"Тип 95": опис і огляд тактики

217 0 Новини високих технологій

"Тип 95" - важкий японський танк, який не проявив себе в реальному світі, зате має непогану репутацію в грі World of Tanks. Бойова машина не володіє якими-небудь видатні якості, але тим не менше привертає увагу і відразу готує до подальших танкам у дереві прокачування. Але не будемо зациклюватися на вступ і відразу приступимо до розбору.

Історична довідка

Спочатку розглянемо історію появи "Тип 95", який так і не надійшов у серійне виробництво. Він був розроблений в 1930 році японськими конструкторами, які хотіли поліпшити первинну легку версію бойовий машини, забезпечивши її важким озброєнням, бронюванням і масивністю. У підсумку в світлі з'явилося чотири прототипу, кожен з яких мав невеликий дефект. Але дизайнери не зупинилися і створили ідеальний варіант, який ми можемо спостерігати у грі «Ворлд оф Танк». Незважаючи на те, що бойова машина володіла трьома вежами і двома кулеметними отворами, які б стали відмінною підтримкою на полі бою, танк так і не реалізував свій потенціал в реальному бою.


"Тип 95": опис і огляд тактики

Ігровий варіант танка

Набагато позитивніше справи у цієї моделі йдуть в грі. "Тип 95" - важкий танк з великим потенціалом, так як на 4 рівні розвитку він має цілком пристосоване знаряддя, хороший боєзапас і міцне бронювання. Кулеметні черги ЛТ його не можуть пробити навіть за умови розстрілу в корму, зате у відповідь вони отримують повноцінне знищення. На жаль, в грі не реалізована многобашенность, тому постріляти вийде виключно з головного знаряддя і не більше. Що стосується самої віртуальної моделі, то вона виглядає чудово. Розробникам вдалося зберегти зовнішній вигляд і досягти максимального реалізму, що не може не радувати. Залишилося тільки розглянути його бойовий потенціал і застосування на полях битв.


"Тип 95": опис і огляд тактики

Технічні характеристики

У кожної бойової машини в грі «Ворлд оф Танк» є особистий набір характеристики. У випадку з цим японським ТТ вони виглядають наступним чином:
 • В якості основного озброєння використовується 75 см Tank Gun Type 99.
 • Запас снарядів має 90 штук.
 • Кількість завдається шкоди варіюється від 110 до 175 (перший варіант передбачає використання бронебійних снарядів, а другий розрахований на фугасні).
 • Що стосується бронепробития, то маються наступні показники (приведені усереднені значення): 38 мм – фугас, 705 мм бронебійний снаряд 100 мм - кумулятив.
 • Скорострільність досягає значення в 18 пострілів/хв
 • Загальна ефективність бойового шкоди - 2000 очок міцності за хвилину.
 • Повноцінне зведення досягається за 23 секунди.
 • Показник міцності становить 400 одиниць.
 • Бронювання варіюється від 30 до 35 мм.
 • Максимальний рівень швидкості становить 22 км/ч.
 • Незважаючи на сумнівні дані щодо броні, бойова машина Type 95 добре стримує шкоди і захищає екіпаж. Подібний ефект досягається в основному завдяки похилим листами бронювання.
  "Тип 95": опис і огляд тактики

  Ефективність танка в грі

  Тепер розглянемо застосування бойової машини на полях битв. Відразу відзначимо, що розглядати четвертий рівень не має особливого сенсу, так як маленький рівень танків рідко використовуються хорошими гравцями для обкатування.
  Але в цілому гравці відгукуються про нього добре і в першу чергу вказують на високий показник живучості. Якщо на "Тип 95" потрапити в ТОП команди в бою, то можна заробити непоганий послужний список, медалі і навіть статус "Майстра". Крім того, якщо розробники влаштовують конкурси та змагання на подібних дрібних танках, то японський ТТ значно частіше з'являється на полі бою, ніж аналогічні варіанти. Але варто відзначити і негативний момент, пов'язаний з тим, що більш швидкі танки зможуть вас легко «розібрати», що вже говорити про артилерії. Тому багато новачків невтішно відгукуються про нього, так як не особливо уважно і обережно грають. Незважаючи на грізну звання ТТ, використовувати японця як проривний техніки вкрай не рекомендується.
  "Тип 95": опис і огляд тактики

  Тактика гри

  На закінчення хотілося б відзначити основну тактику ведення бою. Незважаючи на масивність, не слід йти в перших рядах в зіткнення. "Тип 95" повинен використовуватися акуратно й обачно, тому найкращим варіантом будуть укриття або союзники. І краще, якщо вам будуть допомагати, так як поодинці ви стаєте легкою мішенню. Пам'ятайте про артилерії, так як витягнутий корпус робить вас помітним для обстрілу. Тримайтеся ближче до будівель, якщо таких немає, намагайтеся кататися біля підніжжя пагорбів. Можливо, пояснення виглядає цілком стандартним, але варто відзначити і пасивність гри. Не варто рватися в бій - продавливайте фланги поступово, переконавшись у безпеці пересування. Під час ведення стрільби грайте від вежі. Вона не така габаритна і має точне знаряддя. Снаряди летять довго, тому розраховуйте випередження, і краще, якщо ви будете возити з собою кумулятивний боєзапас. Тільки він допоможе розкрити потенціал японського танка. Тепер ви володієте всією інформацією щодо цієї моделі. Так, інформації не так багато, але їх достатньо для повноцінного розуміння ефективності танка. Сподіваємося, що наші дані виявилися для вас корисними. Вдалих боїв!

  Популярі новини
  Загрузка...