У чому секрет успіху піратів Чорної Бороди Ван Піс?

282 0 Новини високих технологій

Самий підлий і жорстокий пірат. Жахливий пірат, прототипом якого була реально існуюча особа – розбійник, що наводив страх на моряків в районі Карибського моря. Яких союзників він може зібрати? Таких самих жорстоких і нещадних, як і він сам. Маршал ді Тіч стає засновником жахливою групи бандитів.

Передісторія заснування команди Чорної бороди Ван Піс

Маршал Ді Тіч перебував у команді піратів Білоуса протягом 20 років. Тим не менш, його метою завжди було стати Королем піратів. Він вважав, що в цьому йому може допомогти фрукт ямі-ямі але ми, який знайшов командир четвертої дивізії піратів Білоуса – Татч. Після його вбивства Чорна Борода почав збирати свою команду. Але Ейс не зміг пробачити йому смерть друга і зрада. Командир другої дивізії вирішив помститися, але не зміг: був спійманий. В ході битви була продемонстрована руйнівна й незрозуміла сила фрукта темряви.


У чому секрет успіху піратів Чорної Бороди Ван Піс?
До того часу, коли Мугивары билися в Арлонг-парку, Маршал ді Тіч вже зібрав команду і почав підкорювати Гранд Лайн, несучи за собою хаос та руйнування.

Склад команди

 • Снайпер Ван Огер – високий, худий і досить флегматичний персонаж. Володіє видатними навичками стрільби з гвинтівки Сэнрику. Його здібності багаторазово перевершують Усоппа. Зміг підбити кілька чайок з надзвичайно великої відстані на кораблі піратів Солом'яного Капелюха. В арці Імпел Даун знищував зброю дозорних попаданням в стовбур їх гвинтівок. Про його минуле нічого не відомо.
 • Рульовий Ісус Берджесс – величезний, м'язистий чоловік з фіолетовим волоссям. Має прізвиська «Чемпіон» та «Містер Стор. Галасливий, жорстокий, із переважним характером. Обожнює перевіряти свої навички боротьби на випадкових людях. Володіє величезною фізичною силою: може піднімати і кидати цілі будівлі.
 • Навігатор Лаффит – блідо-білий, худий, носить тростину і капелюх, фарбує губи червоною помадою. В минулому працював поліцейським. Він володіє гіпнотичними здібностями і польотом.
 • Доктор Дон Кью – пірат з вкрай поганим здоров'ям. У нього довгий ніс, чорна шуба і капелюх. Пересувається за допомогою коня. Відомий як «Бог смерті». Про його історію і здібностях нічого не відомо.
 • Мечник «Дощ» Широчінню – колишній начальник Імпел Даун. Спокійний і холоднокровний садист. На даний момент слабо розкрите. Є одним з кращих мечников у світі. Володіє нодати Легендарної серії.
 • Капітан Маршал Ді Тич – величезний чоловік, з непропорційним тілом. Настільки сильний, що ще в молодості зміг залишити шрам на обличчі нинішньому йонко Шанксу. Єдиний відомий володар сили відразу двох фруктів – ямі-ямі але ми (темрява) і найсильнішою парамеции гура-гура але ми (розкол простору).
 • Так само після арки Імпел Даун до піратів Чорної Бороди Ван Піс приєдналися ще чотири укладених з останнього поверху в'язниці – гігант Сан-Хуан Вульф, Авало Піссаро, Катерина Девон «мисливиця півмісяця» і Васко Шот. Все що відомо про цих хлопців – вони вбили інших ув'язнених шостого поверху, довівши тим самим свою силу.


  У чому секрет успіху піратів Чорної Бороди Ван Піс?

  Пірати Чорної Бороди Ван Піс в арці Війни з Білоусом

  Команда Тіча виявилася однією з перших, хто зміг повернутися з Імпел Даун. Вони навели величезний шум і звільнили найжахливіших негідників з усього світу – найсильніших на той момент лиходіїв із шостого поверху. У битві при Маринфорде брали участь у вбивстві найсильнішої людини у світі – Едварда Ньюгейта. Шквал пострілів в упор по тілу ослабленого Білоуса добив його. Згодом Чорна Борода несподівано продемонстрував здатності фрукта Ньюгейта, що раніше вважалося неможливим.
  У чому секрет успіху піратів Чорної Бороди Ван Піс?

  Становлення йонко

  У продовження дії, Чорна Борода Ван Піс після зіткнення з залишками піратів Білоуса під проводом Марко здобув перемогу. Це і дозволило йому стати йонко. Команда Тіча стала самим швидкопрогресуючим флотом у всьому сюжеті.

  Популярі новини
  Загрузка...