Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox: пошук у програмі та на жорсткому диску

395 0 Новини високих технологій

Сьогодні майже кожен користувач ПК вміє працювати з браузерами. Ці утиліти допомагають здійснювати різні дії в Мережі, наприклад переглядати сайти або відеоролики. У кожного інтернет-браузера є ряд стандартних функцій, що значно полегшують життя. Можна додавати закладки в програму, виводити їх на спеціалізовану панель, зберігати логіни та паролі сайтів для спрощення авторизації і не тільки. Вся потрібна інформація буде зберігатися і на комп'ютері, і в самому браузері. У будь-який момент користувач здатний відшукати відповідні дані і переглянути їх. Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox? А паролі та інформація про профілі? Розібратися у всьому цьому нам належить далі.

Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox: пошук у програмі та на жорсткому диску

Способи пошуку даних

Де Firefox зберігає закладки, паролі та інші особисті відомості? Варто запам'ятати, що переглянути відповідну інформацію користувач зможе по-різному. Тільки після цього можна замислюватися над пошуком пассвордов закладок інтернет-браузера. Щоб подивитися перераховані відомості, можна:
 • знайти інформацію через налаштування браузера;
 • скористатися сторонніми додатками для вивчення паролів і закладок;
 • відшукати спеціалізовані файли на жорсткому диску ПК.
 • Всі ці методи вирішення поставленої задачі активно використовуються на практиці. Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox? Навіть школяр зможе відповісти на це питання!

  Налаштування браузера і збережені сторінки

  Почнемо з самого простого варіанту. Мова йде про пошук паролів і закладок у налаштуваннях Mozilla Firefox. Цим прийомом користуються найчастіше.
  Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox: пошук у програмі та на жорсткому диску
  Щоб відшукати закладки, потрібно зробити так:
 • Відкрити браузер.
 • Натиснути в правому верхньому куті на кнопку, яка відповідає за розкриття головного меню програми.
 • Вибрати "Закладки" - "Показати все".
 • Вивчити запропоновану інформацію.
 • Через "Менеджер закладок" можна без особливих проблем імпортувати і експортувати цікаві сторінки, сортувати і видаляти їх.


  Важливо: для швидкого переходу до відповідної служби необхідно натиснути Ctrl + Shift + B.

  Налаштування браузера і паролі

  А де в інтернет-браузері Mozilla Firefox можна відшукати збережені паролі? Це можливо, якщо користувач зберігає історію відвідувань і запам'ятовує дані для авторизації на тих чи інших веб-сервісах.
  Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox: пошук у програмі та на жорсткому диску
  Інструкція з пошуку паролів в "Мозилле" виглядає наступним чином:
 • Зайти в інтернет браузер та відкрити головне меню програми.
 • Перейти в "Інструменти" - "Налаштування". Іноді першого розділу немає. Що робити? Можна відразу клікати по пункту "Налаштування браузера".
 • Зайти в блок "Захист".
 • Клацнути по кнопці з написом "Збережені логіни".
 • Натиснути у вікні на елемент управління під назвою "Показати паролі".
 • От і все. Тепер у браузері відобразяться сайти, для яких зберігалися дані, логіни і пассворды. Все набагато простіше, ніж здається.

  Менеджери для браузера

  Ми з'ясували, де зберігаються закладки в Mozilla Firefox і паролі в тому числі. Можна переглянути відповідні дані через спеціалізовані менеджери паролів і закладок. Наприклад, щоб відшукати цікаві збережені сторінки, досить встановити додаток Atavi. А для паролів підійде програма QuickPasswords. Щоб зберігати і переглядати пассворды, сторінки і так далі, можна скористатися утилітою MozBackup. Все, що залишається зробити після ініціалізації додатків - відкрити і вивчити цікаву для користувача інформацію. Цей прийом зустрічається не так часто. Тому постараємося з'ясувати, де зберігаються закладки в Mozilla Firefox на комп'ютері.

  Жорсткий диск

  Ні для кого не секрет, що паролі браузерів зберігаються на жорсткому диску. Їх можна відшукати в будь-який момент. Де в Firefox зберігаються закладки? Папка профілю - ось те, що потрібно юзеру. Тут можна побачити і закладки та паролі. Точне розташування папки буде залежати від використовуваної ОС.
  Де зберігаються закладки в Mozilla Firefox: пошук у програмі та на жорсткому диску
  Для Windows XP актуальне наступний адреса: C:Documents and Settingsимя пользователяApplication DataMozillaFirefoxProfilesназвание профілю У Windows 7 і новіше: C:UsersИмя пользователяAppDataLocalMozillaFirefoxprofilesназвание профілю Для власників Linux годиться таке розташування: ~/.mozilla/firefox/Назва профиля/bookmarks.html Файл places містить дані про паролі і відвіданих сайтах, а bookmarks - це архів з закладками.

  Популярі новини
  Загрузка...