Моди на компаньйонів в Skyrim: які моди на компаньйонів бувають?

155 0 Новини високих технологій

«Скайрим» – гра для тих, хто любить історії про драконів і драконоборцах. Магія, середньовіччя, таємниці і містика – все це в ній є. Якщо ж гра дуже складна, чи виникло бажання випробувати одну з «хардкор»-модифікацій, то слід зайнятися пошуком мода на компаньйонів в Skyrim. У багатьох ускладнюючих модифікаціях вижити поодинці практично неможливо. Напарник, до того ж безсмертний, вирішує багато проблем.

Моди на компаньйонів в Skyrim: які моди на компаньйонів бувають?

Занадто складно

В сучасних іграх складність ігрового процесу оцінюється виключно в тому, скільки куль потрібно для того, щоб вбити ворога, і якої шкоди завдають персонажу самі суперники. Це далеко не самий вірний підхід. Велика частина модифікацій для «Висування» ускладнює гру не тільки в плані одержання та нанесення шкоди істотам, але і повністю змінює ігрову механіку. Такі моди додають у віртуальний дійство значні елементи реалізму.


Будь-який, навіть самий незначний параметр впливає на персонажа. Необхідно їсти їжу, лікувати хвороби, не забувати пити, вчасно перев'язувати рани, і уникати вологи. Деякі доповнення також додають шкалу психічного здоров'я і паніки, що робить гру практично непрохідною, адже персонаж може боятися темряви, крові і драконів. Противники ж наносять неймовірно важкі ушкодження, і грати треба не тільки вміло, але і дуже тактовно. Мод на компаньйонів для Skyrim абсолютно точно вирішує проблеми любителів складності. Такі моди вводять у гру нових компаньйонів з унікальними навичками, а також в цілому покращують механізм взаємодії з напарниками.

Які бувають модифікації

Моди на компаньйонів в Skyrim SE різноманітні. Насправді їх тисячі. Деякі любителі захоплюються настільки, що подорожують по підземеллях в компанії Дарта Вейдера і Люка Скайуокера. Ні, так робити не варто, адже це ламає всю атмосферу гри.


Модифікації, які працюють з компаньйонами, діляться на три типи. Перші створюють можливість взяти в подорож тих персонажів, яких раніше взяти з собою було неможливо. Наприклад, відправитися громити лігво відьом в компанії з ярлом Вайтрана. Інші моди вводять абсолютно нових персонажів. Так, можна взяти з собою демонів, тварин, драконів, легендарних лицарів, перевертнів і взагалі кого завгодно. Найкращі моди на компаньйонів містять у собі нові елементи взаємодії з напарниками. Це в цілому покращує їх штучний інтелект і додає нові, недоступні раніше тактичні можливості.
Моди на компаньйонів в Skyrim: які моди на компаньйонів бувають?

Не захоплюватися

У «Скайриме» найголовніше правило – не захоплюватися з модифікаціями. Справа навіть не в тому, що гра починає втрачати свою унікальну атмосферу, а в тому, що вона просто-напросто ламається. Багато модифікації конфліктують один з одним, а багато і зовсім інфіковані вірусними файлами. Так чи інакше, гра може зламатися, і основне збереження може стати недоступним для гравця.

Популярі новини
Загрузка...