BtvStack.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"

221 0 Новини високих технологій

На багатьох комп'ютерах можна виявити процес BtvStack.exe. Що це - мало хто знає, адже інформації в системі знайти складно, особливо пересічному користувачеві. У цій статті представлена інформація про те, що це за процес і для чого він потрібен, як ним користуватися і які можуть бути загрози.

BtvStack.exe - що це?

BtvStack.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
Говорячи про процес BtvStack.exe варто розуміти, що мова йде про програмне забезпечення, розробленому компанією Atheros Communications для підтримки працездатності Bluetooth-адаптерів в середовищі операційної системи Windows. Ви можете також виявити у себе процес під назвою BTStackServer.exe. Це такий же файл з тими ж властивостями, тільки він забезпечує гарнітури від виробника Broadcom і WIDCOMM.


Дане програмне забезпечення дозволяє взаємодіяти з Bluetooth-адаптерами і гарнітурами. З його допомогою ви зможете задати потрібні вам параметри. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що процес не є особливо важливим для системи, і після його завершення жодних критичних помилок не з'явиться.

Місцезнаходження процесу

Де розташовано виконуваний файл BtvStack.exe? Це може стати в нагоді у вирішенні деяких проблем, які можуть виникнути при роботі за комп'ютером. А знаходиться він у директорії під назвою Bluetooth Suite, що розташована в папці Program Files на системному диску. Але якщо працювати з файловим менеджером вам незручно, ви можете відкрити потрібну папку іншим шляхом - через "Диспетчер завдань".
 • Натисніть Ctrl+Shift+Esc, щоб запустити його.
 • Перейдіть у вкладку "Процеси" або "Подробиці" (в залежності від версії операційної системи).
 • Відшукайте в списку назва процесу.
 • Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити розташування файлу".
 • Після цього відкриється потрібна папка, а в ній буде підсвічений шуканий вами файл.


  Вірус чи ні?

  BtvStack.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  Найчастіше користувач бачить назва процесу BtvStack.exe в Skype. При запуску програми з'являється повідомлення, в якому запитується дозвіл на використання деяких компонентів месенджера даним процесом. Багато користувачів бояться його надавати, побоюючись, що це вірус. Чи це Так? Зрозуміло, що BtvStack.exe - це процес, що відповідає за роботу Bluetooth-модулів, а отже, вважати його вірусним не можна. Але справа в тому, що зловмисники можуть розробити небезпечний вірус і назвати його таким же ім'ям, щоб заплутати користувача.

  Як відрізнити комп'ютерний вірус?

  Так, BtvStack.exe може виступати в ролі вірусу. Але як відрізнити його від справжньої програми? Всього можна виділити три методу. Всі вони досить просто виконуються, і головне - дотримуючись їх, ви зможете убезпечити свій комп'ютер від попадання в систему шкідливих програм.
 • Система рідко допускає два однаково названих процесу, тому зловмисники злегка змінюють назву, але так, щоб це було відміну важко помітно. Відкрийте "Диспетчер завдань" і уважно прочитайте назву, якщо воно відрізняється від BtvStack.exe швидше за все, це вірус.
 • Не забувайте про те, для чого потрібен в системі процес BtvStack.exe - для роботи з Bluetooth-модулями. Значить, якщо ніякої гарнітури у вас немає, то і процесу в системі бути не повинно. В іншому випадку - це вірус.
 • Вище в статті представлена інформація про те, де повинен знаходиться виконуваний файл процесу - в папці Bluetooth Suite. Перевірте місцезнаходження підозрілого процесу. Якщо воно буде відрізнятися - значить, це вірус.
 • Тепер ви знаєте, як відрізнити вірус, який ховається під назвою BtvStack.exe, від справжньої програми.

  Чи можна давати доступ в Skype

  BtvStack.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  При запуску Skype в ньому може з'явитися повідомлення: BtvStack.exe хоче використовувати Skype". Не поспішайте давати дозвіл, спочатку перевірте систему на наявність вірусів, використовуючи раніше викладену інструкцію. Якщо небезпеки немає, тоді можете сміливо надавати дозвіл.

  Висновок

  Тепер зрозуміло, що BtvStack.exe - це процес, який не є обов'язковою в системі, але при цьому він їй ніяк не шкодить. Звичайно, якщо це не вірус. Боротися з вірусом теж не складе труднощів, так що за безпеку своїх особистих даних можна не переживати.

  Популярі новини
  Загрузка...