Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових

110 0 Новини високих технологій

Існує велика кількість скорочень і абревіатур, які можуть мати кілька значень або тлумачитися неправильно. Що таке КС? Все залежить від того, до якої галузі відноситься це поняття. Наприклад, якщо це гравець, перше, що прийде йому в голову - це гра Counter-Strike. Юрист, почувши це поєднання букв, подумає, що йдеться про конституційний суді. Інженери можуть згадати кран самохідний, а військові - "коктейль Молотова" або комендантський службу. Так чи інакше, це слова, які дадуть відповідь на питання, що таке КС. Далі розглянемо можливі тлумачення.

Геймери

Гравці не з чуток знають, що КС - це скорочення від Counter-Strike. Цикл комп'ютерних ігор, який представлений жанром командного шутера, давно підкорив весь світ. Спочатку він був перетворенням ігри Half-Life.


Серія представлена п'ятьма частинами, найвідомішою з яких донині залишається Counter-Strike 1.6. У серпні 2011 року компанія-розробник офіційно показала геймерам Counter-Strike: Global Offensive. Цю гру можна завантажити вже на наступний рік.
Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових
Остання частина виявилася оптимізованої, з відмінною графікою і геймплеєм. Тому версія 1.6 стала здавати свої позиції, оскільки гравці обзавелися потужними комп'ютерами і почали встановлювати продуктивні ігри з більш гарною картинкою. КС - це багатокористувацька гра, підтримує онлайн і оффлайн режими. Ідея цього шутера - битва двох команд-терористів і контр-терористів. В основному режимі - змагальному - грають 5 на 5. Битва триває до тих пір, поки одна з команд не здобуде перемогу в 16 раундах. У грі бувають нічиї. Після відіграних 15 раундів команди міняються ролями: терористи стають за захист, а спецназ грає за напад.


Гра представлена кількома режимами:
 • "Порятунок заручників".
 • "Замінувати або знешкодити".
 • "Вбивство VIP".
 • "Втеча".
 • Юристи

  Що таке КС, чули і юристи. Між собою представники судової влади так називають конституційний суд. Це орган державної влади, який відноситься до судовій сфері. Він здійснює конституційний контроль, оцінює коректність правових норм.
  Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових
  Якщо документ або закон був оголошений неконституційним, то ця організація може скасувати його. Вперше цей орган влади сформувався в Австрії і Чехословаччини. Над його концепцією працював австрійський юрист Ганс Кельзен. Вже після війни цей орган був визнаний багатьма країнами. Спочатку його заснували у ФРН, а після - у Франції. У 1980 році конституційний суд з'являється в Бельгії, далі - в Польщі. Радянський Союз не став винятком, і в 1989 році наділив Рада народних депутатів подібними функціями.

  Інженери

  Значення слова КС відомо інженерам. Існує таке поняття, як індексація кранів. У цьому випадку позначення визначають тип крана та інші важливі характеристики.
  Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових
  У 1967 році вперше стало відомо про цій абревіатурі. Була ратифікована особлива індексація, яка позначала «Кран самохідний». Це позначення потрібно було для ідентифікації машин, які «народжувалися» на об'єктах Минстройдормаша СРСР. Пізніше КС стали з'являтися на заводах Міністерства електротехнічної промисловості.

  Комп'ютерники

  Що таке КС, знають і фахівці з комп'ютерної техніки. Так між собою вони називають комп'ютерну мережу. Вона забезпечує обмін інформацією між обчислювальними механізмами. До останніх належать сервери, маршрутизатори, комп'ютери і інші пристрої. Щоб передавати дані, використовують різні фізичні явища. Під ними маються на увазі різні види електричних і світлових сигналів, а також електромагнітне випромінювання. Вперше комп'ютерна мережа з'явилася ще в 1956 році. Її застосували в радянському комплексі "ПРО Систему А". Але пізніше виявилося, що раніше вона була реалізована в іншій компанії.
  Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових
  З часом обчислювальна мережа поліпшувалася. У Великобританії почалися розробки систем доступу до автоматизованих БД. Доступ ґрунтувався на використання телефонних каналів телевізорів і клавіатури. Так стало відомо про видеотексе.

  Військові

  Військові знають, що таке КС. Як його визначити в цьому випадку? Так позначають запальну рідину, яку застосовували в огнеметах, воспламенительных ампулах і «коктейлі Молотова». Було це в часи Великої Вітчизняної війни. Особливістю цього виду запальною суміші були: підвищена температура горіння, правила технології розробки та прилипання до об'єктів. Рідина «КС» була розроблена на основі битв в іспанській громадянській війні. Актуальність була пов'язана з подіями Зимової війни. Солдати розуміли всю важливість такого виду зброї проти танків. Також запальна суміш допомагала руйнувати конструкції противника.
  Що таке КС: версії від геймерів, юристів, інженерів, комп'ютерників і військових
  Який вид зброї стали використовувати в 1940 році? Для виготовлення брали сесквисульфид, білий фосфор і сірку. Незважаючи на те, що найчастіше рідина називали «КС», солдати серед своїх тлумачили її назва по-різному. Хтось називав її «Кошкіної сумішшю» з-за її винахідника Н.В. Кашкина. Оскільки у рідини було кілька творців, також використовувалося назву «Качугін-Солодовник». Деякі фронтовики називали її «Коктейлем смерті», хтось-«Коньяком старим» або «Конкретно секретної».

  Висновки

  КС - це поняття багатогранне. Крім знаменитої гри, органу судової влади, комп'ютерних термінів і військових понять, оскільки скорочується футбольний та хокейний клуб «Крила Рад». Іноді так можуть називати Кубок Стенлі або комбінаційну схему. Більшість цих абревіатур з'явилися завдяки жаргону і сленгу, тому не всім відразу стає зрозуміло, про що йде мова. Тільки з контексту можна визначити, як розшифровується КС.