Чому не встановлюється "Стім"? Основні причини і способи їх усунення

212 0 Новини високих технологій

В наш час Steam є одним із самих популярних ігрових сервісів, який містить у собі тисячі комп'ютерних ігор будь-яких жанрів. Проте для користування цією платформою необхідно спочатку встановити "Стім" на ПК, з чим і виникають проблеми у новачків. Причин може бути декілька, але ми наведемо самі основні.

Брак вільного місця на жорсткому диску

Для встановлення будь-якої програми на ПК потрібно певну кількість вільного місця на жорсткому диску. Якщо його недостатньо, установник просто не запуститься. Це ж відноситься і до платформи Steam. Якщо проблема не в цьому, то програми сама сповістить про брак місця в спеціальному повідомленні. Виходом є очищення жорсткого диска від непотрібних програм, комп'ютерних ігор, відео, фото та музики. Не забуваємо про корзину, так як в ній можуть зберігатися файли пристойного "ваги". Сам клієнт Steam вимагає не більше 500 Мб.


Заборона на установку додатків без прав адміністратора

Ще однією відповіддю на питання про те, чому "Стім" не встановлюється на комп'ютер, може бути заборона на установку додатків користувачам, що не володіють правами адміністратора. Рішення просте: необхідно запустити інсталяційний файл від імені адміністратора. Для цього потрібно клікнути на нього правою кнопкою миші і в меню вибрати відповідний пункт.
Чому не встановлюється "Стім"? Основні причини і способи їх усунення

Блокування установки антивірусною програмою

Практично у кожного, хто хоч якось користується Інтернетом і розуміє, яку небезпеку наражається на його комп'ютер, встановлена антивірусна програма. Сучасні антивіруси активні протягом всього часу роботи ПК, захищають його від впливу зовнішніх загроз, блокують різні (навіть потенційно небезпечні) процеси.


Чому не встановлюється "Стім"? Основні причини і способи їх усунення
Таким процесом може виявитися і установка Steam. Щоб уникнути цього, перед установкою рекомендується тимчасово відключати антивірусні програми.

Інсталяційний файл пошкоджений

Цілком можливо, що причиною проблеми установки "Стім" є пошкоджений інсталяційний файл. Подібне часто трапляється з установниками, скачанными зі сторонніх ресурсів. Повторне завантаження дистрибутива з офіційного сайту вирішить проблему.

Доступ до інтернету

Всі перераховані вище пункти враховані: місця на жорсткому диску вистачає, антивірус відключений і сам установник завантажений з офіційного сайту. Однак проблема залишилася. Чому "Стім" не встановлюється? Можливо, що причиною є відсутність доступу до інтернету. Дана ігрова платформа вимагає підключення до мережі, забезпечуючи доступ до сервера інсталяції. Слід перевірити інтернет-з'єднання перед запуском процесу установки.

Збій в процесі установки

Буває, що під час установки процес з незрозумілих причин переривається, зависає і ніяк не реагує на дії користувача. Це може бути викликане яким-небудь збій в системі. Слід завершити завислий процес через "Диспетчер завдань".
Чому не встановлюється "Стім"? Основні причини і способи їх усунення
Щоб подібне не повторилося, перед запуском інсталятора Steam рекомендується закрити всі сторонні програми та відкриті вікна. Є й безліч інших причин, по яких клієнт Steam відмовляється встановлюватися. Тут же були представлені найпоширеніші з них.

Популярі новини
Загрузка...