Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: найпростіші варіанти дій в Windows

357 0 Новини високих технологій

Як відомо, багато програмні продукти, що встановлюються в комп'ютерні системи, що мають властивість оновлюватися автоматично, без відома користувача. І це далеко не завжди має позитивний ефект. На жаль, одним з таких програм можна назвати популярну програму для спілкування онлайн у відеорежимі Skype. Далі пропонується розібратися в тому, як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення і для чого взагалі це може знадобитися. Для рядового користувача можна запропонувати два основних рішення (це як мінімум).

Чому може знадобитися повернутися до попередньої версії «Скайпу»?

Перш ніж братися за розгляд методів повернення до попередніх модифікацій програми, давайте подивимося, чому багато користувачі намагаються займатися такими речами. Відповідь, загалом-то, лежить на поверхні. Справа в тому, що багатьом не подобається оновлений інтерфейс програми, який вважається дуже складним і заплутаним.


Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: найпростіші варіанти дій в Windows
У інших виникають нарікання з приводу роботи самої оновленої програми (наприклад, помилки вводу логіна і пароля, не рахуючи інших порушень), які, до речі, можуть викликати ще й поява критичних збоїв в самій операційній системі. Зокрема, це помічено по відношенню до Windows 7.

Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: відкат системи

А почнемо питання повернення до попередніх модифікацій програми з найпростішої ситуації. Припустимо, що оновлення програми відбулося автоматично і користувач знає, коли саме це сталося. Як повернути стару версію «Скайпу»?
Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: найпростіші варіанти дій в Windows
Абсолютно очевидно, що якщо інші програми не зачіпаються, зробити це можна через звичайне відновлення системи, вибравши в якості контрольної точку, яка передувала встановленню апдейтів для «Скайпу». Такий метод одночасно і гарний, і незручний, оскільки точка відкату може бути набагато більш ранньої, ніж момент оновлення програми. З іншого боку, якщо на інші встановлені програми, такі дії не вплинуть, то чому б і ні?


«Скайп» оновився: як повернути стару версію шляхом повторної установки?

Як вже зрозуміло, вищеописана методика іноді може не підійти. Давайте подивимося, як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення шляхом переустановки програми. Само собою зрозуміло, оновлену модифікацію програми потрібно буде видалити. Без цього – ніяк.
Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: найпростіші варіанти дій в Windows
Для деінсталяції можна скористатися звичайним розділом програм і компонентів, пройти стандартну процедуру видалення, а потім підчистити хвости» у вигляді залишкових файлів і ключів реєстру. Тільки після цього можна буде перезавантажити систему і запустити інсталятор попередньої модифікації Skype. Щоб не займатися ручним видаленням залишків, можна використовувати програми-видалення начебто iObit Uninstaller, які чистять систему по закінченні основної процедури видалення автоматично. Але і тут є свої нюанси.

Нюанси використання програм-дєїнсталлятор

Використання таких програм виправдано у версіях Windows нижче десятої. У Windows 10 є попередньо встановлений аплет Skype for business, ключі та файли якого можуть бути розпізнані деинсталляторами як залишки від видаляється версії іншої модифікації. Як повернути стару версію «Скайп» після оновлення в цьому випадку?
Як повернути стару версію «Скайпу» після оновлення: найпростіші варіанти дій в Windows
Відповідь проста: або не використовувати дєїнсталлятор, а займатися ручного чищення системи, або за допомогою дєїнсталлятора позбутися і від оновленої модифікації «Скайпу», і від усіх компонентів Skype for business, не забувши також видалити і додаткові розширення (деинсталлятори зробити це дозволяють в два рахунки). І тільки по закінченні всіх вищеописаних дій, як і в самому простому варіанті, можна запустити інсталятор старої версії програми, а по закінченні в настройках програми відключити автоматичне оновлення.

Популярі новини
Загрузка...