Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

155 0 Новини високих технологій

Гра Naruto Ninja Storm 4 (скорочена назва) є досить популярним тривимірним файтингом, який здобув популярність не тільки на теренах Японії. Даний проект вийшов далеко неоднозначним, хоч фанати можуть з цим не погодитися. У даній статті представлені всі плюси і мінуси цієї гри.

Причина популярності

Проект під назвою Naruto Ninja Storm 4 можна оцінити неоднозначно. Гра отримала велику популярність, але це заслуга не якості роботи, а саме популярності першоджерела. Аніме та манги «Наруто» є тим рідкісним випадком, коли продукт японської індустрії отримав широку популярність у всьому світі. Тисячі і навіть сотні тисяч шанувальників франшизи з нетерпінням чекали виходу вже четвертої частини ігрової серії. Вони сподівалися, що отримають щось нове, але розробники просто пішли за перевіреною схемою. Був узятий залишився шматок історії, знайома механіка і ряд інших персонажів.


Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

Сюжетна складова

У розмові про історію в Naruto Ninja Storm 4 ситуацію слід розглядати з двох сторін. Люди, які зовсім не знайомі з першоджерелом, просто заплутаються у розмаїтті імен, персонажів, ситуацій і конфліктів. Тим більше, що сюжет відповідає аніме і починається вже з Четвертої світової війни Шинобі. Фанати відразу зрозуміють, з чого вона почалася, звідки взявся Мадара Учіха і яка роль Оббите у всіх подіях: майбутніх і минулих. Їм сподобаються сюжетні перипетії з можливістю власного впливу в деяких випадках. Людям, не знайомим з першоджерелом, слід знати, що події відбуваються в епоху Середньовіччя в альтернативній феодальної Японії. Розповідається історія ніндзя, які відстоюють власні інтереси, беруть участь у небезпечних місіях і протистоять лиходіям. У кожного персонажа є унікальні сили, які він може використовувати. Приблизно так будується сюжет Naruto Ninja Storm 4.


Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

Бойова система

Розробники гри не стали морочитися над історією Naruto Ultimate Ninja Storm 4 так як весь акцент зроблений на ігровому процесі. За логікою в проекті жанру файтинг так і повинно бути, але тут є привід для пильного огляду. Спочатку гравці будуть в захваті, але триватиме це близько години, не більше. Яскраві комбінації з можливістю застосування спеціальних навичок – фанатам таке доведеться по душі. Заміна тіла, ривки, фінти з контратаками та інше. Здавалося б, арсенал вселяє, але от на практиці це виглядає не так вражаюче. Бої зводяться до того, що гравці збирають чакру, яка відповідає за використання потужних умінь і ультимативній здібності. Виходить схема, в якій гравці бігають по арені, поки смужка не дійде до максимуму, далі ривком до супротивника приборкують дистанцію і використовують комбінації. Для них достатньо натиснути одну-дві кнопки - гра не вимагає тренувань, а лише розбору базових механік. В кінцевому підсумку той, хто перший зуміє накопичити чакру і використовувати навички, і переможе.
Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

Інші ігрові елементи

В боях Naruto Shippuden Ninja Storm 4 також можна використовувати різні речі: вибухові сувої, куна, сюрікени та інше зброю з арсеналу ніндзя. В сюжетному режимі за перемоги гравець отримує місцеву валюту, яку можна витрачати на різноманітні фішки. Для цього розробники зробили спеціальний режим «колекція», в якому відкриваються нові титули ніндзя. Вони показують рівень навичок користувача, а для фаната це відіграє велику роль. Тут же можна відкривати для себе красиві арти з аніме, предмети, що будуть використовуватися при підміні. Це навик, який дозволяє ухилятися.
Важливо також розуміти, що всі бої відбуваються в тривимірному режимі. Любителям класики за типом «Мортал Комбат», де гравці пересуваються в 2D, подібне може здатися дивним. З орієнтуванням жодних проблем не виникне - доведеться звикати небагато, але майже всі навички автоматично летять у бік ворога, потрібно тільки правильно натискати на клавіші.
Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

Графіка і ігровий світ

У грі Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 для фанатів аніме підвезли яскраву графіку, яка стилістикою сильно нагадує останні серії японського шедевра. У кожній постановці і бійці сюжетного режиму присутня величезна кількість спецефектів. Використання спеціальних навичок супроводжується епічними фразами, а також сценами, які можна було побачити в аніме. Яскраві фарби і колірні гами приємно порадують око всім гравцям, які не надто радіють темним тонам. Це стосується не тільки фанатів франшизи. Розробники додали відкритий світ, по якому можна пересуватися і виконувати всілякі місії, але можливість реалізована на швидку руку. По-перше, завдання одноманітні і завжди зводяться до бійок. По-друге, штучний світ, життя в ньому зовсім не відчувається. По-третє, свобода тут обмежена і умовна. Рамки локацій ніхто не відміняв, а між ними існують переходи з завантаженнями.
Naruto Ninja Storm 4: огляд гри

Підсумки

Якщо говорити відверто, то з п'яти балів можна поставити тверду трійку грі Naruto Ninja Storm 4. Road to Naruto - доповнення, яке виконано на тому ж рівні, а тому не рятує положення справ. Розробники відверто орієнтувалися на фанатів, а тому не знайомим з франшизою користувачам робити в грі нічого. Це четверта частина історії, а ігровий процес не настільки хороший, щоб набувати для себе даний проект. Фанатам доведеться по душі знайомий сюжет, який ще й можна коригувати своїми рішеннями. Тільки от бої виконані відверто нудно. Комбінації робити легко, а перемога дістається не більше вмілому користувачеві, а тому, хто швидше впорається з набором чакри і правильно підбере момент атаки. Крім того, система з автоматичним наведенням умінь перетворює бої в просте розвага, в якому немає сенсу довго вчитися тактик.

Популярі новини
Загрузка...