Що це таке Windows Live на Windows 7

252 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас люблять комп'ютерні ігри за їх реалістичність, цікаві квести, прямо як у книгах дитинства, а також найголовніше – за можливість пограти разом з улюбленими друзями, адже можна робити абсолютно все, але ніякого задоволення при цьому чекати і не потрібно. На щастя, розробники йдуть нам на зустріч і все частіше створюють чати в іграх, доповнюють свої старі твори мультиплеер і багатьом іншим не менш захоплюючим. В даній статті піде мова про те, що це таке – Windows Live, навіщо створювалося і працює на сьогоднішній момент. Стаття рекомендується виключно початківцям геймерам і користувачам операційної системи Windows,


Що з себе являє Windows Live

Як всі давно знають, люди – це істоти соціальні, їм важко обходитися без уваги родича, що і надихає розробників до створення кооперативу, але тільки не в хоррорах, інакше весь ігровий процес перетворитися в веселощі, а не як планувалося спочатку розробниками.
Що це таке Windows Live на Windows 7
У пункті про конкурентів ми розповімо про найбільш небезпечні, але на даний момент вони такими не є, оскільки оновлення даної програми припинилося ще в 2011 році, але спочатку треба пояснити, що Windows Live – це така платформна торгова площадка, на якій присутні функції спілкування гравців між собою, в тому числі голосової і звичайний чат. Задумка була вельми гарною, причому за підтримки Microsoft, проте її, як і будь-який інший проект, дана компанія провалила. Багато гравці скаржилися на погану оптимізацію програми, що вона дуже важка в освоєнні, доводиться заходити через нетрі налаштувань, щоб виконати досить тривіальну і повсякденне завдання. Все це врешті-решт дістало безліч гравців, після чого вони успішно перейшли до головних конкурентів на той час.


Однак Microsoft вчинила благородно і не вимкнула сервіс, хоч і купити в нього вже нічого не можна, можна лише скачувати ігри, куплені ще до закриття проекту, спілкуватися можна донині, хоч там майже нікого вже немає. Компанія відкликала свій штат програмістів з офісу. До речі, деякі акаунти у цій програмі можуть цінується колекціонерами, але наскільки довго «Майкрософт» будуть підтримувати проект – невідомо нікому. У наступному пункті статті ми покажемо вам, де дістати цей додаток і зануритися в світ ностальгії за великим проектам Microsoft, яким так і не судилося стати мега популярними.

Де дістати Games for Windows Live

Раніше дана програма автоматично було встановлено в операційній системі Windows 7 проте з версії 8 і далі воно вже не йшло в стандартний комплект, хоч і підтримує нові версії ОС, аж до 10. На офіційному сайті (який оновився кілька років тому, виключивши із списку товарів мотлох) можна знайти програму, тому доведеться трохи прочесати Інтернет, благо раніше дане додаток поширювалося разом з дисками, а значить є повністю у відкритому доступі будь-якому охочому, причому Windows Live російською можна зустріти на кожному кроці.
Програма була перекладена практично на всі мови світу, адже проект був неймовірно амбітний, крім цього, навіть вбудовувався в операційну систему, як ми вже говорили вище.
Що це таке Windows Live на Windows 7

Що таке Windows Live Movie Maker

Мабуть, майже кожен бачив досить кумедні ролики з моментами з CS 1.6 але не кожен задавався питанням того, як це все створювалося. В Steam і понині існує спеціальний додаток для відеозахоплення. Так ось, в даному додатку теж є подібна функція, вона дозволяє в будь-якій грі натиснути спеціальну софт-клавішу, після чого почнеться захоплення картинки. Після виходу з програми захоплена картинка буде доступна для перегляду, так можна створювати відео ігор.
Що це таке Windows Live на Windows 7
На той час різні програми з аналогічним функціоналом були рідкістю, тому гравцям доводилося задовольнятися наявними, а також ділитися з друзями в тому ж сервісі. Якщо у вас є обліковий запис Windows Live, то ви можете прямо зараз завантажити будь-яку гру з доступних вам, включити і почати захоплення екрану. До речі, подібна функція в Windows 10 доступна для всіх ігор, у тому числі піратських і не дуже, вельми корисна річ, а також мало вимагає від системи ресурсів.

Аналоги

Знаючи про те, що Windows Live - це така програма для ігор, якої можна скласти конкуренцію, познайомимося з її головним конкурентом. Основним лідером перегонів був, звичайно, Steam. На даний момент Steam – це вже ціла платформа, де люди можуть спілкуватися, купувати ігри, дарувати гри, купувати предмети для ігор, створювати теми в співтоваристві, а також створювати власні ігри і отримувати за них гроші! Загалом все, що потрібно ентузіастам у цій галузі. Деякі кажуть, що не лаги і неприємний інтерфейс погубив Windows Live, а саме Steam зі своєю монополією. Ситуація з Games for Windows Live може статися і з Origin. Боляче вже Steam могутній.
Що це таке Windows Live на Windows 7

На закінчення

Сподіваємося, після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що це таке - Windows Live. Якщо ви встановіть одну з останніх редакцій Windows 7 то він буде автоматично встановлений, а також кілька кумедних безкоштовних ігор, наприклад, "Шахи" онлайн. Зараз Microsoft відступила від ігрової індустрії, але наскільки довго – ніхто не знає, залишається тільки чекати дива, яке може ніколи і не відбудеться.

Популярі новини
Загрузка...