Як підвищити скілл в "КС": практичні рекомендації

323 0 Новини високих технологій

"Ти просто нуб!" - лунають обурені крики однопартійців, які втомилися бачити чергову смерть гравця з-за банальної неуважності, поганий реакції або ж слабкого інтернету. Втім, звання "нуб" саме по собі не є образою, це лише перехідна стадія до більш досвідченому геймеру. Про те, як підвищити скілл в "КС: ГО", написано багато: хтось розглядає більш технічні аспекти гри, інші сконцентрувалися навколо індивідуальної підготовки та безпосередньо самої реакції гравця. Хто ж з них правий, і як можна перестати тягнути свою команду на дно?

Що таке горезвісний "високий скілл"?

Як підвищити скілл в "КС": практичні рекомендації
Високий скілл - це не стільки вміння швидко натискати на курок, скільки здатність моментально оцінювати ситуацію всередині раунду і приймати не тільки зробити, але і правильні рішення. Саме без другого аспекту високий скілл перетворюється в безглузду метушню персонажа, яке закінчується вбивством. Професіонали неохоче діляться порадами про те, як зберегти високе звання і при цьому регулярно підвищувати рейтинг за рахунок вдалих партій. Однак кілька загальних порад вони готові надати.


АІМ і реакція

Перед тим як підвищити скілл в "КС: ГО", потрібно приділити увагу більш низьким речей. Наприклад, реакції гравця і його здатності швидко знаходити ціль через приціл. Для тренування таких навичок існують як окремі карти, так і спеціальне. Зокрема, карта Aim_Botz призначена для тренування саме адаптивності гравця до переміщень і дій опонентів. На ній легко відточити уміння прицілюватися, робити хэдшоты, швидко оцінювати ситуацію і не витрачати патронів даремно на віялову стрілянину.
Як підвищити скілл в "КС": практичні рекомендації
В середньому на тренування перед заходом в ладдер у професійних гравців іде від 15 хвилин до півгодини. Саме на цю карту робиться наголос у різного роду навчальних програмах під грифом "Як підвищити скілл в "КС: ГО" за 30 хвилин". Висока реакція також необхідна при зіткненні з декількома супротивниками одночасно. Ступор, в який впадають новачки, залишаючи пошуки укриття і просто вмираючи, навіть якщо їм вдається вбити 1-2 ворогів, неприпустимий на високих рівнях.


Економія патронів, адаптивність і пильність

Для тренувань цих якостей відмінно підійдуть типи серверів CDSM і Retake. Перший зі згаданих типів гри - це карта, на якій вкрай велике обмеження по гравцям, або воно відсутнє зовсім. З того, як підвищити скілл в "КС: ГО", тут можна навчитися не тільки економити патрони, не "поливаючи" з автомата, але й того, як пересуватися по карті продуктивно. Професіонали ніколи не залишаються на місці, постійно стежать за всім полем бою, обертають миші на 360 градусів і контролюють те, що відбувається.
Як підвищити скілл в "КС": практичні рекомендації
Retake-партії спрямовані на тренування пильності та уважності. Баталії відбуваються 1 на 1 і гравцеві немає потреби відволікатися на ботів або інших опонентів. Вкрай важливо не лише періодично повторювати тренування, але і приділяти їм якомога більше ігрового часу без шкоди для звичайних рейтингових ігор.

Загальні рекомендації по грі

Високий скілл - це в першу чергу тренування і відточування навичок. Від гравця залежить не тільки знання найбільш популярних карт, але і вміння там орієнтуватися, знати укриття, найбільш відповідні місця для засідки і раша. Тренувати одні і ті ж карти потрібно постійно, точно так само слід вправлятися і зі зброєю. Вбивства з АВП виглядають вражаюче, але далеко не завжди це продуктивно. Якщо гравець краще відчуває себе всередині партії з АКМ або М-16 то і слід тренувати саме їх.
Як підвищити скілл в "КС": практичні рекомендації
З тих порад, як підняти скілл в "КС: ГО" за тиждень, саме постійні тренування на одних і тих же картах стоять як головної передумови до високого звання. Не потрібно вчити розташування кожного ящика на карті, але от вивчити територію з метою згодом давати інформацію своїй команді про стан справ - це необхідно. Крім того, важливо спілкуватися зі своєю командою, навіть якщо ці люди не схильні до спілкування або ж відверто дизморалят. Важливо до останнього підтримувати бойовий дух і давати підказки. Для того щоб підвищити скілл в "КС: ГО" за тиждень, тренування командного духу просто необхідна.

Особисті якості, які слід розвивати

З тих особистих якостей, які дуже високо цінуються серед професійного ком'юніті "КС: ГО", особливо варто виділити такі:
  • адаптивність;
  • спокій;
  • адекватність.
  • Адаптивність дає гравцеві можливість ефективно оцінювати ситуацію, після чого швидко підлаштовувати свої дії під зміни ігрового сценарію. Спокій необхідно не тільки для того, щоб дії залишалися продуктивними, але й для налагодження внутрикомандного спілкування. Навіть якщо серед однопартійців є один "неадекват", гравець повинен залишатися спокійним і стриманим. Останнє, що слід у собі розвивати, щоб підвищити скілл в "КС: ГО" за 50 днів, - це адекватність. З адекватною людиною приємно грати, його хочеться запросити в команду. Нехай він не профі, але якщо веде себе стримано і спілкується доброзичливо, то йому завжди будуть раді. Навіть серед кіберспортсменів найвищого рівня прояв неадекватності може бути піддана суворому покаранню - серед гравців "КС: ГО" є певна етика. З тих порад про те, як підвищити скілл в "КС: ГО", немає абсолютно нездійсненних речей. Практично всі рекомендації легко здійснимі, навіть якщо гравець не схильний приділяти улюбленому хобі достатньо часу, головне старатися.

    Популярі новини
    Загрузка...