Танк Luchs: огляд, як грати

217 0 Новини високих технологій

У російській ком'юніті (інтернет-співтовариство зі схожими інтересами, в даному випадку мова йде про геймерів) німецький танк Luchs іменують "Променем", проте якщо робити дослівний переклад, то ми отримаємо зовсім іншу назву — "Рись". Незважаючи на відмінності у значеннях, обидва імені прекрасно характеризують цю легку машину четвертого класу. Вона швидка і маневрена, а її динамічні характеристики є одними з кращих в класі. Згідно з відгуками про танку Luchs, багато гравці сприймають його в якості перехідної сходинки під час прокачування машин середніх габаритів. Хорошим прикладом є випадкові бої, де середньостатистичні "Промені" живуть всього дві хвилини і при цьому не надають своїм тиммейтам (членам однієї команди) ніякої особливої підтримки.


Фото танка Luchs, а також вся необхідна інформація про ньому представлені в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Готуємося до бою: проводимо модифікацію ігрового клієнта

Танк Luchs: огляд, як грати
Перед початком гри необхідно встановити додаток до WoT. З його допомогою користувачі можуть отримати інформацію про власних радіусах огляду, а також дізнатися свою максимальну видимість. Ні один стартовий матч на будь-якому танку не обходиться без цієї незамінної штуки.

Установка устаткування

Навіть максимальна комплектація танка Luchs в World of Tanks видає дуже скромний показник огляду — всього 360 м. На четвертому рівні це досить непогано, однак при даному розкладі нас чекають бої з більш старшими супротивниками — з сьомими і дев'ятими. На жаль, в таких ситуаціях огляду в 360 метрів недостатньо. Щоб врівноважити шанси на полі бою, важливо заздалегідь потурбуватися про встановлення стереотрубы. Примітно, що її ціна в кілька разів вище самого "Променя", тому не багато гравці захочуть витрачати свої заощадження відразу ж після покупки великого танка. Чому ж так хороша стереотруба? Вона дозволяє збільшити огляд до 450 метрів, що є максимальним показником видимості в WoT.


Ще одне обладнання, якого потребує Luchs, — це просвітлена оптика. Якщо говорити про стереотрубі, то вона розширює огляд, тільки коли машина знаходиться в нерухомому стані. Нам же, в свою чергу, доведеться часто рухатися по полю. До того ж, встановлені разом, стереотруба і просвітлена оптика зможуть виявляти розташування ворожих ПТ-САУ, зачаїлися в кущах, і легких танків на великій відстані.
Танк Luchs: огляд, як грати
Показник маскування у танка Luchs хороший: невеликі габарити дозволяють залишатися йому малопомітним. Якщо хочеться бути на сто відсотків впевненими в тому, що противник обійде нас стороною, то можна виконати установку маскувальної сітки.

Екіпаж і навички його членів

Місце, де в танку Luchs знаходиться екіпаж, вміщає чотирьох осіб. Якщо гравець заздалегідь потурбувався про те, щоб встановити правильне обладнання "Промінь", то навіть базові навички солдат не зможуть вдарити по його ефективності. Також можна підвищити рівень виживання, маскування та прокачавши "шосте почуття". Правда, на останній навик краще не розраховувати — помітивши нас на поле, переважна більшість противників розправиться з нами всього за кілька секунд.

Розбираємося зі стратегією. Загальна інформація

Багато гравців дотримуються досить простий тактики: самому початку матчу вони рішуче мчать до бази суперників, а потім вмирають там. Хтось, навпаки, вважає, що Luchs повинен опинитися в тилу ворога, де він зможе розібратися з артилерією. На жаль, ні та, ні інша тактика не є достатньо ефективною. Що насправді має робити "Промінь" — це виживати. Танк є підтримкою для інших тиммейтов, і саме завдяки швидкості, маскування та огляду він здатен надати переломний вплив на фінальний результат битви.
Танк Luchs: огляд, як грати
Однією з складних завдань під час гри на Luchs вважається хороше знання ігрових карт. Кожна тактика бою на "Промені" залежить від того, яким рельєфом має та чи інша територія, як розташовані на ній кущі та дерева. Іноді буває корисно програти кілька матчів, але зате встигнути поекспериментувати з укриттями. Подібна стратегія допоможе виявити кращі шляхи та напрямки для ведення бою. Нижче ми розглянемо кілька популярних тактик.

Тактика раннього виявлення

Зазвичай використовується на самому початку битви, в цілому, не надто ефективна. Її сенс полягає в тому, щоб в перші хвилини бою танк забрався на узвишшя, звідки він зможе дізнатися про максимальну кількість ворогів і про їх пересування. З одного боку, така тактика може здатися корисної: наші тиммейты заздалегідь оцінюють комплектацію суперника, а ми збагачуємося додатковими грошима і досвідом. І, начебто, всі у виграші, проте є кілька "але":
 • кількість карт, що підходять під таку стратегію, мізерно мало;
 • випадкові бої і користувачі, які вдаються до допомоги розвідки, — практично несумісна комбінація;
 • практично всі подібні позиції небезпечні і добре проглядаються ворожою стороною.
 • "Не рухаємося! Не стріляємо!"

  Танк Luchs: огляд, як грати
  Можливо, для когось дивна і незвична, ця тактика є основною для переважної більшості територій. Всі карти, за винятком міських, мають кілька спеціальних маскують укриттів, представлених кущами і деревами. Вони знаходяться далеко від кожної бази, на рівних відстанях. Якщо дістатися до одного з таких укриттів, то можна зібрати інформацію про одному з флангів, а деколи і про всю карті! Зайнявши позицію, категорично не рекомендується стріляти по противнику. Слід пам'ятати, що скромне знаряддя "Променя" не може завдавати будь-якої істотної шкоди, а ось настільки вигідна позиція буде розкрита.

  Підтримуємо порожнє напрямок

  Під час випадкових боїв часто виникає ситуація, коли всі тиммейты без попередньої домовленості починають ломитися в одному і тому ж напрямку. Якщо гравцеві на танку Luchs відомо про хорошому і надійному укритті в іншій стороні, то краще його зайняти. В результаті такої тактики вороги не зможуть застати всю команду зненацька. Також непогано було б мати в компанії хоча б одну ПТ-САУ — при такому розкладі "Промінь" зможе довго стояти під натиском.

  "Обережно, повземо"

  В WoT є декілька карт, на яких відсутні будь-які відкриті ділянки місцевості. Саме такі території кидають "Променю" неприємний виклик, адже висидіти в укритті там не вийде.
  Танк Luchs: огляд, як грати
  Все, що можна зробити на танку Luchs в подібній ситуації — це акуратне пересування вперед. У разі якщо нам вдалося виявити ворога, необхідно під'їхати до нього якомога ближче і сховатися за будь-ліпшій перешкодою. Головне — дочекатися моменту, коли кількість ворожої техніки зменшиться до 8-9 одиниць. Після цього можна пробувати переходити з наглядової режиму в режим атаки.

  Про ближньому бою

  Незважаючи на те що основні заняття, відведені "Променю" на полі бою, полягають у тому, щоб пасивно виявляти противника і спостерігати за ним, варіанти проходження цим не обмежуються. Наприклад, правильне використання барабанного знаряддя танка Luchs може завдати серйозного удару по ворогу. Мабуть, головний "козир" цієї машини полягає в тому, що її часто недооцінюють. Звичайно, атака в лоб в нашому випадку не є чимось серйозним, однак якщо діяти з боку борту або корми, то можна з легкістю вибити 200-300 очок шкоди.

  Підводимо підсумки. Основні поради по грі на Luchs

  В кінці статті варто підвести підсумки і викласти головні правила ефективної гри на "Промені". Вони такі:
  Танк Luchs: огляд, як грати
 • Якщо бій, то лише поблизу. Барабанне знаряддя має дуже високий розкид, тому гарантоване потрапляння можливо лише на порівняно невеликих дистанціях.
 • Не боїмося вичікувати. Атака разом з Luchs на самому початку битви порівнянна з гарантованою смертю. Краще дочекатися, коли тиммейты скоротять кількість ворожої техніки на полі бою до 8-9 одиниць.
 • Вибираємо мета. "Промінь" відрізняється гарною швидкістю, тому не варто відразу ж кидатися" на найближчий танк. Краще проїхатися по карті і відшукати рівного за габаритами суперника. Рекомендується звернути увагу на недобитую техніку — зазвичай на її знищення йде всього один заряд.
 • Будь гайд на танк Luchs може похвалитися списком як бажаних противників, так і тих, з якими краще не вступати у відкритий бій. Перша група включає в себе машини з наступними характеристиками: слабкий захист, низька швидкість повороту башти і шасі, заднє розташування двигуна. Інші танки краще обходити стороною.
 • Якщо зіткнулися з низькопрофільними танками, то краще не користуватися автоприцілом. Для такої ситуації краще всього підходить ручна наводка.
 • Танк Luchs: огляд, як грати
 • Кращий супротивник — зайнята супротивник. Нерідко бувають моменти, коли гравець виявляється "третім зайвим" між двома сцепившимся танками. В такому разі він може допомогти своєму союзнику по-тихому заїхавши в тил ворога. Як вже згадувалося раніше, "Промінь" часто недооцінюють, тому не варто упускати можливості зайвий раз довести протилежне!
 • Популярі новини
  Загрузка...