконує цю функцію. У статті будуть наведені 6 аналогів Daemon Tools для Windows.

UltraISO

Якщо приступати до перерахування аналогів Daemon Tools для Windows, то почати варто неодмінно з UltraISO. Сама назва програми говорить, що він застосовується для роботи з ISO-файлами, тобто образами дисків. Програма повною мірою охоплює весь спектр опцій Daemon Tools, навіть привносить деякі свої унікальні інструменти. Крім банальних можливостей зразок запису образу і його створення, UltraISO дозволяє монтувати віртуальні приводи. Часто саме ця можливість цікавить користувачів в першу чергу.


6 аналогів Daemon Tools Lite
Варто торкнутися і негативної сторони цієї програми. Так, багатьом може не сподобатися інтерфейс програми, що здається занадто громіздким, порівняно з Daemon Tools. Аналог має дизайн ще нульових років, коли не було місця барвистих іконок з докладним описом тієї чи іншої функції. Незважаючи на це, варто віддати належне програмі, адже розібравшись, де знаходиться якась функція, в майбутньому працювати з нею стане набагато простіше. Сам інтерфейс можна побачити на зображенні вище.

Alcohol 52 %

Програма Alcohol 52 % - це ще один аналог Daemon Tools, який зумів в себе увібрати всі необхідні і корисні для користувача функції та інструменти. У ньому також є необхідна опція монтування образів дисків, яка дозволяє, не витягуючи з архіву файли, працювати з ними.


Якщо необхідно створити образ з файлів на жорсткому диску або ж на оптичному диску, то Alcohol 52 % теж може в цьому допомогти. З відмінних рис програми можна виділити функцію аудіо конвертера. Але вона додаткова, для її активації необхідно встановити спеціальний плагін з сайту розробника. До переваг можна також віднести простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який можна побачити на зображенні нижче.
6 аналогів Daemon Tools Lite
Говорячи про недоліки, то він всього один - програма поширюється по платній підписці, хоч і є пробна версія, що працює нетривалий час. Однак цей же недолік присутній і у попереднього програми.

PowerISO

Додаток PowereISO дозволяє виконувати створення, стиснення, монтування, очищення, редагування та конвертування образу, а це означає, що воно є відмінним аналогом Daemon Tools. Насправді це лише частина функцій програми, її інструментарій входить ще пропалення дисків, граббінг Audio CD, копіювання дисків, а також є інструменти для роботи з дискетами. Якщо у вас завалялися ці давно забуті світом накопичувачі, то саме PoweredISO допоможе з ними працювати, в інших поданих програмах у цій статті такої опції немає.
6 аналогів Daemon Tools Lite
Незважаючи на величезний перелік можливостей, який був представлений вище, PowerISO має досить компактний інтерфейс, головні функції в якому винесені на передній план. Таким чином, у розробників вийшло створити ілюзію не завантаженості, і користувач відчуває себе комфортно при роботі з програмою.

MagicDisc

Якщо є потреба у безкоштовному програмному забезпеченні для роботи з образами дисків і безпосередньо самими дисками, то MagicDisc або, як його ще називають, MagicISO - це відмінний аналог Daemon Tools Lite. Навіть в якійсь мірі краще, адже у програмі немає реклами, на відміну від безкоштовної версії Daemon Tools.
6 аналогів Daemon Tools Lite
Так як раніше було зазначено, що для більшості користувачів основною функцією даних програм є монтування віртуальних приводів, то варто зауважити, що MagicDisc здатний одночасно додавати до 15 штук. У порівнянні з трьома, що використовуються в Daemon Tools, цей показник виставляє додаток в хорошому світлі. При всьому цьому вона володіє всіма тими ж можливостями, навіть можна поставити пароль на створюваний CD або DVD.

CDBurnerXP

Продовжуючи говорити про безкоштовні аналоги програми Daemon Tools, ніяк не можна було пропустити CDBurnerXP. Основною її функцією є запис даних на диск, тобто пропалення дисків, але крім цього є ще кілька цікавих опцій. Так, використовуючи цю програму, без праці вдасться записати відеофайли для їх відтворення на старих DVD-програвачах, для цього існує окреме меню з відповідними інструментами. За аналогією з відео, є також інструменти для створення аудіодисків. До більш простих функцій можна віднести стирання оптичного накопичувача. Уважні читачі вже могли помітити, що немає згадки про можливість монтування образів дисків, на жаль, це так. Якщо ви шукали аналог Daemon Tools саме з цією функцією, то CDBurnerXP вам категорично не підійде. Цей додаток необхідно тільки для прожигов.

CloneDVD

Всі можливості програми CloneDVD можна вмістити в три рядки:
 • Копіювання DVD.
 • Клонування DVD.
 • Запис даних.
 • 6 аналогів Daemon Tools Lite
  Виходячи з цього, деякі можуть подумати, навіщо цей додаток взагалі включено в список. Все просто: CloneDVD можна вважати аналогом хоча б з тієї причини, що частина функцією у них схожа з Daemon Tools. Але основною перевагою є зовсім інше. Ця програма безумовний фаворит, якщо вам необхідний інструмент для запису дисків. Адже якщо тільки це вам і потрібно, немає сенсу встановлювати на комп'ютер потужну програму з купою всіляких інструментів, якими ви ніколи не будете користуватися. А так ви отримаєте компактну програмку, яка не буде займати багато місця на жорсткому диску і яка дозволить здійснювати запис дисків.

  Висновок

  На завершення статті скажемо, що всі наведені програми рівною мірою можуть послужити заміною всім відомої Daemon Tools. Аналоги, описані вище, можуть виконувати практично всі ті ж функції, а в деяких випадках навіть більший їх перелік, так що будь-якому користувачеві без праці вийде підібрати програму, в якій йому зручно буде працювати.

  Популярі новини
  Загрузка...