Чому не запускається "Сампо" - рішення проблеми

194 0 Новини високих технологій

У статті піде мова про те, чому не запускається "Сампо". Але перш давайте розберемося, що це таке. "Сампо" - це доповнення для гри GTA: San Andreas, яке було розроблено звичайними користувачами. У цьому додатку присутній мультіплеер, який був відсутній на момент релізу.

Чому не запускається "Сампо" - рішення проблеми
Як би не було дивно, але, незважаючи на те, що "ГТА: Сан Андреас" була випущена в далекому 2005 році, у неї до цих пір грає величезну кількість людей, тому питання про те, чому не запускається "Сампо", досі актуальне.

Причини появи

Можливість появи помилки із-за слабкого комп'ютера відпадає відразу ж, так як гра досить стара, а в наш час у кожного вдома стоїть такий комп'ютер, який по потужності зможе запустити відразу два "Сампа". Найімовірніше, що гра не запускається з-за проблем з сумісністю, адже GTA виходила за часів "царювання" Windows XP. Тепер зрозуміло, чому "Сампо" не запускається "Віндовс 10", але що робити? Зараз про це і поговоримо.


Виліт з помилкою

Це найбільш часта проблема, але, на щастя, вона має два варіанти рішення. До речі, вона навіть ніяк не причетна до сумісності. Отже, перше, що необхідно зробити - це видалити всі модифікації, встановлені для одиночної гри. Справа в тому, що "Сампо" встановлюється і коректно працює тільки на "чистій" версії "ДТА". Але краще не видаляти моди, а просто перевстановити гру - це буде набагато швидше.
Чому не запускається "Сампо" - рішення проблеми
Другий спосіб рішення набагато простіше - потрібно видалити папку Sampfunks з кореневої директорії гри. Справа в тому, що цей плагін заважає коректно працювати "Сампу". Тепер ви знаєте не тільки про те, чому не запускається "Сампо", але і як виправити цю помилку. Але це ще не все.

Білий екран

Ви зробили все, як було сказано раніше, але питання про те, чому не запускається "Сампо", все одно залишився невирішеним. Тоді швидше за все проблема в білому екрані. Якщо він у вас з'являється, то потрібно зробити наступне: завантажити на ПК SAMP US 1.0 розпакуйте файли на комп'ютер і перемістіть їх з заміною в папку з грою. Після цього все повинно працювати коректно.

Популярі новини
Загрузка...