Лікування неполадок Steam при підключенні до серверів

134 0 Новини високих технологій

Сучасні комп'ютерні технології забезпечують практично миттєву систему передачі інформації між різними регіонами, країнами і материками нашої улюбленої планети Земля, проте всі невечно, чому відбуваються деякі помилки з'єднання, які доводиться вирішувати досить довго, але бувають випадки, коли можна обійти проблему і все буде добре працювати. У даній статті мова піде про неполадки Steam при підключенні до серверів, як самому виправити цю проблему на своєму комп'ютері, використовуючи при цьому мобільний додаток Steam.


Причини виникнення помилки підключення до сервера

Багато чули таке слово, як «сервер», проте не всі знають, що і як він робить. При підключенні домашнього або супутникового інтернету до вашого комп'ютера відбувається підключення вас до Глобальної мережі інтернет, але варто знати, що якщо ви підключаєтесь, наприклад, до улюбленої соціальної мережі, то ви в першу чергу звертаєтеся до сервера, на якому дана соціальна мережа розміщена. Для дрібних сайтів використовується один, але досить потужний сервер, якщо користувач хоче вберегти свій сайт від атак, то йому доведеться заплатити щоб його перевели на сервер, де менше інших сайтів, або ж тільки його, щоб всі ресурси машини направлялися тільки на обробку запитів його сайту, так само і зі Steam.
Лікування неполадок Steam при підключенні до серверів
Steam настільки глобальне, що має практично в кожній цивілізованій країні за кілька своїх серверів. Багато хто, мабуть, помічали, що при виборі регіону комп'ютерної гри Dota 2 (яка поширюється тільки через Steam) у вас є вибір між різними серверами, наприклад, Росія, Індія, Африка, Америка і т. д. Така ж схема присутня і на сайті, для певної країни виділяється свій сервер. Однак користувачів з кожним роком все більше і більше, тому деякі сервери буквально захлинаються і виходять з ладу.


Лікування неполадок Steam при підключенні до серверів
Не варто засмучуватися, якщо таке трапляється, то вас переадресує на інший. Але це не завжди відбувається, тому у наступній частині статті ми докладно розповімо, як вирішити проблему Steam при підключенні до серверів. Варто також зазначити, що є ймовірність програмного збою на вашому комп'ютері, але і такий варіант ми розглянемо.

Як виправити неполадку Steam при підключенні до серверів

Перевантажені сесіями сервери - досить поширена проблема, тому дамо одразу найбільш корисна порада: просто зачекайте кілька годин. Але якщо ж проблема вас мучить і вам негайно потрібно достукатися до Steam, то внизу будуть приведені методи вирішення проблем, кожен по-своєму гарний. Налаштування підключення до сервера за допомогою ярлика:
 • Якщо у вас є на робочому столі ярлик Steam, то створіть ще один ярлик, щоб на всякий випадок залишити оригінальний без змін.
 • Натисніть правою кнопкою по новоствореному ярлику і виберіть «Властивості».
 • Перед вами буде безліч параметрів, але нам потрібно полі «Об'єкт», там буде написано нехай до виконавчого файлу, в кінці рядка допишіть «-tcp». Саме так рекомендують вирішувати проблему в тех. підтримку.
 • Запустіть програму, і після декількох спроб зможете увійти. Якщо даний метод не підходить, то спробуйте інший.
 • Деякі помилки Steam при підключенні до сервера можна вирішувати наступним способом:
 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора, для цього натисніть правою кнопкою миші по меню «Пуск», там буде командний рядок, запуск якої здійснюється від імені Адміністратора».
 • Введіть у командному рядку: netsh winsock reset - і застосуйте кнопкою Enter. Для повної працездатності змін перезавантажте комп'ютер і спробуйте увійти знову. Безлічі гравців допомагає.
 • Лікування неполадок Steam при підключенні до серверів
  Також на деяких форумах люди кажуть, що зміна пароля робить позитивний вплив на дану ситуацію. Спробуйте кілька разів ввести неправильний пароль, після чого відновити пароль через додаток Steam, встановлене на телефоні.
  Лікування неполадок Steam при підключенні до серверів

  Відключення антивіруса

  Багато хто знає, що деякі антивіруси спрямовані на захист комп'ютера безпосередньо в інтернеті. Вони можуть, наприклад, забороняти браузеру заходити на певний сайт, підключатися до відкритих портів комп'ютера невідомих програм і багато іншого, але іноді відбуваються збої, з-за чого доступ забороняється багатьом додаткам, які нібито заражені вірусом. Спробуйте призупинити роботу антивіруса на деякий час, після чого активуйте програму Steam.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як вирішувати проблеми Steam при підключенні до серверів. Подібні проблеми трапляються з будь-яким відомим додатком, що використовує інтернет, тому головне - зберігати терпіння і виконувати інструкції, викладені вище, якщо доступ потрібно негайно.