Runtime Broker - що це за процес в "Диспетчері завдань"

234 0 Новини високих технологій

Мало хто з користувачів знає, що це за програма - Runtime Broker, і найчастіше вони дізнаються про її існування, коли починає зависати комп'ютер. Тоді, відкриваючи "Диспетчер завдань", вони бачать, що споживання ресурсів цим процесом надмірно високо. У статті буде розказано, що таке Runtime Broker, чому він вантажить процесор і оперативну пам'ять, а також будуть надані рекомендації щодо виправлення проблеми.

Runtime Broker - що це

Runtime Broker - що це за процес в "Диспетчері завдань"
Давайте спочатку дамо визначення цього процесу, щоб мати уявлення, з чим ми маємо справу. Отже, Runtime Broker - це процес, який відповідає за роботу додатків з "Магазину Microsoft". Якщо бути точніше, то він допомагає керувати дозволами. Після запуску комп'ютера він теж запускається і продовжує працювати у фоновому режимі, не турбуючи користувача. Його навантаження на центральний процесор і оперативну пам'ять мінімальна, тому якщо ви помітили проблеми з роботою комп'ютера, які пов'язані з роботою Runtime Broker, потрібно зробити деякі дії.


Runtime Broker вантажить ОЗП

Ми з'ясували, що Runtime Broker - це процес, який споживає мінімум оперативної пам'яті. Якщо бути точними, то всього кілька мегабайт. Але в якийсь момент ви можете помітити, що на одного нього йде більше гігабайт простору. Зараз розберемося, що робити в цьому випадку. Причини вдаватися не будемо, всі вони знаходяться на системному рівні, важливо знати, як виправити ситуацію. А робиться це простіше простого. Першочергово вам необхідно в "Диспетчері завдань" завершити процес, після чого перезавантажити комп'ютер. Після цього проблема повинна зникнути.
Runtime Broker - що це за процес в "Диспетчері завдань"

Runtime Broker вантажить процесор

Ми вже поговорили про оперативну пам'ять, але адже цей процес може вантажити і центральний процесор. Насправді, якщо з ОЗП все зрозуміло - причиною проблеми є збої в системі, то з ЦП не все так однозначно. Це можуть бути віруси, які вносять правки в процес, а може бути банальний глюк системи. У будь-якому випадку першим ділом перезавантажте комп'ютер, можливо, це допоможе. Якщо ні, тоді читайте статтю далі.


Рішення проблеми

Ми вже з'ясували, що Runtime Broker - це процес, що відповідає за роботу додатків з "Магазину Microsoft", а також те, що вірогідність його зараження вірусом надмірно мала. Тому, якщо ви спостерігаєте надмірне споживання ресурсів цим процесом, отже, необхідно вирішувати проблему на системному рівні. Саме цим ми зараз і займемося.

Відключаємо повідомлення

Ми знаємо, що Runtime Broker - це процес, який просто так не буде вантажити систему, тому проблема криється в іншому. Багато користувачів помітили зв'язок процесу з системними повідомленнями, кажучи про те, що при їх відключенні робота Runtime Broker нормалізується.
 • Увійдіть в параметри системи.
 • Відкрийте меню "Система".
 • Перейдіть в розділ "Попередження і дії".
 • Поставте всі перемикач в положення "Откл".
 • Runtime Broker - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  Після цього перезавантажте комп'ютер - проблема повинна бути вирішена. Але на всяк випадок перевірте її антивірусом від стороннього розробника, можливо, у всьому винна шкідливе ПО.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що Runtime Broker - це процес, який не повинен вантажити систему, і якщо це відбувається, то потрібно терміново вживати заходів. Користуючись інструкціями, викладеними вище, ви запросто зможете вирішити проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...