Як можна закрити всі вкладки браузера - інструкції, поради, поєднання клавіш

464 0 Новини високих технологій

Браузери - програми для інтернет-серфінгу. З їх допомогою люди можуть спілкуватися, працювати, відпочивати, грати, читати новини і навіть дивитися фільми, завантажувати різні файли. При використанні інтернет-оглядачів задіяні так звані вкладки. Робота з ними є елементарним завданням, але не всі функції і можливості використовуються на практиці. Далеко не кожен знає повний перелік опцій, які допомагають закрити всі вкладки в браузері. Далі нам належить познайомитися з ними.

Як можна закрити всі вкладки браузера - інструкції, поради, поєднання клавіш

Вкладка - це

Але спочатку кілька слів про вкладках. Що це таке? Як ми вже говорили, вкладки є основним елементом будь-якого інтернет-браузера. Це активна сторінка або сайт, який відкритий в додатку. Відображаються вкладки на відповідній панелі. Зазвичай вона розміщується у верхній частині браузера. За допомогою панелі вкладок можна здійснювати елементарні дії з відповідними елементами. Але що робити, якщо хочеться закрити всі вкладки або частина з них?


Способи вирішення завдання

Все залежить від особистих уподобань конкретного юзера. Варто відзначити, що закрити вкладки браузера можна по-різному. На даний момент існують такі методи вирішення поставленої задачі:
 • використання миші;
 • закриття вкладок через функціональне меню панелі вкладок;
 • застосування "гарячих" клавіш.
 • Що саме вибрати? Кожен відповідає на це питання самостійно. Далі ми розглянемо всі можливі прийоми закриття вкладок.
  Як можна закрити всі вкладки браузера - інструкції, поради, поєднання клавіш

  Мишка і сторінки

  Почнемо з самого простого - з використання комп'ютерної миші. Щоб закрити всі вкладки, користувач може скористатися одним із запропонованих нижче способів. Навести курсор на ту чи іншу сторінку на панелі вкладок, і клікнути лівою кнопкою миші по хрестику праворуч. Повторити дії з усіма відкритими веб-ресурсами. Натиснути на червоний хрестик у правому верхньому куті браузера. Цей прийом призведе до закриття інтернет-браузера. Якщо в налаштуваннях відповідного ПЗ не виставлено значення "Починати з відкритих минулого разу вкладок" в розділі "Домашня сторінка", всі відкриті веб-ресурси будуть закриті.

  Але це тільки один з можливих варіантів. У першому випадку випадково закрита вкладка може бути відновлена (комбінацією "гарячих" клавіш або за допомогою функціонального меню). Якщо ж користувач закрив браузер, відновлення відкритих сторінок можливо тільки через пункт меню "Історія" і ніяк інакше.

  Функціональне меню

  Закрити всі вкладки можна інакше. Наприклад, за допомогою використання функціонального меню інтернет-браузера. Цей розклад зустрічається не так вже й часто.
  Як можна закрити всі вкладки браузера - інструкції, поради, поєднання клавіш
  Діяти необхідно таким чином:
 • Клацнути ПКМ на панелі вкладок.
 • Вибрати ту чи іншу дію. Наприклад, "Закрити всі" або "Закрити вкладку". В деяких браузерах є функції типу "Закрити всі справа" або "Закрити інші". В останньому випадку буде завершена робота зі всіма відкритими сайтами за винятком активного.
 • Саме функціональне меню допомагає відновлювати випадково закриті веб-ресурси. В інтернет-браузерах можна побачити опцію "Відкрити закриту". Вона відновить останній закритий сайт. Повторне використання опції призведе до відкриття передостанньої сторінки і так далі.

  Клавіатура і "гарячі" клавіші

  Для швидкої роботи з інтернет-браузерами були придумані "гарячі" клавіші. З їх допомогою юзери можуть користуватися основною масою функцій браузера. Як закрити відкриті вкладки за допомогою клавіатури? На жаль, однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від використовуваного інтернет-браузера. Нижче будуть представлені можливі "гарячі" клавіші. Основна маса браузерів дозволяє без особливих клопотів завершити роботу з активною сторінкою. Для цього доведеться скористатися комбінацією Ctrl + W. Комбінація "Закрити вкладку" працює у всіх браузерах для Windows. Щоб завершити роботу з усіма відкритими сторінками, необхідно скористатися поєднанням кілька разів.
  Як можна закрити всі вкладки браузера - інструкції, поради, поєднання клавіш
  У випадку з MasOS доведеться діяти інакше. Щоб закрити відкриту в браузері сторінку, користувачеві належить натиснути комбінацію Command + W. Нічого важкого або незрозумілого в цьому немає. Щоб закрити всі вкладки, необхідно повторити операцію стільки разів, скільки сторінок відкрито в інтернет-браузері. Є ще одне поєднання. Воно працює у всіх браузерах для Windows. Закрити всі вкладки допоможе комбінація Alt + F4. Дане поєднання завершить роботу браузера.

  Популярі новини
  Загрузка...