Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості

336 0 Новини високих технологій

Техніка від Apple за багато років стала чи не еталоном надійності, якості та дружність до користувача. Багато люблять її за зручність, красиво оформлений інтерфейс і можливість синхронізувати між собою ноутбук, смартфон і планшет цього бренду. Ще однією відмінною особливістю виробника є прагнення завжди триматися на верхівці, щодо використання найбільш сучасних комплектуючих. Саме тому характеристики MacBook Pro A1278 випущеного ще в далекому 2010 році, все ще актуальні. Більш того, деякі бюджетні ноутбуки значно поступаються йому в продуктивності, хоча випущені на ринок зовсім недавно. Давайте коротко розберемося, чим саме він приваблює користувачів, і якими ключовими особливостями володіє.


Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості

Зовнішній вид

Варто відзначити, що Apple – компанія досить консервативна, через що дизайн пристроїв змінюється дуже неохоче. Так сталося і з цим ноутбуком. Він повністю ідентичний своєму старшому братові, розробленим у 2008 році. І, забігаючи вперед, варто відзначити, що точно такий же дизайн зберегла вся модельна лінійка аж до 2013 року. Справедливості заради, цей захід можна назвати досить обґрунтованою. Адже розроблений раз вдалий дизайн дозволяє спрямувати сили на удосконалення компонентів і підвищення продуктивності та характеристик MacBook Pro A1278. Саме тому ноутбук, випущений в 2010 році, являє собою типовий прямокутник з округленими краями. Товщина верхньої та нижньої частини приблизно однакова. На кришці матриці красується звичне сяюче яблуко.


Так як виробник намагався домогтися зручності у використанні, пріоритетом було зменшення ваги, якого вдалося досягти за рахунок відмови від дискретного відеоадаптера та зменшення системи охолодження. Відразу варто відзначити, що характеристики Apple MacBook Pro A1278 через таких дій не постраждали. В результаті вага пристрою трохи перевищує 2 кілограми і є цілком комфортним для транспортування.
Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості

Технічні характеристики

Серцем ноутбука, в залежності від моделі, є процесор Intel Core i5 або i7 другого або третього покоління. Частота варіюється від 25 до 29 ГГц, кількість ядер завжди дорівнює двом. За рахунок застосування саме цих процесорів, гаджет отримав досить потужну інтегрованою відеосистемою Intel HD4000 яка здатна справлятися як з простими офісними завданнями, так і з деякими невимогливими іграми. Завдяки цим характеристикам, MacBook Pro 13 A1278 може непогано допомогти скрасити час очікування за яким-небудь приємним розвагою.
Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості
Для того, щоб можна було запускати кілька додатків одночасно без зайвих гальм, ноутбуки комплектуються 4 або 8 Гб оперативної пам'яті, залежно від вартості. Кожен користувач може сам вирішити, наскільки дорогий варіант моделі йому потрібен. Для офісних завдань цілком підійде базова модель, проте, якщо ви стикаєтеся з тривимірним моделюванням або обробкою великих баз даних, то краще подумати про максимальній комплектації, в якій характеристик MacBook Pro A1278 буде достатньо для візуалізації відео або побудови 3D-об'єктів. Хочеться відзначити, що незважаючи на давній рік випуску, цей ноутбук все ще не втратив свою актуальність, натомість став значно дешевше.
Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості

Зберігання даних

Виробником передбачені моделі, в яких встановлені класичні механічні жорсткі диски об'ємом від 320 до 750 гігабайт. Також є в наявності привід, що дозволяє зчитувати і записувати DVD і CD диски. Однак, якщо він вам не потрібен, його можна успішно замінити на додатковий жорсткий диск, скориставшись спеціальним перехідником, що дозволить значно збільшити обсяг пам'яті. Якщо ж ви часто користуєтеся ноутбуком в поїздках, то механічні жорсткі диски можуть швидко виходити з ладу із-за вібрації, створюваної транспортом, особливо якщо доводиться переміщатися переважно в автобусах. У такому разі доцільно замінити їх на твердотільні накопичувачі SSD, які не боятися фізичного впливу. Більш того, з такими накопичувачами інформації характеристики MacBook Pro A12782010 року випуску зростуть, так як швидкість обміну даними збільшується приблизно в 10 разів.

Дисплей

Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості
Компанія Apple стала першою, хто почав виробляти ноутбуки з діагоналлю 133 дюйма. Саме завдяки їй вони стали вважатися бізнес-стандартом, який є найбільш комфортним для повсякденного використання людьми, чиє життя і робота нерозривно пов'язані з обчислювальною технікою. Матриця, використана в даному ноутбуці, має скромне дозвіл в 1280*800 пікселів. Її поверхня глянцева, що може бути не завжди зручно, так як сонячні відблиски успішно відбиваються від неї і заважають роботі. Якщо проблема для вас актуальна, то її можна вирішити простою матовою захисною плівкою, яка не тільки дозволить захистити дисплей від випадкових подряпин, але і створить матове покриття, що блокує відблиски.
Ноутбук A1278 MacBook Pro: характеристики, модельний ряд-відмітні особливості

Цікаві особливості

Серед основних привабливих моментів можна відзначити високоякісну камеру FaceTime HD. Вона налаштована спеціально для фірмового додатка відеозв'язку FaceTime і має роздільну здатність 3 мегапікселі, що дозволяє спілкуватися з рідними та колегами в дозволі 1280*720 пікселів. Не залишили осторонь виробники цього ноутбука і питання обміну даними з іншими користувачами. Для того, щоб прискорити використання USB-накопичувачів, обидва роз'єми мають інтерфейс USB версії 3.0. Це означає, що характеристики MacBook Pro A1278 дозволяють надсилати та завантажувати великі обсяги даних за короткий час, так як швидкість читання і запису може досягати 200 мегабайт в секунду. В якості таких накопичувачів можуть виступати як звичайні флешки, так і зовнішні жорсткі диски, що мають відповідний швидкісний інтерфейс. Підключення до інтернету здійснюється як провідним, так і бездротовим способом. Вбудований модуль Wi-Fi працює за стандартом N, що дозволяє користуватися інтернетом на швидкості до 150 Мбіт/с.

Висновок

Незважаючи на те, що модель MacBook Pro 13 побачила світ ще в далекому 2010 році, вона залишається актуальною і донині. Фірмова операційна система від Apple продовжує отримувати поточні оновлення, пов'язані як з безпекою, так і з інтерфейсом. Якщо ж є необхідність встановити Windows або Linux, то в мережі знаходиться багато інструкцій, як це можна зробити, зберігши можливість повернутися на заводську MacOS.

Популярі новини
Загрузка...