Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги

243 0 Новини високих технологій

Сучасна ігрова індустрія найчастіше поповнюється продуктами, тими що створюються розробниками з Сполучених Штатів Америки, великих країн Європи або Японії. Але варто відзначити, що навіть не надто великі держави здатні створювати ігри, "вистрілюючі" на весь світ. У нашій статті ми відповімо на запитання, в якій країні створили гру World of Tanks. Цим питанням задаються багато людей, так сьогодні ця гра відома і популярна. А також-у статті представлена інформація про цікаві особливості цієї онлайн-ігри.

Пару слів про гру

Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
World of Tanks - онлайн-гра. Її жанр визначається як танковий симулятор в історичному сеттінгу. Анонсована вона була 12 серпня 2010. Весь ігровий процес відбувається в імітації тимчасового період 1941-1945 років.


Бізнес-модель даного продукту представлена формою free-to-play. Це означає, що будь-який бажаючий може зареєструватися, завантажити клієнт і грати в саму гру без будь-яких примусових витрат. Це провокувало деякі несправедливі ситуації між тими, хто купує додаткове зброю або обладнання і тими, хто грає без доната. Однак в 2013 році ті, хто створив гру World of Tanks, заявили про зміну системи. Відтепер модель буде дотримуватися типу free-to-win. Це означає повну відсутність різниці в перевагах між тими, хто щось купує і тими, хто грає, не витрачаючи реальну валюту. Така зміна призвела до того, що кількість перемог і поразок залежить тільки від рівня навичок самого гравця.

Геймплей

Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
Автори гри World of Tanks створили таку ігрову систему:
 • відразу після запуску, гравця "викидає" в загальне бій, без тренувань в одиночному режимі;
 • в розпорядженні новачка знаходиться по одному примірнику танка від кожної ігрової нації (США, СРСР, Швеція, Чехословаччина та деякі інші країни);
 • беручи участь в бою, гравцем заробляється внутрішньоігрова валюта, тренуються екіпажі, відбувається накопичення очок досвіду, що дозволяють відкривати доступ до нового обладнання.
 • Творці

  Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
  Так хто ж придумав гру World of Tanks? Авторство цього продукту належить приватній компанії під ім'ям Wargaming.net. Вона значиться як видавець і розробник ігор, займається розробкою околоигровых сервісів на різних платформах. А де створили гру World of Tanks?


  Дана компанія-розробник була організована в Білорусії (Мінськ). Штаб-квартира розташована в Республіці Кіпр.

  Історія створення World of Tanks

  Студія Wargaming.net була заснована ще в далекому 1998 році. На той момент вона була досить відомою, зате вельми багатообіцяючою. Тоді вона займалася доробками сторонніх клієнтів, релізами ігор та іншими схожими роботами. Однак удача прийшла звідти, звідки не чекали. Движок тих, хто створив гру World of Tanks, під назвою AdRevolver, розроблений для демонстрації банерних рекламних оголошень, виявився цікавий компанії BlueLithium. Вона займалася рекламою в інтернеті. Далі компанія Yahoo викуповує BlueLithium за $300 мільйонів. А сама Wargaming.net отримує солідний прибуток. Після цього події і зайшли розмови про безпосередньому створенні гри World of Tanks. Почалося це 12 грудня 2008 року. Перед розробниками став серйозне питання: у них була велика сума грошей, бажання створити стоїть ігрового продукт, а головне - напрацювання онлайн-ігри в жанрі фентезі. В результаті після декількох годин обговорень розробники прийняли рішення: залишити ідею з фантастикою і перейти до роботи над продуктом, робоча назва якого було "Танкодром".
  Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
  Варто відзначити, що ті, хто створив гру World of Tanks, досить довго возилися з тим, щоб залучити до роботи над грою кого-небудь із серйозних інвесторів. Цікаво, що працюй над компанія початкової "фантастикою", пошуки були б простіше. Це пояснюється тим, що багато знали і довіряли ігор про орків і ельфів. І все ж Wargaming.net продовжили працювати над своїм задумом. Результати стали помітні вже через кілька місяців. У квітні 2009 року відбувся офіційний анонс продукту. Вересень став місяцем запуску альфа-тестування. На той момент гравцям пропонувалося спробувати 5 різних моделей танків на недоробленою карті. Подальше оновлення було вже в 2010 році. Взимку вийшов перший закритий тест гри. Навесні того ж року в грі з'явилася можливість прокачувати транспорт за очки досвіду. А влітку того ж року було оголошено відкрите бета-тестування. І нарешті 12 серпня 2010 року відбувся реліз. Варто відзначити, що якщо на самому початку розробки тих, хто створили гру World of Tanks, піддавалися глузуванням з боку не тільки гравців, але й інвесторів, то зараз це одна з найвідоміших компаній в ігровому світі. Варто зазначити, що запуск проекту не був таким легким, як це могло б бути. Незвичайний сеттінг з кожним разом заманював все більше і більше зацікавлених гравців. Це в свою чергу призводило до того, що сервери з грою досить часто падали, не витримуючи напливу гравців.

  Оновлення гри

  Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
  В першому місяці 2011 року вона "подолала планку в 1 мільйон гравців в цілому, а також відмітку в 75000 користувачів, які перебувають в режимі онлайн, що на той момент було величезною цифрою. Гра стала набирати популярність в Китаї, США і Великобританії, завоювавши в цей же рік достатню кількість нагород, включаючи престижну Премію рунета". Далі в грі стали з'являтися нові держави, техніка, карти і механіки. Варто відзначити, що всю отриману з гри виручку (більше €200 мільйонів) творці вкладають в розвиток свого дітища. Така відданість справі принесла свої плоди. В грудні 2014 року була подолана планка в 1 мільйон користувачів, що одночасно перебувають в режимі онлайн. А на даний момент в грі зареєструвалося понад 80 мільйонів користувачів.

  Глобальне оновлення

  Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги
  20 березня 2018 року розробники представили перше масштабне оновлення під номером 1.0. Говорячи в цілому, воно принесло в гру нову звукову систему і графіку. Розповідаючи більш докладно, варто відзначити наступні елементи: графічний движок, продуктивність, музику, системні вимоги.

  Зміна графічного движка

  У цьому оновленні розробники перейшли від старого движка BigWorld, обмежує впровадження нових технологій в код, до вдосконаленому Core. Його розробка була заточена спеціально для World of Tanks. Движок має можливість внесення нових технологічних параметрів.

  Він також дає можливість використовувати сучасні ефекти і технології, які покращують графіку гри, роблячи її більш реалістичною. В карти було додано безліч різних деталей оточення, покращують рівень занурення в гру. Були змінені такі елементи, як зміна погодних умов в залежності від часу року, коли гравець переміщається з річної або осеней карти на зимову. Поліпшено якість і насиченість сонячних променів. Також зазнала зміни і візуалізація руйнувань.

  Зміна параметрів продуктивності

  З'явилися наступні поліпшення:
 • відбулася оптимізація інтерфейсу;
 • зміна розрахунків гусениць;
 • поліпшення системи моделей рослинності;
 • підвищений рівень деталізації;
 • оптимізація системи частинок.
 • Музика

  Композиції були повністю перероблені. У числі тих, хто придумав гру World of Tanks, були і композитори. Ними написано і додано більше 60 нових треків. Кожній картці присвоюється свій унікальний саундтрек. Оновлені мелодії завантажувальних екранів, тепер вони відповідають регіону карти. Для кожної дії також були написані власні звуки і доріжки.
  Хто створив гру World of Tanks: автор, історія і дата створення, розвиток, сюжет і системні вимоги

  Мінімальні системні вимоги

  Спочатку гра не була надто вимогливою через достатньо застарілого движка. Але на даний момент, після виходу нового оновлення та підвищення якості не тільки картинки, але і самої механіки, вона стала більш вимогливою. Для того щоб запустити програму, потрібно:
 • мати операційну систему Microsoft Windows XP SP3/Vista/7/8/10;
 • процесор з 2 і більше ядрами з технологією SSE2;
 • для стабільної роботи гри необхідно мати 15 ГБ ОП при запуску на Windows XP SP3; для інших версій необхідно мати 2 ГБ ОП;
 • відеоадаптер повинен бути не молодше GeForce 6800/ATI HD X2400 XT 256 MB RAM;
 • у системі повинен бути DirectX 9.0 або більш старша версія;
 • щоб встановити гру, варто мати 36 ГБ вільного місця;
 • швидкість з'єднання з сервером не повинна бути нижче 256 Кбіт/с.
 • Рекомендовані вимоги

  Щоб запустити гру на таких умовах, необхідно мати:
 • ОС Microsoft Windows 7/8/1064-bit;
 • процесор повинен бути не молодше Intel Core i5;
 • для стабільної роботи гри необхідно мати 4 і більше ГБ ОП;
 • відеоадаптер повинен бути не молодше GeForce GTX660 (2 ГБ)/Radeon HD 7850 (2 ГБ);
 • у системі повинен бути DirectX 9.0 або більш старша версія;
 • щоб справити безпроблемну установку, потрібно 36 ГБ вільного місця;
 • швидкість з'єднання з сервером не повинна бути нижче 1024 Кбіт/с і вище, щоб забезпечувати стабільну роботу голосового чату.
 • Вимоги для ультра налаштувань

  Якщо ви володієте досить потужним комп'ютером або ігровим ноутбуком, ознайомтеся з наступними вимогами до запуску:
 • ОС Microsoft Windows 7/8/1064-bit;
 • процесор повинен бути не молодше Intel Core i5 - 7400 або AMD Ryzen 51500 X;
 • необхідно мати 8 і більше ГБ ОП;
 • відеоадаптер повинен бути не молодше GeForce GTX1050ti (4 ГБ)/Radeon RX 570 (24ГБ);
 • для установки продукту необхідно 55 ГБ вільного місця;
 • швидкість з'єднання з сервером не повинна бути нижче 1024 Кбіт/с і вище, щоб забезпечувати стабільну роботу голосового чату.
 • Популярі новини
  Загрузка...