Як користуватися програмою HDD Health

170 0 Новини високих технологій

Помилки, що з'являються під час роботи за комп'ютером, можуть траплятися із завидною періодичністю. Найчастіше проблеми виникають у системі, але деколи на даний фактор впливають поломки деяких комплектуючих. У цьому випадку рекомендується викликати кваліфікованого фахівця, щоб він приїхав і перевірив їх працездатність. Але в даній статті ми поговоримо про інше - про програму HDD Health. Вона допоможе вам перевірити жорсткий диск на наявність битих секторів і запропонує повний звіт про виконану аналізі. З її допомогою ви зможете з'ясувати, чи потребує жорсткий диск в ремонті.

Трохи про програму

Як користуватися HDD Health, ми поговоримо трохи пізніше, зараз же варто приділити пару слів самого додатком. Представлена програма є однією з найшвидших для перевірки жорстких дисків на наявність помилок. Крім усього іншого, вона відрізняється простим і зручним інтерфейсом, в якому буде легко розібратися навіть недосвідченому користувачеві. Також варто згадати функцію моніторингу, що дозволяє відстежувати коректність роботи диск у фоновому режимі. Зверніть увагу ще на те, що програма взаємодіє не тільки з HDD, але і з SSD.


Як користуватися

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до способу використання програми HDD Health. Ось що потрібно зробити:
Як користуватися програмою HDD Health
Завантажте програму на комп'ютер і встановіть її.
 • При запуску програма може поміститися в трей, почавши моніторинг системи, тому щоб відкрити вікно, натисніть по іконці в треї.
 • На головному екрані програми вам необхідно в першу чергу вибрати сканований диск. Робиться це в таблиці Drive.
 • Трохи нижче ви можете спостерігати температуру диска і його так звані життя. Якщо перший показник не перевищує 40 °C, а другий має відмітку близько 100 %, то хвилюватися не про що - ваш диск справний.
 • Також ви можете переглянути більш детальну інформацію про диск, відкривши вікно Drive SMART Attributes. Для цього натисніть кнопку Drive і в меню виберіть однойменний пункт.
 • У новому вікні зверніть увагу на показники Value і Worst - їх значення не повинні перевищувати значення показника Threshold, якщо це так, то диск потребує ремонту.
 • Як користуватися програмою HDD Health
  Ось так просто можна дізнатися про працездатність диска в програмі HDD Health.

  Висновок

  Як можна помітити, у додатку HDD Health немає громіздкого інтерфейсу, навантаженого зайвими даними - все досить просто. Перед вами з'являється тільки важлива інформація, виходячи з якої ви можете зробити висновок про працездатність пристрою. Наостанок хочеться порекомендувати вам залишати програму включеної завжди, вона повідомить вам про проблеми в разі їх появи.

  Популярі новини
  Загрузка...