Ден Маргуліс та його інструмент для корекції

178 0 Новини високих технологій

Ден Маргуліс відомий у всьому світі як провідний спеціаліст по кольорокорекції. Він є автором бестселера «Photoshop для професіоналів», який, починаючи з першого випуску в 1994 році, став неофіційною Біблією професійної ретуші фотографії. У 2013 році Ден Маргуліс випустив нову книгу, «Предпресс-ресурси», що описує прискорені методи додрукарської підготовки та поліграфії.

Біографія майстра кольорокорекції

У минулому він був професійним менеджером з більш ніж 20-річним досвідом, який очолює відділи електроніки в торгових магазинах високого класу. Потім він проводив невеликі практичні майстер-класи по кольорокорекції в США, Канаді і Європі на чотирьох різних мовах. Книга Дена Маргуліса «Photoshop для професіоналів» досі залишається настільною для багатьох фотографів, що осягають основи кольорокорекції. Зараз, будучи на пенсії, він продовжує час від часу викладати і виступати на конференціях. В вересні 2001 року Маргуліс став одним з перших осіб, що з'явилися в Залі слави Національної асоціації професіоналів Photoshop.


Ден Маргуліс та його інструмент для корекції

Ден Маргуліс і сучасна технологія корекції кольору в Photoshop

У 2007 році він представив радикальний підхід до корекції під назвою Picture Postcard Workflow (PPW). Замість традиційного методу використання тільки набору кривих для налаштування кольорів на контрасті, PPW складається з трьох основних кроків: один - для усунення недоліків кольору, другий - для додавання контрасту, і третій - для зміни кольору на приємний. Спочатку цей інструмент створювався для прискорення процесу обробки матеріалів у поліграфії. Була необхідність у створенні методу досягнення якісних результатів за п'ять хвилин або менше. Було зрозуміло, що для цього знадобиться піти на деякі компроміси, так як традиційна професійна корекція кольору вимагає на обробку зображення набагато більше часу.


Як з'ясувалося, результат, як правило, перевершує за якістю традиційні методи. У березні 2013 року Ден Маргуліс опублікував свою книгу «Предпресс-ресурси», в якій містяться детальні описи параметрів та інструментів додрукарської обробки.
Ден Маргуліс та його інструмент для корекції

Панель PPW

З 2007 року основи цього методу не змінилися, але в нових версіях з'явилися різні доповнення. Багато дії були зведені до кількома простим крокам, а деякі, навпаки, ускладнилися. У вересні 2011 року була випущена спеціальна панель, яка об'єднала в собі всі дії і команди, які використовуються у робочому процесі, розташовані в логічному порядку. Кожна дія може бути відтворено одним клацанням миші. Панель включає обширну документацію у форматі PDF для кожного з дій, а також огляд всієї панелі. Крім того, незважаючи на те що деякі з цих дій включають в себе п'ятдесят або більше кроків і, отже, повністю заповнюють буфер історії зображень, всі вони були написані так, щоб вважатися одним станом історії, щоб їх можна було скасувати за допомогою клавіші Z. Панель включає регулювання кривих з використанням традиційного діалогу кривих Photoshop, а не того, який представлений в Photoshop CS4.
Ден Маргуліс та його інструмент для корекції

Історія версій панелі PPW

У березні 2012 року була випущена версія 202.1 вийшла в травні. Версія 3.0 була представлена в березні 2013 року, одночасно з публікацією книги про робочих процесах. Версія 3.3 з невеликими змінами, була випущена 16 жовтня 2013 року. Після відкритого періоду бета-тестування версія 405 перша з підтримкою «Фотошоп СС», була випущена 1 січня 2015 року. У більш пізніх оновлення не з'являються нові функції, тільки додається сумісність з більш пізніми Photoshop. Версія 409 перша для підтримки «Фотошоп СС 2014», була випущена 18 січня 2016 року. Версія 4.1 яка підтримує «Фотошоп 2015.5», була випущена 26 червня 2016. А Версія 411 яка додає підтримку «Фотошоп СС 2017», була випущена 5 листопада 2016 року.
Ден Маргуліс та його інструмент для корекції

Що входить в панель PPW

В пакеті з програмою знаходиться інсталятор, який завантажує весь набір дій, повна документація кожної дії і сама панель з операціями PPW. Панель не може бути використана з версією, що вийшла раніше, ніж Photoshop CS5 але деякі операції та документацію можна завантажити окремо. Установка ж у Photoshops CS5 CS6 CC вимагає наявності відповідної версії Adobe Extension Manager. Утиліта AEM автоматично встановлюється з Photoshop CS5 і CS6 але в деяких версіях може бути застаріла програма, тому її доведеться оновити. Після установки пакета можна користуватися операціями для ретуші фотографій, додрукарської підготовки та поліграфії.

Популярі новини
Загрузка...