Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"

331 0 Новини високих технологій

Один з нових містечок, що з'явилися в грі 30 січня 2013 року, однак придбати його можна було тільки 21 лютого. Аврора Скайс "Сімс 3" - це світ, головною особливістю якого є небо. Творці постаралися опрацювати його якомога ретельніше. В результаті жителі регіону можуть не тільки спостерігати пар виходить від геотермальних джерел, але також і милуватися неймовірно красивим північним сяйвом.

Що в комплекті?

Нове доповнення для "Сімс 3" включає в себе не тільки містечко, але також і деякі інші важливі елементи геймплея. Розглянемо їх докладніше:
 • у золоте видання гри "Sims 3: Аврора скайс" входить стандартна версія доповнення, що містить класичний повітряна куля, різні предмети для інтер'єру, нових жителів і громадські місця;
 • додатковим компонентом даного DLC йде центр для розвитку дітей "Юні дарування". Тут можна знайти різні предмети для дитячої кімнати.
 • Що за нову будівлю?

  Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"
  У грі також з'явилося нове громадське заклад, призначений для виховання малюків. Тут можна підвищити основні навички, необхідні для успішного дорослішання, такі як:


 • здатність ходити;
 • уміння говорити;
 • логіка та інші.
 • Що з погодою?

  Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"
  У місті Аврора Скайс досить незвичайні для гри погодні умови. Це пов'язано з тим, що за легендою місце знаходиться на півночі. Тут досить часто бувають зливи з грозами. Також, у зв'язку з місцем розташування, сніг з'являється дещо раніше. Приблизно на один чи два дні. Після цього починається зима.

  Що особливого?

  На даній карті присутні два нових типи природних явищ. Перший - це згадане раніше північне сяйво. Тут іменоване як Аврора Бореаліс. Власне місто названий в його честь. Воно з'являється при наявності хмар. Відсутній при утворенні грозових дощів і туманів.
  Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"
  Друге нововведення - водойми. На карті є геотермальне озеро та водоспад. Якщо підійти до його краю, то можна побачити весь місцевий світ.

  Які ділянки присутні?

  У цьому доповненні гри Сімс 3" Аврора Скайс представлена 84 різними ділянками. Серед них:
 • 32 ділянки, на яких проживають сім'ї.
 • 21 порожній ділянку, доступний для заселення.
 • 31 громадський ділянку. Серед них є як доступні для відвідування ваші підопічним, в режимі повного контролю, так і ті, в яких управляти персонажем не можна.
 • Громадські місця

  Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"
  Як було сказано раніше, в грі присутня 31 не призначений для проживання ділянку. Серед них можна виділити:


 • Базальтовий пляж. Місце доступно для вільного відвідування і не має "кролячої нори".
 • Кафе Бьорна. Також відкрито для відвідування симом без "кролячої нори".
 • Ратуша. Стандартне заклад для роботи в політиці або зміни імені. Місце закрита для вільного відвідування. А тому, доведеться чекати, поки підопічний закінчить справи і вийде на вулицю.
 • Стадіон "Радість спортсмена". Місце також закрито для контролю персонажа, а тому оснащене "кролячої норою".
 • Бізнес-комплекс "Справи з апетитом". Тут знаходяться бістро разом з бізнес-центром. Однак для вільного відвідування симом місце закрито і оснащене "кролячої норою".
 • "Лікуємо все і відразу". Лікарня міста Аврора скайс. Також доповнено науковою лабораторією. Закрита для вільного відвідування.
 • "Просто занедбаний склад". Назва говорить сама за себе. Закрито для вільного відвідування.
 • Заповідник "Відпочинок". Є звичайним парком великого розміру. Відкритий для вільного відвідування сімамі.
 • Музей сучасного мистецтва. Є звичайною картинною галереєю. Не має "кролячої нори".
 • Спортзал "Штанга і гантелі". Стандартне заклад, де ваш підопічний може позайматися на дорогих тренажерах.
 • Громадський басейн "Сундхель". Місце закрито для відвідування городянами і не має вбудованої "кролячої нори".
 • Що на рахунок сімей?

  Опис містечка Аврора Скайс "Сімс 3"
  У містечку Аврора Скайс заселене 32 ділянки. Далі будуть перераховані лише деякі з них. В інформації зазначено фінансове становище мешканців, адреса, рівень складності гри і перелік мешканців.

  Комуна "Дей"

  Житловий ділянку з середнім рівнем забезпечення. Розташовується за адресою: Привітна вулиця, 60. Фінансове становище оцінюється в 18000 сімолеонів. Рівень складності - 3. На ділянці проживають Міріам Дей, Педро Эррерра, Сайро Перрі, Ангеліка Даймонд.

  Комуна "Елліот"

  Більш багатий ділянку міста Аврора скайс. Будинок можна знайти за адресою: Привітна вулиця, 68. Фінансове становище проживають дорівнює 20000 сімолеонів. Сім'я досить проста в управлінні і володіє другим рівнем складності. У цьому будинку живуть такі персонажі: Фелисия Лін, Джекі Елліот.

  Будинок Варблера

  Дуже маленька і проста сім'я. Проживає за адресою: Привітна вулиця, 66. Рівень складності - 1. Господар будинку має в розпорядженні 20000 сімолеонів. Мешканець - Фіорд Варблер.

  Сімейство Вінтер

  Середніх розмірів сімейство живе на вулиці Сірчані джерела, 26. У своєму бюджеті має 20000 сімолеонів. Рівень складності гри за цю сім'ю - 2. На ділянці проживають наступні персонажі: Тинна Вінтер, Вероніка Вінтер, Астрід Вінтер.

  Сім'я Шкоду

  Ділянка розташована по вулиці Сірчані джерела, 41. Фінансове становище оцінюється в 20000 сімолеонів. Рівень складності гри за персонажів цієї ділянки - 3. В будинку проживають Кессиди Шкоду, Йохан Шкоду, Елін Шкоду.

  Сімейство Кларк

  Проживають у Аврора Скайс по вулиці Скельній, 8. Бюджет вище стандартного і дорівнює 25000 сімолеонів. Рівень складності гри на даній ділянці - 3. Тут мешкають такі персонажі: Ванда Кларк, Еван Кларк, Джессі Кларк.

  Будинок Еппл

  Ділянка знаходиться за адресою: Привітна вулиця, 65. Це друга за рівнем фінансів сім'я у цьому місті. У зв'язку з мінімальною кількістю мешканців - перший рівень складності гри. Фінанси - 45000 сімолеонів. Господиня Юрі Еппл.

  Комуна "Адамсон"

  Найбагатший ділянку. Розташовується на Привітною вулиці, 56. Фінансове становище - 100000 сімолеонів. Рівень складності гри - 2. В будинку проживають Еріка Берг і Саймон Адамсон.

  Популярі новини
  Загрузка...