MsMpEng,exe вантажить процесор - що робити?

187 0 Новини високих технологій

Щоб всі компоненти операційної системи працювали справно, в ній постійно запущено величезна кількість процесів. Деякі з них забезпечують окремі програми, як власні, так і системні, інші ж відповідають за "життєво важливі" елементи. У статті піде мова про процес MsMpEng.exe. А точніше, про те, чому MsMpEng.exe навантажує процесор. Але також ми дамо визначення йому, розповівши, яку роль він виконує в Windows.

Що це за процес

Для початку розповімо, що являє собою даний процес, як мінімум, це допоможе зрозуміти, з чим ми маємо справу.
MsMpEng,exe вантажить процесор - що робити?
Отже, MsMpEng.exe - це процес в операційній системі Windows, який є виконуваним файлом Antimalware Service Executable - компонента "Захисника Windows". Виходячи з цього, можна зробити висновок, що він необхідний у першу чергу для роботи стандартного антивіруса Windows. Незважаючи на те що Antimalware Service Executable - це лише один з компонентів, його відключення завершує роботу всієї програми.


Характеристики

Розумно також буде описати характеристики виконуваного файлу, щоб вміти розпізнавати справжній файл від вірусу. Отже, спочатку поговоримо про місце знаходження виконуваного файлу. А воно у процесу MsMpEng.exe наступне: "C:ProgramDataMicrosoftWindows DefenderPlatform41417639.18041-0". Саме в цій директорії ви можете виявити програму MsMpEng.exe. Його розмір становить близько 102 кілобайт. У фоновому режимі процес практично не використовує ресурси комп'ютера, і показник навантаження ледве досягає позначки в 1%.
MsMpEng,exe вантажить процесор - що робити?

Чому MsMpEng.exe вантажить процесор

Ми з'ясували, що навантаження на центральний процесор файлу MsMpEng.exe мізерна, але варто уточнити, що це у фоновому режимі. Під час роботи "Захисника Windows" вона значно зростає. Деякими користувачами було відзначено, що процес MsMpEng.exe вантажить процесор практично на 100%, що, безсумнівно, викликає зависання, а в деяких випадках системні помилки. Природно, цього бути не повинно, і найчастіше стає причиною вірус, який ховається під ім'ям даного процесу, або ж його робота впливає безпосередньо на роботу "Захисника Windows".


Як позбутися від вірусу

Як би це смішно не звучало, але антивірусна програма від "Майкрософт" навантажує процесор на 100% через вірусу в системі. У цьому випадку необхідно робити рішучі дії. Найпростішим способом буде пошук вірусу в системі і його видалення. Природно, для цього "Захисник Windows" не знадобиться, адже він вже пропустив його в систему. Встановіть на комп'ютер програму від стороннього розробника, наприклад, Kaspersky, і проведіть повне сканування. За підсумком видаліть всі виявлені загрози і перезавантажте комп'ютер. Якщо проблема не зникла, тоді можна скористатися двома способами, про яких і піде зараз мова.

Спосіб 1: завершити процес

Говорячи про те, як відключити MsMpEng.exe, щоб знизити навантаження на процесор, на розум приходить найпростіший спосіб - завершити процес в "Диспетчері завдань". Виконується це досить просто, так що ні в кого не виникне ніяких труднощів.
 • Натисніть клавіші Ctrl+Shift+Esc.
 • У вікні "Диспетчер завдань" перейдіть на вкладку "Процеси" або "Подробиці".
 • Знайдіть у списку процес MsMpEng.exe.
 • Виділіть його.
 • Натисніть кнопку "Завершити процес" або "Зняти завдання".
 • MsMpEng,exe вантажить процесор - що робити?
  Проблема буде усунута, однак після перезапуску системи процес знову включиться.

  Спосіб 2: зупинити службу

  Якщо ви хочете повністю зупинити його роботу, вам потрібно відключити службу. Для цього:
 • В "Диспетчері завдань" перейдіть на вкладку "Служби". Натисніть на однойменній кнопці, щоб відкрити відповідне вікно.
 • У списку усіх служб відшукайте "Служба захисту Windows".
 • Відкрийте її властивості.
 • Поставте тип запуску "Відключено".
 • Застосуйте налаштування і закрийте усі вікна.
 • MsMpEng,exe вантажить процесор - що робити?
  Після цього процес MsMpEng.exe повністю припинить свою роботу, відповідно, навантаження пропаде.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що необхідно робити, якщо MsMpEng.exe навантажує процесор. Виходячи з статті, можна зробити висновок, що запобігання аномальних навантажень виконується досить просто, так що кожен користувач, керуючись поданими інструкціями, запросто зможе самостійно вирішити проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...