Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

338 0 Новини високих технологій

У грі Dragon Nest класи є одним з найбільш складних аспектів для розуміння і освоєння цього фантастичного світу. Причина цього полягає в їх неймовірній кількості, а також поділ на другорядні спеціалізації. Загальна їх кількість перевалює за півсотні. Щоб мати загальне уявлення про це, гравцям рекомендується до прочитання даний матеріал.

Вступна інформація

Класи в Dragon Nest регулярно з'являються нові, що властиво будь-якій успішній грі жанру ММОРПГ. Розробники працюють над своїм проектом, і це радує фанатів. Новачкам же розібратися у величезному кількість підкласів та спеціалізації неймовірно складно. Суть в тому, що спочатку гравець може вибрати один з архетипів. Стать героя прив'язаний до класу, плюс жіночих персонажів трохи більше. На даний момент їх в російськомовній версії 10. Коли гравець досягає 15 рівня, то відбувається перший вибір підкласу, а ще раз вибирати доводиться на 45. З-за цього створюється враження величезної кількості архетипів. Насправді розібратися в цьому зможе навіть новачок після прочитання статті.


Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Груба фізична сила

Класи в Dragon Nest дійсно різноманітні, але на старті багато герої будуть знайомі своїми вміннями. Першим із них є класичний воїн, який в бою покладається на велике зброя та фізичну шкоду. Після досягнення п'ятнадцятою позначки в прокачуванні на вибір доступні мечник або страж. Перший шлях передбачає створення героя, який буде смертоносний в ближньому бою за рахунок спритності і швидкості пересування. На 45 рівні він може обрати другу спеціалізацію: майстри клинків або гладіатора. Тут з'являються дивацтва, адже перший архетип покладається на дальні атаки магічної сили. Гладіатор ж рветься вперед за типом класичного воїна. Він повільніше плані швидкості, але має підвищений шкоди. Страж ж є «танком» – персонажем з великою захистом, але надто повільними рухами. Він здатний поглинати ворожий шкоди, чим характеризується також друга спеціалізація джаггернаут. Можна також піти шляхом берсерка, який отримує справжню силу тільки під градом ворожих атак.


Дальній бій

В Dragon Nest Europe класи трохи відрізняються від звичних російським гравцям героїв, але там також є лучниці. Цей архетип спеціалізується на високому рівні з дальньої дистанції, але вразливий поблизу. На рівні 15 стандартно відбувається поділ, в цьому випадку на амазонку або мисливця. Перша героїня відрізняється своєю надзвичайною рухливістю, але маленьким втратою. Амазонка може буквально літати по полю бою, ось тільки за цією розвагою іноді забуваєш про необхідність атакувати. Якщо таке заняття до душі, то на 45 рівні слід обрати володарку вітру, яка фізичною шкодою з висоти вражає ворога. Валькірія спеціалізується на швидких атаках з землі. Мисливиця за досягнення вищезазначеної ступені прокачування може ставати досвідченим слідопитом або відмінним снайпером. Головна фішка першої спеціалізації з двох полягає в можливості наділяти стріли різними магічними ефектами. Професія снайпера говорить сама за себе – швидкі постріли з далекої дистанції, але низька рухливість.
Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Могутня віра

Кожному гравцеві рекомендується гранично детально вивчити класи в Dragon Nest, щоб зробити правильний вибір. Наприклад, клірик поєднує в собі атакуючі здібності та навички підтримки союзників. Якщо піти по шляху священика, то з'явиться можливість лікувати соратників в бою. На 45 рівні цей клас може стати інквізитором або єпископом. У першому випадку гравець стане майже магом, який блискавками закидає ворожі лави. Єпископ повністю орієнтований на взаємодію з командою. Баффи, дебаффы, зцілення одиночне або масове – ось головні вміння в арсеналі цього класу підтримки. Клірик на 15 рівні також може стати паладином – танком з уміннями тримати шкоди за рахунок позитивних ефектів і самостійного лікування. При виборі наступної спеціалізації його роль не змінюється за винятком тільки того, що хрестоносець орієнтується на магію, а зберігач бере на озброєння фізичні навички.
Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Чари

У прекрасною ММОРПГ Dragon Nest спін-офф класи слід вибирати дійсно пильно. Це ж стосується і класу чарівниці, яка своїми наступними спеціалізаціями не сильно відрізняється від стандартного стилю. На 15 рівні відбувається перший вибір чаклунки або заклинательницы. Обидва класу використовують саме магічну енергію для нанесення шкоди. Чаклунка, через тридцять ступенів у прокачуванні, перетворюється в криоманта або пироманта. Це типові элементалисты, які використовують силу льоду і вогню для повалення своїх супротивників. Криомант більше орієнтований на контроль противника, а пиромант володіє величезною втратою. Заклинателька може ставати відьмою або чернокнижницей. Перша спеціалізація розкидає лазери на всі чотири сторони, чим завдає шкоди і не підпускає до себе. Чернокнижница чудово керує гравітацією. Її головною сильною стороною є управління гравітацією і пошуки кращої позиції для атаки.
Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Азіатський стиль

У грі Dragon Nest кращий клас кожен гравець вибирає для себе у відповідності зі стилем гри. Наступний архетип має назву калі і приваблює своїм милим зовнішнім виглядом. На рівні 15 відбувається трансформація першої професії у жрицю або танцівницю. У першому випадку зазвичай гравці чекають побачити типового лекаря підтримки, але тут користувач отримує мага з темними силами. На 45 рівні жрець може стати асурой і володаркою душ. Між ними різниця невелика, полягає лише в різних підходах до використання сил темряви. Танцівниця ж є альтернативою жерцеві. У неї неймовірно красиві фізичні атаки, які завдають шкоди за рахунок зброї. Використовує вона віяла, обереги та диски. Фурія повторює стилістику танцівниці, а якщо на 45 рівні вибрати медіума, то доведеться вчитися управлінню духами. Це якийсь призыватель, який покладається на своїх істот.

Інженерія проти ворогів

Якщо користувач вирішив провести в грі Dragon Nest зміну класу, то до цього питання слід підходити з усією обережністю. Попередньо слід вивчити всі архетипи і спеціалізації, серед яких є механік. Ця мила дівчина прибула в світ фентезі з майбутнього, а тому володіє спеціальними технологіями. На рівні 15 герой може стати інженером або алхіміком. У першому випадку персонаж може розставляти бойові вежі, кидати бомби і використовувати різноманітні механізми. На 45 рівні інженер стає бомбардиром або робототехником. Один з них бере під управління гігантських роботів і вежі, а інший керує енергетичними потоками і лазерами. Алхімік орієнтований на магію, а тому бере під управління стихію вогню і льоду, а також отруює супротивників отрутою. Перетворення на 45 рівні доктора дозволить накидати дебаффы на ворогів, лікувати себе і союзників. Винахідник може контролювати супротивників оглушенням, а також робити елементарні атаки.

Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Скритність і швидкість

Серед всіх класів в Dragon Nest ассасин є тим архетипом, який може швидко вбивати ворога і ховатися з поля видимості. Цей хлопець володіє неймовірною швидкістю, а також втратою в одну ціль. Клас на 15 рівні трансформується в ченця або ж ніндзя. Друга спеціалізація буде ідеальною для тих, хто любить вибудовувати тривалі комбінації. Цей персонаж може стати женцем або катом, але суть класифікації залишається колишньою. Герой бере гравця в обіг і при правильних комбінаціях не залишає шансу ворогові. Чернець більше орієнтований на рейди або проходження підземель. Він може видавати відмінний збитків по групі, зцілювати себе, але проти грамотних супротивників в ПВП він не зможе протистояти. Більш вузькі спеціалізації ченця - відступник і пілігрим - мають такі ж функції. Атаки ассасина не тільки смертоносні, вони також і красиво виглядають за рахунок використання катару і ятагана.
Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Новинка на російському сервері

В Dragon Nest нові класи розробники додають регулярно, і одним з них став архетип Лансия. Ця прекрасна дівчина невеликого зросту з величезним списом може зацікавити як новачків, так і професіоналів. Вона на 15 рівні може стати тільки мятежницей і продовжити робити масові атаки по області. У неї прекрасні вміння, які наносять пристойний шкоди, але по захисту у Лансии не так багато опцій. На 45 рівні підклас заколотниці вибирає таку спеціалізацію, і це може бути бестія або захисниця. У першому випадку гравець зможе швидкими атаками наносити фізичний шкоди прямо групі ворогів. Захисниця ж працює трохи іншим способом. Незважаючи на назву класу, вона також орієнтована на завдання шкоди і схожа більше на мечника. Її спис наповнюється енергією, а тому видає величезної шкоди на ближній дистанції.
Dragon Nest: класи, підкласи, вибір кращого персонажа, сюжет, герої, опис і огляд гри

Останній доданий персонаж

В Dragon Nest EU класи додаються раніше, але російський сервер потроху наздоганяє в цій тенденції. Це видно по тому, що зовсім недавно в грі з'явилася Макия – чергова дівчина, яка може на рівні 15 вибрати тільки одну єдину спеціалізацію під назвою патрона. У цього архетипу є механічна рука, яка починає себе проявляти саме в момент вибору першого підкласу. На 45 рівні є два чергових варіанти для трансформації. Перший орієнтований тільки на захист, а пробивати його обладунки буде складно навіть найсильніших магів і воїнів. Плюс у цій спеціалізації велика витривалість, а тому є великий запас здоров'я. Другий варіант паралельно відрізняється від першого, адже орієнтований на швидкі атаки з середньої дистанції. Вибір в черговий раз залежить тільки від гравця.

Підсумки

На перший погляд в Dragon Nest класи і підкласи вводять в ступор своєю різноманітністю. Необхідність щось вибрати викликає сумніву, але насправді, тут все набагато простіше. Якщо хочеться більш простих у реалізації персонажів, то підійдуть танки, бійці ближнього бою і маги-элементалисты. Для любителів умінь підтримки для користувачів є ряд класів, плюс хрестоносець, які поєднують в собі силу і зцілення. Більш складно реалізовувати підкласи, що залежать від комбінацій або призову духів. Той же ніндзя є яскравим прикладом вимогливого класу, який при правильній реалізації стане грозою для будь-якого супротивника. По цій схемі кожен гравець зможе легко визначитися з тим, який клас слід вибирати для себе. У майбутньому розробники обіцяють додати нових героїв, і список їх поповниться.

Популярі новини
Загрузка...