Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати

586 0 Новини високих технологій

Споконвіку людство боролося зі своїм єством, наприклад, з любов'ю до стабільності. У глобальних масштабах стабільність хороша, але не в житті людей, адже так немає ніякого прогресу, а отже, і майбутнього. Прогрес також стосується операційних систем, часом навіть настільки, що користувачі рвуть і метають від подиву, а причиною цього може бути навіть заміна меню «Пуск». Багато хто пам'ятає ті часи, коли люди не робили апгрейд системи, а навпаки – даунгрейд, щоб не користуватися, як на їх погляд, мерзенним меню для планшетів. У даній статті ми розповімо, що це за програма – Classic Shell, навіщо вона потрібна і як може допомогти кожному з вас. Стаття рекомендується виключно для операційної системи Windows, адже мова піде про не кроссплатформенную програму.


Що таке Classic Shell і навіщо його створили

Меню «Пуск» завжди був знаком відмінності Windows, адже не дарма використовувався в якості логотипу компанії Microsoft. Люди захоплювалися ним, змінювали дизайн і думали, що так буде завжди. Складно уявити щось більш зручний, ніж багатофункціональна панель в лівому нижньому кутку екрана. Якщо хто не пам'ятає, то в Windows XP «Пуск» був обладнаний ще інтелектуальним помічником, що зробило цю версію операційної системи настільки популярною. Однак це все був далекий 2004 рік, тоді мови про планшети взагалі не було, адже вони були тільки паперові, але ніяк не електронні. Сенсорні телефони хоч тільки і входили на ринок, але функціоналом похвалитися не могли, боляче вже все кидалося в очі. Однак у 2007 році виходить не менш знаменита 7-я версія ОС, в якій все стало тільки краще, за винятком вічних проблем з «Провідником».


Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати
В той час вже була помічена тенденція до збільшення всього під сенсорне перо. Через декілька років виходить наступна версія – 8. Тоді світ любителів операційних систем Windows і зруйнувався, оскільки абсолютно все змінилося. Люди навіть писали петиції, щоб дизайн став колишнім. У 2014 році виходить Windows 10 яка трохи змінила «Пуск», зробивши його більш схожим на те, що ми так любимо. Однак умілі користувачі пішли далі і придумали програму, воссоздающую той самий «Пуск». Це і є відповіддю на питання про те, що це за програма - Classic Shell. У перекладі назва звучить як «класична оболонка», що само собою є правдою. У наступному пункті статті ми спробуємо повернути старий «Пуск» завдяки Classic Shell.

Установка Classic Shell російською

Для початку у вас повинна бути встановлена остання редакція операційної системи Windows 10 також підійде 881 головне, щоб всі останні оновлення були на місці, адже Classic Shell досить чутливий до цього. Також буде потрібно активація ОС, якщо вона у вас ще не проведена. Без активації можуть бути недоступні деякі посилання в «Пуск».
Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати
Інструкція по установці Windows Classic Shell:
 • Переходимо на офіційний сайт Classic Shell, погоджуємося з умовами користувача, після чого починається завантаження.
 • Після закінчення завантаження буде потрібно установка.
 • Коли все закінчиться, то перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому можна налаштувати абсолютно все, що є в «Пуск», аж до значка активації.
 • Збережіть свої настройки, після чого перезавантажте комп'ютер для вступу змін в силу.
 • Мінуси

  Як говорилося в пункті про те, що це за програма - Classic Shell, розробкою програми займався не Microsoft, а звичайні фанати операційної системи. Наприклад, якщо у вас Windows 10 то рекомендуємо користуватися лупою, що знаходиться на робочому столі, ніж пошуком в «Пуск», адже процес пошуку збільшується в кілька разів. Також не варто забувати про оновлення програми, з кожною новою версією помилки прибираються. Можливі також деякі вильоти з абсолютно незрозумілої причини, так що встановлюйте додаток, якщо готові миритися з цим.
  Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати

  На закінчення

  Сподіваємося, після прочитання статті про те, що це за програма – Classic Shell, ви її встановили на власний комп'ютер. Ностальгія завжди тісно переплетена з нашим життям, адже завдяки їй ми чітко пам'ятаємо прекрасні моменти нашого життя. Також люди кажуть, що Microsoft випустить свою версію легендарного меню «Пуск», але нам залишається лише її чекати і користуватися вищезазначеною програмою.

  Популярі новини
  Загрузка...