Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Террария

491 0 Новини високих технологій

Мурамаса в «Терарії» – зброя ближнього бою, один з найкращих до хардмода (режим, який включається після перемоги над Стіною плоті), мечів. Має високу швидкість і слабке відкидання. Це робить його вкрай небезпечним в битвах з поодинокими мобами і малоефективним при протистоянні хвилях.

Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Терарія
Мурамаса в «Терарії» має синій колір і випромінює зірочки при ударі. Найбільшу ефективність меч в «дохардмодном» світі досягає при наявності:
 • одягненою на гравця тіньової броні;
 • артефакт «Звірині рукавички» (знаходиться в скринях джунглів);
 • для поліпшення артефактів +4% до швидкості атаки;
 • модифікації у гобліна-інженера в якість «Легендарний».
 • Характеристики меча  Шкоди від удару  19  Шкоди в секунду  60  Шанс критичного потрапляння  4%  Відкидання меча  Дуже слабке  Швидкість удару  Дуже швидка  Вартість при продажу  54 срібла  Найкращу якість  Легендарний

  Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Терарія
  Меч використовується в подальшому крафте самого сильного зброї ближнього бою до вбивства боса Стіни плоті – Грань ночі. Для поліпшення меча потрібно:
 • Мурамаса.
 • Загибель світу – створюється на ковадлі з 10 демонічних злитків у світі зараженим спотворенням або Кривавий мясорез – крафт аналогічний Загибелі світу, але застосовуються 10 Кримтановых злитків.
 • Трав'яний меч – створюється на ковадлі з 12 Жав і 12 Спір джунглів.
 • Великий полум'яний меч – створюється на ковадлі з 20 Злитків пекельного каменю.
 • При зборі всіх 4 інгредієнтів вирушаємо до демонічного вівтаря (світ з Спотворенням) або до Кривавого вівтаря (світ з Кримзоном). Варто звернути увагу на те, що в одному і тому ж світі можна скрафтить щось одне: або Кривавий мясорез, або Загибель ночі. Необхідний для крафта меч визначається биомом, згенерованим при створенні світу: Спотворення або Кримзон.


  Де знайти Мурамасу в "Терарії"?

  Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Терарія
  Знайти Мурамасу можна тільки в підземному Данже після вбивства боса Скелетрона. Меч з 40% ймовірністю буде знаходиться в золотому скрині.
  Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Терарія
  Для відкриття скрині буде потрібно ключ, який можна отримати, знайшовши слизняка Данжа в підземеллях і убивши його (слимак генерується у випадковому місці на всій території Данжа).

  Прототип

  Гайд по грі Terraria: меч Мурамасса Терарія
  Зброя в грі має під собою історичну основу: у XVI столітті в Японії жив мечник і коваль Сендзі Мурамаса, який виготовляв однойменні мечі. За переказами, клинки, виготовлені Мурамасой, вимагають крові і мають культовий статус з-за свого частого згадування в літературі. На сьогоднішній момент збережено не більше 40 мечів майстра, чотири з яких знаходяться в музеях, а інші-у приватних колекціях.

  Популярі новини
  Загрузка...