Daemon Tools - що це за програма і для чого вона потрібна

250 0 Новини високих технологій

За весь час використання комп'ютера у кожного хоч раз, але виникала потреба в роботі з файлами формату ISO і їм подібними. Ці файли - образи, в яких знаходяться інші дані. Справа в тому, що тільки в останній, десятій версії операційної системи Windows взаємодіяти з ними стало можливо на системному рівні, до цього доводилося користуватися спеціальними програмами.

Daemon Tools - що це за програма і для чого вона потрібна
У цій статті мова піде про одну таку програму - про Daemon Tools. Що це за програма і який спектр можливостей вона надає для користувача - про це та багато іншого буде розказано далі за текстом.

Створення образів

Як було вже відмічено вище, можна без особливих зусиль працювати в програмі Daemon Tools з образами дисків, тому зараз поетапно ми будемо перераховувати основні інструменти програми, а почнемо з можливості створення образів.


Дана можливість служить для створення образу диска. Як це працює? Ви вставляєте в привід дисководу CD або DVD-диск, після чого в програмі, використовуючи відповідний інструмент, запускаєте процес створення образу, в якому будуть знаходитися файли диска. У деяких користувачів може виникнути цілком резонне запитання: "Навіщо це потрібно?". Все просто. Наприклад, у вас на диску інсталятор гри, якщо ви створите його образ, то в майбутньому вам не доведеться постійно вставляти диск в комп'ютер, щоб здійснювати інсталяцію. Так і з мультимедіа та іншими файлами.

Конвертування

Програма для образів Daemon Tools, крім можливості створювати образи, може також конвертувати формат образу в інший. Більшості користувачів відомий лише один - ISO, але мало хто знає, що їх дуже багато, на жаль, програма не може працювати з усіма, але вона вмить зможе виконати конвертацію в формат MDX або MDS.


Запис образів

Daemon Tools - що це за програма і для чого вона потрібна
Раніше ми розповіли, що з допомогою Daemon Tools можна без особливих зусиль створити образ диска, але також можна записати образ, який знаходиться на комп'ютері, на порожній диск, вставлений в привід. Працює це так само, як зі створенням, тільки у зворотний бік. Наприклад, ви можете завантажити образ гри з інтернету, а в майбутньому записати його на диск, щоб дати одному або відкласти на всяк випадок, так би мовити, резервне копіювання.

Запис файлів на диск

Багато вже починають розуміти, що це за програма - Daemon Tools і що вона вміє. Але ніяк не можна пропустити її опцію запису даних з комп'ютера на порожній диск. Багато хто може подумати, що ми повторюємося, адже раніше розповідалося про таку функцію, але немає. Справа в тому, що до цього ми говорили про запис образів на диск, а зараз ведеться мова безпосередньо про файли. Музика, відео, фото, фільми - все це та багато іншого можна записати на чистий диск. Він у такому разі порівняємо з флешкою.

Записати Audio CD

Daemon Tools - що це за програма і для чого вона потрібна
Мало у кого залишилися музичні програвачі, які підтримують тільки формат Audio CD, але якщо такі є, то програма Daemon Tools без проблем вам допоможе записати будь-який аудіофайл на диск, щоб потім міг відтворити програвач.

Очищення диска

Деякі диски, а якщо бути точніше, з приставкою RW можуть бути перезаписані, на відміну від тих, що з приставкою R. Якщо у вас такі є, то в програмі ви можете їх очистити, щоб у майбутньому записати нові дані. Звичайно, така опція є і в самій операційній системі, але якщо ви працюєте в Daemon Tools, то буде дуже зручно нею користуватися.

Копіювання

Що це за програма - Daemon Tools, якщо б вона не вміла створювати копію дисків, переносячи файли з одного на інший. Звичайно, тут варто зауважити, що дана опція доступна тільки в тому випадку, якщо у вас є два приводи дисководів.

Створення віртуальних дисків

Daemon Tools - що це за програма і для чого вона потрібна
Ця опція найпопулярніша. Маючи на комп'ютері будь-який спосіб, будь то ігри, фільму або музики, ви можете за допомогою програми створити віртуальний диск, який буде відображатися в Провіднику і на який ви зможете заходити і переглядати дані.

Висновок

Мабуть, на цьому все, тепер ви знаєте, що це за програма Daemon Tools і які функції у неї є. Звичайно, у статті були перераховані не всі, а лише основні, але навіть виходячи з них ви без проблем зможете для себе вирішити, чи потрібна вам ця програма чи ні.

Популярі новини
Загрузка...