Масляний черноротик в "ВВВ"

260 0 Новини високих технологій

Риболовлі в грі "Ворлд оф Варкрафт" відведено чималу увагу. Марне, здавалося б спочатку, заняття на ділі приносить солідні плюси того, хто їм промишляє. Виловлену рибу можна готувати з неї робляться різні алхімічні інгредієнти, існує маса риболовних досягнень. Сама дія не особливо складне: вам потрібно навчитися навичці рибної ловлі, придбати вудку і знайти відповідне рибне місце. Риби в грі велика кількість, і чим більше вона рідкісна і корисна, тим складніше буває її знайти. У цій статті ми розберемо, де ловиться масляний черноротик в "ВВВ".

Що це за рибка?

Масляний черноротик - предмет п'ятнадцятого рівня, риба. При продажу торговцю коштує 4 мідні монети. З нього можна виготовити реагент "Масло черноротика", маючи навичку алхімії не менше вісімдесяти. Для приготування масла потрібно дві рибини. Ловлять масляного черноротика в основному як раз для того, щоб готувати з нього олію.


Масло застосовується в алхімії для наступних зіль:
 • Зілля швидкого плавання. Збільшує в два рази швидкість плавання на двадцять секунд.
 • Зілля свободи дій. Досить корисне зілля, наділяє випив несприйнятливістю до заклинанням оглушення або уповільнення. Вже діючі ефекти воно не знімає. Тривалість дії зілля - від п'яти до тридцяти секунд в залежності від рівня випив.
 • Еліксир підводного дихання. Гравець, уживши це зілля, може дихати під водою протягом тридцяти хвилин.
 • Також масло черноротика використовується для виготовлення рецепта за зачарованию - "Чари для рукавичок - риболовля". При накладанні цих чар на рукавички навик рибної ловлі з ними підвищується на 2. Плюс невеликий, але і особливих витрат для його накладання не потрібно.


  Масляний черноротик в "ВВВ"

  Де вона водиться?

  Де ловити масляного черноротика при грі за Альянс? Це такі локації: Західний Край, Болотіна, Руїни Гилнеаса, Острів Кривавої Димки, Темні Береги, Острів Блакитною Димки, Дун Морог, Элвиннский Ліс. Низькорівневим гравцям рекомендується фарм черноротика на Темних Берегах, там його дуже багато уздовж всього узбережжя.
  Масляний черноротик в "ВВВ"
  При грі за Орду масляний черноротик ловиться в наступних місцях: Передгір'я Хилсбрада, Азшара, Пилові Драговини, Примарні Землі, Серебяный Бор, Північні Степи, Тирисфальские Ліси, Ліси Вічної Пісні. Для низькорівневих гравців ловити його рекомендується Азшаре, це місце багате косяками черноротика.
  Масляний черноротик в "ВВВ"
  Також є маса оспорюваних територій, де його можна зловити. Найбільш рибним місцем є Мис Тернистою Долини, Північна Терниста Долина і Місячна Галявина. Раніше масляний черноротик прекрасно ловився на Острові Молодика, але тепер там можна виловити ніякої риби, крім Острозуба Молодика.

  Навіщо його ловити?

  В цілому черноротик популярний через його доступність і поширеність. І головне - застосування в алхімії, особливо з-за зілля вільних дій. Це зілля надзвичайно корисно на полях ПВП-боїв (арени, батлграунды). Можливість протистояти різним спробам контролю з боку опонента є величезним бонусом, особливо на пізніх рівнях, де тривалість дії зілля досягає тридцяти секунд. Якщо у вас є навик алхімії, зварені зілля свободи дій ви можете продавати на аукціоні за непогані гроші.

  Популярі новини
  Загрузка...