Короткометражка "Операція Кингфиш": сюжет та інша інформація

250 0 Новини високих технологій

«Операція Кингфиш» (російською «Лідер») – перший короткометражний ігровий фільм за всесвіту «Поклик Честі». Він не отримав всесвітньої популярності, адже був представлений тільки в рамках фестивалю Call of Duty XP. Дізнатися повний сюжет картини і зв'язок з популярною лінійкою цифрових розваг можна прямо в цій статті.

Початок оповідання

Перші кадри картини «Операція Кингфиш» показують капітана Джона Мактавіша, якого допитує генерал Шепард. Він просить розповісти все з самого початку, і той бере слово. Сюжет раптово переноситься на Україну, де відома всім група «Браво» спільно з союзниками з «Дельти» повинні штурмувати базу ворога в горах. Після розстановки бійців на своїх позиціях Прайс дає команду відкрити стрілянину. Починається відкрите протистояння, в якому бійці Соуп, Гоуст та інші підбираються ближче до мети. Зверху прикриття забезпечує винищувач AC-130. Головною метою є об'єкт з кодовим ім'ям «Кингфиш», якого потрібно спробувати захопити.


Короткометражка "Операція Кингфиш": сюжет та інша інформація

Виявлення цікавих фактів

Комплекс бойовиків в картині «Операція Кингфиш» був добре захищений, а тому бійцям групи «Браво» доводилося довго прориватися крізь оборону. Завдяки своїм навичкам стрільби Прайс з командою зачищали кімнати одну за іншою, поки не дійшли до останнього коридору і притулку за ним. Тут були вбито три останніх бойовика, але об'єкта не було всередині. Прайс відразу ж зв'язався з керівництвом місії, щоб доповісти ситуацію. В цей час Соуп на стіні розглядає фотографії і на одній з них виявляє склад «Браво», де вже перекреслені особи загиблих бійців. Мактавіш повідомляє про це Прайсу, а в цей момент почувся звук встановленої вибухівки. Капітан відразу ж командує відступ, і вояки вибігають з кімнати. Через мить відбувається потужний вибух, а сюжет переноситься знову в збройову кімнату до допиту Шепарда. Джон Мактавіш сказав, що це була пастка. Генерал відповів, що знав про це, і почав питати про Прайсі.


Короткометражка "Операція Кингфиш": сюжет та інша інформація

Втеча з бази

Після вибуху в притулок бойовиків бійці «Браво» і «Дельти» за сюжетом короткометражки «Операція Кингфиш» намагаються втекти. За ними в погоню вирушили величезні сили супротивників, але зверху їх прикриває винищувач ОС-130. За нього відкривають вогонь з РПГ, але від першого снаряду рятують помилкові цілі. Друга ракета потрапляє в ціль, і літак вибухає. Незважаючи на це, бійці добігають до точки евакуації, як раптово постріл з гранатомета чіпляє Соупа, і він отримує поранення. До нього швидко підбігають Роуч і Сэндман, намагаючись затягнути на конвертоплан під назвою "Osprey". В цей же момент Прайс з іншими бійцями організовують прикриття, ховаючись при цьому від шквального вогню ворогів. Героям вдається стримати натиск, поки Соупа вантажили на борт. Після цього Прайс віддає команду до відступу Фросту з Гоустом, але сам залишається на позиції. Капітан розуміє, що якщо бігти всім разом, то загибель буде неминучою. Підлеглі без зайвих нарікань виконують наказ.
Короткометражка "Операція Кингфиш": сюжет та інша інформація

Завершення сюжету

Фрост і Гоуст стрибають на борт конвертоплана, після чого пілоту в сюжеті фільму «Операція Кингфиш» був даний наказ терміново злітати. Сэндман побачив, що капітана немає на борту, і спробував утримати його. Персонаж говорить про те, що залишати тут Прайса одно смерті, і своїх людей вони не кидають. Пілот його не слухає і піднімається в повітря, щоб врятувати інших солдатів. Після цього в картині увага переноситься на Соупа, який прокинувся і спостерігав за діями Прайса. Капітан довгий час відстрілювався, поки не отримав кулю в ногу. Після падіння до нього підбіг ще один ворог, якого командир добив з пістолета. Потім йому потрапляють другий раз вже у плече, а далі героя забирають бойовики в полон. Дії повертаються до збройовій кімнаті, де Мактавіш зривається вже на крик. Він запитує генерала Шепарда про те, ким же був цей загадковий об'єкт «Кингфиш». Той мовчки кидає на стіл папку зі справою Макарова, а Соуп встромляє ніж в центр фотографії. На цій загадковій ноті короткометражний фільм закінчується.
Короткометражка "Операція Кингфиш": сюжет та інша інформація

Актори та інша корисна інформація

У всесвіті Call of Duty «Операція Кингфиш» (короткометражка) відіграє важливу роль, адже відкриває певну інформацію про деякі моменти. Наприклад, з'являються дані про те, звідки в Соупа з'явився шрам на лівому оці. Це результат того самого поранення, яке нанесено вибухом від пострілу з гранатомета. Також фанати зрозуміли, що Прайс був бійцем ВІДГ-141 ще до того, як потрапив у полон до росіян бойовикам і його відправили в концтабір. Тут же Соуп вперше знайомиться з тим, ким є Макаров. У третій частині лінійки Modern Warfare стає ясно, що події короткометражки відбуваються на початку жовтня 2013 року. У картині «Операція Кингфиш» актори грали свої ролі добре, хоч не обійшлося без видних нестиковок. До складу увійшли Джон Морган, Денніс Елкок, Девід Кинсмэн, Джастін Мэджор та інші. Для розширення розуміння всесвіту «Поклик Честі» рекомендується подивитися стрічку, часу багато не займає, а емоцій дарує сповна.

Популярі новини
Загрузка...