Як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Детальна інструкція

140 0 Новини високих технологій

В даний час практично в кожній родині встановлюють бездротові маршрутизатори для того, щоб користуватися інтернетом. З вибором мережевого устаткування проблем не виникає, так як на ринку представлений воістину величезний асортимент. Популярністю у російського покупця користується торгова марка D-Link. Її продукція є доступною і оснащується всіма необхідними функціями. Однак після набуття багато користувачів не знають, як налаштувати роутер. D-Link DIR-620 має зрозумілий інтерфейс, але складнощі можуть виникнути. Для того щоб власник мережевого обладнання не відчував труднощів, у даній статті буде докладно розказано, як зробити основні налаштування. До них відноситься створення локального підключення і бездротової мережі.

Як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Детальна інструкціяПідключення

Дуже багато цікавляться, як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Однак спочатку рекомендується вивчити правильну схему підключення приладу до стаціонарного комп'ютера. Адже саме через нього буде здійснюватися налаштування обладнання. Дана модель оснащена чотирма портами LAN, за допомогою яких створюється локальне з'єднання. У цих цілях використовується інтерфейсний шнур зі спеціальними штекерами. Перший підключається до роутера в один роз'єм LAN (номер значення не має, єдине, що доведеться враховувати при налаштуванні), а другий – в порт на комп'ютері (задня панель системного блоку). Поєднавши пристрої локально, залишається тільки вставити кабелі блоку живлення і провайдера (Internet). Тепер можна включати пристрій у розетку. Якщо все було зроблено правильно, то на лицьовій панелі загоряться індикатори живлення з номером LAN і інтернетом.


Мережеві налаштування з'єднання

Після підключення роутера до ПК рекомендується перевірити налаштування локального з'єднання. Це необхідно для коректної роботи приладу D-Link DIR-620. Настройка параметрів здійснюється в розділі «Мережеві підключення». Користувача цікавлять компоненти протоколу TCP/IP. Тут всі дані повинні виходити автоматично. Мова йде про DNS-серверах, масці підмережі, IP-адресі. Краще переписати ці значення, так як вони можуть знадобитися при налаштування маршрутизатора.
Як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Детальна інструкція

Вхід в WEB-інтерфейс

Задаючись питанням: «Як налаштувати роутер D-Link DIR-620?» - необхідно вміти заходити в меню приладу. Доступ до адміністративної панелі можна отримати наступним чином:
 • На пристрої, підключеному локально, відкрити інтернет-браузер.
 • У верхньому рядку (адресної) прописати цифровий код, який використовував виробник. Якщо на роутері не змінювалася прошивка, то адреса буде таким – 1921680.1.
 • У невеликому віконці вказати стандартний пароль та ім'я користувача. За замовчуванням розробниками встановлено admin.
 • Натиснути на кнопку «Вхід», після чого відкриється панель управління.
 • Як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Детальна інструкція

  Налаштування підключення

  Перед тим як налаштувати роутер D-Link DIR-620 користувач повинен знати, який саме тип з'єднання використовує провайдер. Даний параметр безпосередньо впливає на роботу мережевого обладнання. Модель DIR-620 підтримує всі поширені типи підключень. Давайте розглянемо алгоритм налаштувань на прикладі L2TP і PPPoE.
  Процес підключення роутера для тих, хто користується послугами «Білайну», буде полягати в наступному:
 • Виконати вхід в меню (описано вище).
 • На сторінці, що відкрилася, знайти пункт «Додаткові параметри».
 • Перейти у вкладку «Мережа».
 • В підменю вибрати пункт WAN.
 • На екрані відкриється вікно, де буде відображатися активне з'єднання. Перейти в нього, після чого натиснути на клавішу «Додати».
 • На екрані з'явиться форма для заповнення параметрів. Тут необхідно заповнити наступні поля:
 • Тип зв'язку (L2TP).
 • Назвати з'єднання (будь-яке ім'я).
 • Логін і пароль, наданий провайдером.
 • Адреса сервера (зазначений у договорі).
 • Після введення всіх даних залишається тільки зберегти зміни. Саме так настроюється тип з'єднання L2TP. Тепер можна приступати до протоколу PPPoE. Цей спосіб підійде тим, хто користується послугами компаній «Дім.ру», «Мегафон», «Ростелеком», ТТК. Як налаштувати роутер D-Link DIR-620 в цьому випадку? Алгоритм дій буде не складніше, ніж з режимом L2TP.
 • Увійти інтерфейсу через браузер.
 • Далі «Розширені налаштування» -> «Мережа» -> WAN.
 • Активне з'єднання (динамічне) видалити.
 • Натиснути на кнопку «Додати».
 • Ввести параметри (тип протоколу, назва, логін і пароль).
 • Зберегти зміни.
 • Як налаштувати роутер D-Link DIR-620? Детальна інструкція

  Налаштування Wi-Fi

  Як налаштувати на D-Link DIR-620 точку доступу бездротової мережі? Зробити це буде нескладно. Користувачеві в меню необхідно знайти вкладку Wi-Fi. У ній є три підпункти. Спочатку знадобиться перейти в «Основні налаштування». На екрані відкриється вікно, де потрібно вказати SSID (назва мережі). Ім'я точки доступу може бути будь-яке. Воно буде відображатися під час підключення. У полі «Канал» рекомендується залишити auto. У цьому випадку роутер автоматично буде підключатися до менш обтяженою каналах, що позитивно позначиться на швидкості передачі даних. Користувачеві доступний вибір типу бездротового режиму. За замовчуванням у налаштуваннях встановлено змішаний. Змінювати його на інший немає необхідності.
  Після того як ім'я бездротової мережі задано, не завадить подбати і про захист. Встановити ключ на з'єднання можна у пункті «Параметри безпеки». Це дозволить обмежити доступ до Wi-Fi стороннім користувачам. У графі «Тип аутентифікації» рекомендується вибрати алгоритм, який вважається найбільш безпечним, – WPA2-PSK. Далі знадобиться придумати складний ключ шифрування. Саме він і буде паролем, який необхідно вводити при підключенні пристроїв. Останній крок – підтвердження змін і перезавантаження обладнання.