Кращі програми для креслення електричних схем

527 0 Новини високих технологій

Для людей, які обрали своїм покликанням ремесло, пов'язане з електрикою, досить часто доводиться мати справу з електричними схемами. У сучасному світі було б дивно досі використовувати олівець, лінійку і папір для їх накреслення, куди більш рентабельно застосовувати спеціальні програми для креслення електричних схем. У цій статті якраз піде мова про представників даної категорії програмного забезпечення.

Microsoft Visio

Visio viewer - програма для креслення електричних схем, розроблена всім відомою компанією "Майкрософт". У руках фахівця, вона здатна розкрити весь потенціал, але це зовсім не означає, що новачок не розбереться що до чого. Інтерфейс програми дуже зручний і не завантажений зайвою інформацією. Перед вами величезний вибір різноманітних фігур, що позначають різні елементи електричного кола. Все, що вам необхідно зробити, - це вибрати необхідний елемент і розташувати його в потрібному місці. Все робиться за пару кліків.


Кращі програми для креслення електричних схем
При необхідності ви можете змінювати дизайн схеми, але це вже індивідуальні переваги, а не професійні. Також є опція додавання зображень, діаграм і додаткових креслень. Так як програма платна, то дуже радує наявність пробної версії. Можна завантажити і протестувати її, щоб перед покупкою ознайомитися з усіма нюансами використання цього програмного забезпечення.

Eagle

На відміну від Visio, ця програма більше підійде для професіоналів. Але не можна сказати, що звичайний користувач не зможе в ній працювати. Навіть навпаки, інтерфейс програми настільки логічно виконаний, що велика частина людей одразу зрозуміє що до чого. По-перше, в реєстрі програми вже є величезна кількість готових схем, які ви можете відразу ж роздрукувати. По-друге, ці шаблони ви можете попередньо відредагувати, якщо ваша схема трохи відрізняється, що в значній мірі прискорить процес її креслення. А по-третє, створення нового креслення починається з вибору використовуваних елементів схеми - ви самі вибираєте їх перед роботою, а в майбутньому можна доповнити перелік новими інструментами. Загалом, ця програма для креслення електричних схем відмінно справляється зі своїм основним завданням. Саме тому вона отримала досить велику кількість позитивних відгуків від користувачів.


Кращі програми для креслення електричних схем

Dip Trace

Це ще одна програма для креслення електричних схем російською мовою. Вона мало чим відрізняється від попередніх. Що можна виділити, так це наявність різних режимів. До речі, перехід в окремі режими здійснюється з лаунчер, а не в самій програмі. Це дозволяє не засмічувати робочу область інтерфейсу зайвими вкладками. Багато чудово відгукуються про здібності додатка, вказуючи на те, що у програми величезна кількість заготовлених шаблонів і елементів, але це застосовно і до раніше розглянутих програм. Як і те, що є можливість малювати з нуля власні ескізи ділянок електричного ланцюга.

1-2-3 Схема

Звичайно, про "1-2-3 Схемою" не можна в повній мірі сказати, що це програма для креслення електричних схем, тому що, як мінімум, креслити їх ви і не будете, а як максимум, їх навіть не можна буде редагувати. У чому ж особливість цієї програми? "1-2-3 Схема" використовується для визначення відповідного корпусу електрощита у відповідності з компонентами, що в ньому будуть знаходитися. Вам необхідно лише вказати всі параметри ланцюга, а програма самостійно підбере інші елементи за вас. На фінальному етапі вам залишається лише вибрати кришку.
Кращі програми для креслення електричних схем
На жаль, підтримка програми розробником вже давно завершилася, але помилок і несправностей у роботі програми виявлено не було, тому сміливо можете качати додаток "1-2-3 Схема" на свої комп'ютери.

Висновок

Ось ми і розглянули найпопулярніші програми для креслення електричних схем. Кожна з них унікальна по-своєму, а вам залишається вибрати ту, в якій ви будете працювати.

Популярі новини
Загрузка...