Кращі програми для оновлення драйверів

192 0 Новини високих технологій

Маючи справу з персональним комп'ютером, потрібно бути впевненим у його повної працездатності, а також у справності всього устаткування, підключеного до нього. Для цього нам потрібні драйвера - програмне забезпечення, що дозволяє отримувати операційній системі дані про персональному комп'ютері і гаджетах, підключених до нього. Існує значна кількість драйверів, призначених для різних цілей. Потрібно стежити, щоб всі вони були оновлені до останньої версії, інакше це може призвести до серйозних наслідків, наприклад, відмови роботи мишки або будь-якого іншого девайса. Ось тут-то нам і знадобляться програми для пошуку і оновлення драйверів. Саме про них і піде мова в цій статті. Будуть перераховані кращі з кращих, але це не означає, що ПЗ, яке не буде згадано в статті, погане.


DriverPack Solution

Кращі програми для оновлення драйверів
На відміну від інших аналогів, DriverPack Solution характеризує себе як найзручніша програма для оновлення драйверів. Особливим її робить те, що вона може оновлювати драйвера як в режимі онлайн, так і оффлайн. Крім того, вона є безкоштовною, завдяки чому і була встановлена великою кількістю користувачів. Легкість у використанні, зручний інтерфейс, русифікація, постійне оновлення баз даних, невеликий обсяг - всі ці речі роблять програму хорошим інструментом для оновлення драйверів.

Driver Booster

Кращі програми для оновлення драйверів
Дуже актуальна для користувачів Windows 10 програма за рахунок своєї функції визначення віку драйверів смугою важливості, в якій є додаткове обладнання. Це дуже до речі, якщо потрібно виправити дрібні помилки в системі. Однак дана програма для оновлення драйверів має значно менший обсяг бази даних, на відміну від вышерассмотренной.


Driver Genius

Основний козир даної програми - видалення драйверів, в інших же параметрах вона аналогічна програмі для оновлення драйверів Driver Pack Solution. Крім перерахованого вище, має досить непогану базу даних і здатність оцінювання нагріву елементів системи. До недоліків можна віднести відсутність можливості оновлення драйверів в безкоштовній версії.

DriverMax

Кращі програми для оновлення драйверів
Є провідною програмою для оновлення драйверів по базі даних. Цілком і повністю працює в цьому напрямку, а тому не володіє різними функціями на відміну від подібних програм. Може похвалитися кількома способами відновлення системи, що робить її ще більш унікальною. Крім вищесказаного, має невеликі обмеження в пробної версії.

Snappy Driver Installer

Перед нами постала краща програма для оновлення драйверів на Windows 7. Унікальна система скачування та на видалення драйверів, наявність російської мови, доступність всіх функцій в безкоштовному режимі, велика база даних - всі ці речі роблять програму легкою і зручною у використанні.

Висновок

У цій статті ми познайомилися з одними з кращих програм для відновлення та видалення драйверів на різних операційних системах. Є як пробні версії з невеликим обсягом бази даних, так і платні - володіють великим набором різноманітних функцій. Вибравши одну з версій, представлених вище, ви зможете не тільки заощадити свій час, але також поліпшити працездатність свого персонального комп'ютера.

Популярі новини
Загрузка...