Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) сильно навантажує процесор - що робити?

161 0 Новини високих технологій

Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) - це один з процесів Windows. Багато користувачі могли спостерігати в "Диспетчері завдань", навіть не здогадуючись, яке він має значення. У статті буде розказано саме про нього: його функції та приналежності до програми. Але що найголовніше - ви дізнаєтеся, що потрібно робити, якщо він сильно навантажує процесор.

Що це за процес

Першочергово з'ясуємо, що це за процес і яку роль він виконує в системі. Якщо оперувати загальними відомостями, то виходить наступне: Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) - це процес, розроблений компанією Microsoft, і є частиною пакета програмного забезпечення "Захисник Windows". Іншими словами, MsMpEng.exe відповідає за роботу деяких функцій стандартного антивіруса Windows.


Antimalware Service Executable сильно навантажує процесор

Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) сильно навантажує процесор - що робити?
Процес цей розташований на системному диску в папці Program Files при роботі у фоновому режимі практично не споживає ресурсів комп'ютера. Показали навантаження на ЦП ледве доходить до 05%. Однак деякими користувачами були помічені аномальні показники, процес Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) вантажив систему на всі 100%, що, звичайно, призводило до зависання системи і помилок. Наведене значення, звичайно ж, не нормальне, і в разі такої події необхідно негайно щось робити. Далі ми розповімо, як усунути проблему.

Способи усунення проблеми

Якщо навантаження на систему надмірно висока, то, можливо, в системі з'явилися віруси, які впливають на це. Першочергово необхідно просканувати комп'ютер на їх наявність. Однак робити це рекомендується не "Захисником Windows" а іншим стороннім додатком. Якщо ж це не допомогло, то є два методи, які точно виправлять ситуацію.


Спосіб перший: Завершення процесу

Якщо ви помітили, що Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) споживає сто відсотків потужності комп'ютера, то ви його можете просто-напросто завершити. Звичайно, робота "Захисника Windows" зупиниться, однак ви зможете позбутися від проблеми.
 • Запустіть Диспетчер завдань", натиснувши Ctrl+Shift+Esc.
 • На вкладці "Подробиці" або "Процеси" знайдіть додаток MsMpEng.exe і виберіть.
 • Натисніть "Зняти завдання" або "Завершити процес".
 • Після цього навантаження знизиться.

  Спосіб другий: Зупинка служби

  Попередній спосіб зупиняє процес не назавжди, після перезапуску комп'ютера він знову буде запущено. Якщо ви хочете позбутися від нього на довгий час, зробіть наступне:
 • В "Диспетчері завдань" на вкладці "Служби" перейдіть за однойменною посиланням.
 • У вікні знайдіть "Службу Захисника Windows" і відкрийте її властивості.
 • Змініть показник "Тип запуску" на "Вимкнено".
 • Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe) сильно навантажує процесор - що робити?
  Потім застосуйте зміни і закрийте всі вікна, після чого перезавантажте комп'ютер.

  Висновок

  Тепер ви знаєте трохи більше про процес Antimalware Service Executable (MsMpEng.exe). Все вищеописане, допоможе вам усунути серйозну проблему - надмірне навантаження на центральний процесор.

  Популярі новини
  Загрузка...