Бредн Qumo. Навушники бездротового типу

89 0 Новини високих технологій

Для того щоб вибрати дійсно якісну бездротову гарнітуру, необхідно добре розбиратися в пропонованому асортименті. Моделей представлено дуже багато, серед них є і справді варті уваги варіанти, за словами виробника. Однак потрібно звертати увагу і на відгуки, адже іноді продаються зовсім неякісні пристрою. Одним з популярних брендів можна назвати Qumo. Навушники цього виробника користуються попитом. Велика частина з моделей є бездротової.

Бредн Qumo. Навушники бездротового типу

Qumo Octava

Пристрій працює з блютуз-модулем. Воно заряджається за рахунок підключення через USB-кабель до ноутбука або комп'ютера. Є можливість виробляти голосовий набір, також пристрій здатний пропрацювати близько 11 годин поспіль. Навушники Qumo Octava мають свою особливість. Вони отримали спеціальні кнопки для перемикання композиції і гучності.


Перевагами пристрою можна назвати деякі нюанси:
 • Відмінний звук. Він повністю узгоджується з ціновою політикою. Помірно чути низькі частоти.
 • При постійній експлуатації батарея сідає щодо нешвидко.
 • Легко звикнути до корпусу навушників, зручна панель управління.
 • З'єднання переривається рідко, шумів мало.
 • З мінусів споживачі відзначають наступні фактори:
 • Якщо музику поставити на паузу, навушники відключаються через кілька хвилин.
 • Неякісний Пластик, корпус не дуже стійкий до механічних впливів.
 • Прилад зроблений невдало, людина при тривалому використанні буде відчувати дискомфорт.
 • Дана модель бренду Qumo – навушники, які підійдуть тим, хто хоче придбати за свої гроші відносно якісний продукт. Середня вартість – 2 тис. рублів.


  Бредн Qumo. Навушники бездротового типу

  Qumo Quarta

  Навушники, які мають бездротової тип підключення, отримали стильний зовнішній вигляд. При тривалому використанні пристрій здатний пропрацювати не більше 6 годин. Акумулятор недостатньо сильний, щоб витримувати великі навантаження. Гарнітура недорога, тому цей мінус повністю виправдовується. Що не подобається в моделі споживачам? Сигнали гарнітури занадто потужні, що викликає дискомфорт. Мікрофон має маленький діапазон, тому на вулиці краще його не використовувати. Корпус не вселяє довіри, більше того, при перепадах температур він може тріснути. До плюсів відносять невелику вагу (69 грам). Це дозволяє не відчувати дискомфорт у вигляді тяжкості. За «блютуз» модель з'єднується з технікою неймовірно швидко. Зручний Корпус, дизайн відразу привертає до себе увагу. Модель бренду Qumo – навушники, не відрізняються дуже високою ціною. Вони отримали популярність за рахунок зручності та адекватного звучання. Середня вартість – 2 тис. рублів.
  Бредн Qumo. Навушники бездротового типу

  Qumo Accord

  Модель, що отримала назву «Акорд», працює до 10 годин без підзарядки. Цього вистачить при рідкісному використанні на один або два дні. Зв'язок з технікою підключається за рахунок блютуз-модуля. Гарнітура отримала невелику вагу, він злегка перевищує позначку в 110 р. Є можливість голосового набору. Навушники Qumo Accord мають свої переваги. Які?
 • Виробник подбав про те, щоб навушники можна було б підключити за допомогою дроту.
 • Звук хороший. Всі частоти відтворюються відмінно.
 • Мікрофон якісний. Більше того, з нього можна без праці говорити в галасливих місцях.
 • З'єднання відмінне, зв'язок переривається вкрай рідко. Як правило, обрив трапляється, якщо між навушниками і приладом виявляться бетонні стіни.
 • Проте є і свої мінуси. Розглянемо їх.
 • Шкіряний замінник швидко затирається.
 • Корпус виготовлений з слабкого пластику, що не вселяє довіри.
 • Є випадки заводського браку.
 • Дана модель від бренду Qumo – навушники, які вважаються у всьому асортименті виробника кращим накладними пристроєм. Середня вартість – 1600 рублів.
  Бредн Qumo. Навушники бездротового типу

  Qumo Quinta

  Вставні навушники, які підключаються по бездротовому зв'язку, працюють відмінно. Відтворення чисте, вони захищені від вологи, зручно сидять на голові. Зв'язок хороша і потужна, сама по собі практично ніколи не переривається. Працює небагато – п'ять годин без підзарядки. Мінусами гарнітури стало те, що вона легко збивається. Використовувати її спортсменам не рекомендує ніхто. Іноді виникають проблеми з стільниковим зв'язком, звук може ненадовго пропадати. В цілому гарнітура заслуговує уваги, особливо якщо брати її в якості проміжного варіанту. Ця модель від Qumo – навушники (Bluetooth – основний модуль для зв'язку), які ще ніколи не підводили свого господаря.