Кращі програми для створення інтро

759 0 Новини високих технологій

Початкову заставку або, як її ще називають, інтро можна зустріти практично у кожного більш-менш популярного контент-мейкера, що займається видеопроизводством. Це, якщо так можна висловитися, невід'ємний елемент будь-якого відеоролика, який додає автору статусності. У цій статті ми поговоримо про програми для створення інтро, всього буде представлено дві - Cinema 4D і Sony Vegas.

Головні атрибути якісного інтро

Перш ніж говорити про програми для створення інтро, хочеться підкреслити деякі фактори, які роблять вступну заставку більш якісною.
 • Заставка має запам'ятатися. Це один з найважливіших факторів. Глядач побачить заставку, повинен відразу її запам'ятати і в майбутньому асоціювати саме з вашим контентом. Тут важливо ознайомитися з умовними конкурентами і зробити не як у них. Використовуйте індивідуальні елементи та ефекти.
 • Відповідне стилістичне оформлення. Все просто: якщо ви, наприклад, техноблогер, то інтро повинно давати зрозуміти глядачеві це.
 • Тривалість. Важливо розуміти, що глядач не хоче дивитися заставку 30 секунд, а то і хвилину. Досить 5-10 секунд, але простежте, щоб інтро не обрывалось і повністю закінченим.
 • Інтро - візитка. Так можна охарактеризувати кожну заставку. Глядач буде судити про вас саме за першим кадрів ролика, тому намагайтеся робити все на професійному рівні.
 • Ну а тепер перейдемо безпосередньо до програм для створення інтро.


  Програма #1: Cinema 4D

  Кращі програми для створення інтро
  Cinema 4D відмінно підійде для створення цікавого інтро, оформленого в 3D. Тому якщо ви хочете відмовитися від 2D-заставки, вибирайте її. Але враховуйте, що для виконання якісної роботи вам знадобиться потужний комп'ютер для рендеринга і чимало знань у сфері користування інструментами програми. За допомогою цієї програми ви зможете зробити тривимірний текст, додати декоративні предмети, накласти цікаві ефекти і зробити фон.

  Програма #2: Sony Vegas

  Кращі програми для створення інтро
  Sony Vegas діаметрально протилежна програмі Cinema 4D. В її арсеналі немає інструментів для роботи з 3D-графікою, навпаки, в цьому додатку дуже просто робити барвисті 2D-заставки. Можна відразу сказати, що користуватися нею на порядок простіше, і поріг входу для нових користувачів низький. Також варто відзначити, що рендеринг такий заставки не передбачає використання потужного комп'ютера.

  Висновок

  Отже, ви дізналися, яким саме потрібно робити інтро і які програми допоможуть вам. Наостанок хочеться сказати, що програм для створення інтро на "Андроїд" немає і не варто їх шукати, так як в будь-якому випадку у них не вийшло б зробити гідну заставку.

  Популярі новини
  Загрузка...