Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти

194 0 Новини високих технологій

Друга частина "Століття Дракона" представила шанувальникам багато нових цікавих персонажів. Серед головних супутників і претендентів на серце Хоук(а) виявився Фенріс — ельф-раб, який колись належав Тевинтерскому магістру і магу Данариусу. Герой страждав від втрати пам'яті і фізичних змін, викликаних штучно введеного в його тіло лириума. Спеціалізація Фенриса в Dragon Age — дворучне зброю.

Передісторія

Фенріс довгий час перебував у рабстві у мага Данариуса, де він піддавався експериментів. Данариус відчував на ньому лириум, який вводився в тіло ельфа у вигляді різних татуювань (зовнішність персонажа можна побачити на фото нижче, а також офіційних скронях і численних артах за Dragon Age). Фенріс знайшов містичні смертельні сили і, одночасно з цим, втратив пам'ять, забув абсолютно все про своє минуле життя. Крім цього, сліди від уживленого в нього краще не лириума чіпати — будь-який дотик приносить герою сильні болі.


Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти
Одного разу Фенріс вирішив покласти край свого рабського існування і зробити втечу. У відповідь на це розлючений Данариус починає цькування і переслідування зниклої "власності" з метою повернути дорогоцінний лириум.

Прибуття в Киркволл

Нарешті самотні блукання призводять нашого героя в Киркволл — велике місто на сході Тедаса і центральну локацію подій другої частини Dragon Age. Фенріс приєднується до компанії Хоук(а), проте все ще сподівається помститися тим, хто зіпсував йому життя. Данариус продовжує переслідування і посилає за ельфом свою кращу ученицю, Адріану. Після жорстокого бою Адріана виявляється переможеною, і Фенріс намагається вивідати у неї інформацію про місцезнаходження мага. Відповіді на це питання він так і не отримує, проте дізнається іншу річ — у Фенриса є сестра.


Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти
Надалі виявляється, що сестра була підставний пасткою, організованою ніким іншим, як Данариусом. Разом з Хоук(ом) Фенріс, нарешті, розправляється зі своїм колишнім господарем, отплатив йому за довгі роки рабства і катувань. В один момент ельф навіть намагається вбити і свою сестру, однак може бути зупинений дружнім Чемпіоном Кіркволла. У разі якщо сестра загине від рук Фенриса, то він покине загін Хоук(а), щоб впоратися з відчаєм. Якщо вона виживе — він залишиться. У будь-якому випадку від своєї сестри Фенріс дізнається про те, що на насправді його звуть Літо, і що до Данариусу він потрапив по своїй волі, намагаючись врятувати від страшної долі свою сім'ю.

Фінал гри

У кінці проходження Dragon Age Фенріс може залишитися з Хоук(ом), так і залишити його загін, вибравши бік противника. Це залежить від того, чию сторону в підсумку приймає гравець: бік магів або храмовників. Вплинути на ситуацію можна в будь-якому випадку, головне — встигнути заробити до фіналу необхідний рівень схвалення Фенриса. В Dragon Age 2 таким способом можна розібратися з багатьма конфліктами.

Подальша доля Фенриса

У третій частині "Століття Драконів" бойовий ельф вже не з'являється, однак його ім'я іноді згадують інші персонажі. Наприклад, якщо почати розмову з Варриком про Хоук, то можна помітити додаткову діалогову опцію, що стосується супутників Чемпіона Кіркволла. Варрик повідає про те, що Фенріс продовжує полювати за тевинтерскими работорговцами, і що в даний момент ельф повинен бути десь на півдні (незалежно від того, чи був у гравця роман з Фенрисом в Dragon Age 2). На жаль, більш докладної інформації про колишнього супутнику гравець не отримає. Розмова з Хоук(ом) також не розкаже нічого нового.
Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти

Характер

Практично всі шанувальники Фенриса з Dragon Age 2 вважають його одним з найбільш неоднозначних персонажів серії. Рабське існування позначилося як на його долю, так і на характері. До своєї свободи герой ставиться з трепетом і готовий знищити кожного, хто хоч якось на неї зазіхне. В той же час набуття фізичної свободи так і не змогла подарувати Фенрису духовної свободи. Він постійно терзає себе, не може розібратися з моральними дилемами і відчуває сильне самотність, яке руйнує його зсередини. Не допомагає і думка про те, що раб буде завжди перебувати в небезпеці і вічне переслідування. Навіть після звершення помсти ельф навряд чи отримає довгоочікуваний спокій.
Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти
Що стосується спілкування з іншими членами загону Чемпіона Кіркволла, то тут все складається по-різному. Іноді Фенріс запитує їх думки, проте завжди тримається осторонь. Він шанобливо ставиться до Авелин, досить прихильний до Варрику, напружений в спілкуванні з Меррилль і терпіти не може Андерса. Відносини Фенриса і Хоук в Dragon Age 2 можуть бути як романтичними, так і просто дружніми. При певних обставинах ельф може обізлитися на Чемпіона Кіркволла і навіть прийняти сторону ворога під час фінальної битви.

Цікаві особливості персонажа

Фенріс — персонаж дуже похмурий і похмурий, з-за чого багато соратники постійно жартують над ним. Іноді він і сам видає жарти, однак робиться це з таким серйозним виразом обличчя, що дуже часто деякі компаньйони мимоволі впадають в ступор. З магами Фенріс знаходиться в дуже важких відносинах. Ненависть зародилася під час його рабського існування, коли герой став свідком жахливих магічних експериментів. Коло і пильні храмовники бачаться йому головними викликів в сформованій ситуації.
Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти
Незважаючи на підтримання рабського способу життя всіх магів, саме рабство ельфу далеко не за смаком. Якщо гравець буде намагатися відстоювати права вільного людини, то це матиме позитивний вплив і на Фенриса. Фенріс може приймати певні подарунки від головного героя. Під час проходження другої глави рекомендуємо заглянути в Эльфинаж — там в одному з мішків лежить цінна книга. Другий подарунок захований в третьому розділі, в квесті під назвою "Краще подавати холодним" — це меч.

Як прийняти в партію

Вперше Фенріс зустрічається Хоук(у) під час проходження завдання "Безкоштовний сир" (отримати квест можна через журнал в будинку головного героя). Разом з ельфом гравець відправляється до работорговців Данариусу, де їх чекає серйозне бій. В кінці бійки противник сховається, а Фенріс зможе приєднатися до Чемпіону Кіркволла. Вільний від походів час він буде проводити в колишньому маєтку Данариуса (місце на карті — Верхнє місто).

Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти

Роман з Фенрисом в Dragon Age 2

Як ми вже говорили раніше, Фенріс може стати одним з любовних інтересів для Хоук(а).
  • Фліртувати з ельфом можна вже в першій главі, після атаки на будинок Данариуса. Для романтичного діалогу необхідно вибирати репліки з сердечком. Відразу варто сказати, що якщо спеціальністю Хоук(а) є магія, то відносини з ельфом будуть дещо напружені. Заснований роман з Фенрисом в Dragon Age 2 на суперництві, тобто його ворожнеча з Андерсом буде мати прямий вплив і на взаємини з Хоук(ом), і навпаки.
  • Під час проходження другий глави можна виконати завдання "Питання віри", побалакавши з Фенрисом про його втечу. Наступне розвиток його особистого квесту — напад тевинтерских розбійників Андріани, які наздоженуть компанію гравця між локаціями. Після розборок з ученицею Данариуса ельф відправиться додому, у Верхнє місто. Якщо Хоук відправиться за ним і скористається романтичними опціями в діалозі, то він проведе разом з Фенрисом ніч. На жаль, вранці ельф втече, пояснивши своє рішення небажанням завдати Хоук(в) біль.
  • Dragon Age: Фенріс - опис персонажа, особливості та цікаві факти
  • Третя глава познайомить нас з сестрою Фенриса, яка виявиться його ж пасткою. Незалежно від того, загине вона у фіналі квесту чи ні, Фенриса знову захлиснуть страждання. Для того щоб продовжити роман, Хоук повинен поговорити з ельфом і переконати його у власній підтримки. Трохи пізніше Авелин і Варрик спробують умовити Фенриса змінити житло, так як маєток Данариуса було і залишається найкращим місцем. Хоук може запропонувати пожити у нього/неї. Під час останнього візиту до ельфу у третьому розділі гравець повинен знову підняти тему Данариуса. У результаті він може пробачити Фенрису його поведінку, і все закінчиться поцілунком.
  • Перед фінальною битвою у гравця з'явиться можливість поспілкуватися з усіма напарниками по черзі. Якщо заговорити з Фенрисом, то він визнається Хоук(у) в любові і подарує йому/їй поцілунок.
  • Популярі новини
    Загрузка...