Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу

173 0 Новини високих технологій

Кожне пристрій, підключений до Інтернету, має так званий IP-адресу інтернет-протоколу. Існують спільні та приватні IP-адреси. 1921680.1 є приватним IP-адресою і стандартом для певних домашніх широкосмугових маршрутизаторів. В основному різних моделей виробників D-Link і Netgear.

Різниця між публічними і приватними IP-адресами

Комп'ютер користувача має загальнодоступний IP-адресу, призначений інтернет-провайдером (ISP), який є унікальним у всьому Інтернеті.
Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу
Маршрутизатор користувача має приватний IP-адресу, дозволений тільки в приватних мережах. Цей IP-адреса не повинен бути глобально унікальними, оскільки не є адресою прямого доступу. Іншими словами, ніхто не може отримати доступ до IP-адресу 1921680.1 і увійти в інтерфейс управління за межами приватної мережі.


Хто визначає ІР-адреси? Опис процесу

Центр присвоєних номерів Інтернету (IANA) є глобальною організацією, яка управляє IP-адресами. Спочатку визначається тип IP-адреси, званого IP версії 4 (IPv4). Цей тип є 32-розрядним числом, яке зазвичай виражається у вигляді чотирьох чисел, розділених десятковою крапкою, наприклад, http 1921680.1. Кожне десяткове число повинно мати значення від 0 до 255 що означає, що система IPv4 може розмістити близько 4 мільярдів унікальних адрес. Приватні IP-адреси нараховують близько 179 мільйона різних адрес, всі вони зарезервовані для роботи в приватних мережах. У зв'язку з цим приватний IP маршрутизатора необов'язково повинен бути унікальним. Потім маршрутизатор призначає дане значення кожного пристрою в мережі, будь то невелика домашня мережа або організація рівня підприємства. Кожне пристрій всередині мережі може підключатися до іншого пристрою в мережі, використовуючи цей параметр.
Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу

Процес підключення

Приватні IP-адреси не можуть отримати доступ до Інтернету самостійно. Їм необхідно підключитися через постачальника інтернет-послуг (ISP). Всі пристрої фактично підключаються до Інтернету побічно, через мережу.


Мережа, до якої підключається користувач, — це маршрутизатор, який для моделей Netgear і D-Link має IP-адресу 1921680.1. Це пристрій, у свою чергу, підключається до інтернет-провайдера, який надає доступ в мережу. Схематично маршрут з'єднання виглядає так: Користувач — маршрутизатор — інтернет-провайдер — інтернет — постачальник інтернет-послуг одержувача — маршрутизатор одержувача — одержувач.
Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу

Публічні IP-адреси і стандарт IPv6

Публічні IP-адреси повинні бути глобально унікальними. Це створює проблему для стандарту IPv4 так як в ньому може розміститися лише 4 мільярди адрес. У зв'язку з цим Центр присвоєних номерів Інтернету IANA представив стандарт IPv6 який підтримує безліч інших комбінацій. Замість використання двійкової системи вона використовує шістнадцяткову систему. Таким чином, адресу IPv6 складається з восьми окремих груп шістнадцяткових чисел, кожна з яких складається з чотирьох цифр. Наприклад, abcd: 9876: 4fr0: d5eb: 35da: 21e9: b7b4: 65o5. Ця система здатна забезпечити майже нескінченне зростання IP-адрес, до 340 ундециллионов (число з 36 нулями).

Пошук IP-адреси

Існує кілька способів знайти IP-адресу. Якщо комп'ютер (або будь-яке інше підключений пристрій) працює у приватній мережі, яка підключається до Інтернету (наприклад, в більшості будинків), кожен пристрій буде мати як приватний IP, призначений маршрутизатором, так і загальнодоступний IP-адресу.

Пошук публічного IP-адреси

Найпростіший спосіб знайти загальнодоступний IP-адреса — перейти на google.com і ввести «мій IP» в поле пошуку. Google повертає загальнодоступний IP-адресу клієнта. Також є багато інших способів, зокрема, сайти, спеціально призначені для пошуку IP-адреси, наприклад, whatsmyip.org або whatIsMyAddress.com.

Пошук приватного IP-адреси

При пошуку даної інформації необхідно слідувати даним алгоритмом: 1. Натисніть Windows-X, щоб відкрити меню «Користувачі», а потім «Командний рядок». 2. Введіть ipconfig, щоб відобразити список всіх підключень комп'ютера. Приватний IP-адресу (за умови, що користувач знаходиться в мережі) ідентифікується як адреса IPv4. Той, з яким ви можете зв'язатися з ким-небудь у вашій власній мережі.

Зміна IP-адреси маршрутизатора

IP-адреса маршрутизатора встановлюється виробником на заводі-виробнику. Але його можна змінити в будь-який час за допомогою адміністративної консолі мережевого маршрутизатора. Наприклад, якщо інше пристрій у мережі має той же IP-адресу, користувач може зіткнутися з конфліктом адреси. У цьому випадку необхідно переконатися у відсутності дублікатів.
Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу
Порядок наступний: увійдіть в адміністративну консоль маршрутизатора і введіть IP-адресу в адресний рядок браузера: http 1921680.1. Будь маркер маршрутизатора або будь-який комп'ютер в локальній мережі може бути налаштований на використання цієї адреси або порівнянного приватного IPv4-адреси.

Вхід в Router Admin з 1921680.1

Тільки один пристрій в мережі повинна використовувати 1921680.1 щоб уникнути конфліктів адрес. Для входу в консоль маршрутизатора необхідно ввести 1921680.1 в адресний рядок браузера.
Якщо цифри введені правильно, буде запропоновано ввести відповідні дані про користувача. Це логін і пароль до 1921680.1. Після отримання доступу до консолі маршрутизатора можна внести зміни у безліч різних параметрів. Будь мережевий комп'ютер може використовувати пароль 1921680.1 оскільки це приватний мережевий адресу IPv4.

Проблеми підключення

Якщо при вході в 1921680.1 ресурс не працює, необхідно переконатися, що дані введені правильно. Користувачі часто помиляються, набравши 192168.O.1 тобто замінивши 0 буквою "О". Тому перед тим, як увійти як admin 1921680.1 важливо перевірити правильність написання адреси. Якщо ресурс, як і раніше, не завантажується, можливо, маршрутизатор використовує інший IP-адресу, як 1921681.1. Для коректного входу в 1921680.1 це так же важливо, як і вірний логін і пароль.
Пароль до 1921680.1: тонкощі процесу

Пароль до 1921680.1 за замовчуванням

Регулярне зміна пароля — важливий крок до забезпечення безпеки мережі. Для цього необхідно увійти в панель управління маршрутизатора. На вкладці адміністратора консолі маршрутизатора буде можливість змінити пароль до 1921680.1. Важливо використовувати поєднання букв і цифр для додаткової безпеки.