Детальна інструкція параметри Netgear N300

123 0 Новини високих технологій

Налаштування маршрутизатора Netgear N300 з докладними інструкціями, які будуть представлені в статті, не займе багато часу. Впоратися з нею зможе будь-яка людина, що не має навичок і знань. Все, що потрібно зробити, це підключити обладнання і, дотримуючись інструкції, ввести параметри. Жодних проблем під час процесу установки виникнути не повинно, так як дана модель роутера підтримує всі протоколи, з якими працюють російські провайдери.

Детальна інструкція параметри Netgear N300

Схема підключення

Здійснити налаштування роутера Netgear N300 можна, лише підключивши його до пристрою, наприклад, стаціонарного комп'ютера. Як правило, виробник надає схему в інструкції. Але справедливості заради варто помітити, що не всі власники досконально її вивчають, тому нижче буде розказано, як правильно підключити роутер до ноутбука або ПК, використовуючи інтерфейсний шнур.


Дії:
 • Під'єднати до роз'єму WAN інтернет-кабель.
 • Патч-корд вставити в порти мережевої карти на системному блоці і в LAN на роутері.
 • Підключити маршрутизатор до електромережі за допомогою дроту з блоком живлення.
 • Включити прилад, натиснувши на кнопку On/Off.
 • Якщо індикатори засвітилися, то роутер підключений правильно.
  Детальна інструкція параметри Netgear N300

  Вхід в налаштування роутера

  Всі налаштування Netgear N300 здійснюються в меню роутера. Для того щоб увійти в нього, треба скористатися будь-яким інтернет-браузером. Цифровий код 1921681.1 набирається в адресному рядку. Далі на екрані з'являється сторінка з вимогою аутентифікації. Відкрити її можна ще одним способом, набравши замість цифрового адреси routerlogin.net.


  Тепер треба розібратися і іменем користувача, а також з кодом доступу (пароль), який запитується при вході в веб-інтерфейс. За умови, що параметри обладнання не змінювалися, вводяться стандартні дані. У графі логін (ім'я) потрібно надрукувати admin, а в нижньому рядку (пароль) використовувати слово password. Підтвердивши введення, користувач переходить в інтерфейс, через який можна змінювати будь-які налаштування.

  Типи протоколів та налаштування обладнання

  Підключивши пристрій і увійшовши в веб-інтерфейс, користувач може настроювати Netgear N300 (JWNR2000v2). Важливим моментом у цьому процесі є вибір типу з'єднання. Саме від нього будуть залежати подальші налаштування. В даний час провайдери використовують такі протоколи, як DHCP, PPPoE, L2TP. Давайте розглянемо послідовність дій для кожного типу.
 • DHCP. При динамічному IP-адресі налаштування мережевого обладнання здійснити дуже легко. Для цього в пункті «Інтернет» знадобиться вибрати відповідний протокол і відмовитися від введення додаткової інформації, поставивши позначку навпроти «Ні». В полі IP-адреси вибрати «Отримання від постачальника послуг», а у графі DNS – «Отримувати автоматично». Внизу сторінки є ще один розділ. Він заповнюється у тому випадку, якщо провайдер використовує прив'язку до певного МАС-адресою. Для того щоб активувати інтернет, знадобиться поставити відмітку навпроти графи «Використовувати цей МАС-адреса». Налаштування набуде чинності після натискання на кнопку «Застосувати».
 • PPPoE. Даний тип з'єднання потребує введення додаткової інформації, тому у відповідному розділі, на відміну від першого способу, відмітка ставиться навпроти слова «Так». Вибравши протокол PPPoE, користувач повинен ввести інформацію для ідентифікації. Знайти її можна в договорі. Після цього перейти до графі «Режим підключення». Тут з випадаючого списку вибрати «Завжди включено». У розділах IP та DNS-адрес активувати автоматичне отримання.
 • L2TP. Налаштування даного протоколу не відрізняються від PPPoE. Єдине, що знадобиться - у графі IP-адреси прописати наступне – tp.internet.beeline.ru.
 • Детальна інструкція параметри Netgear N300

  Налаштування бездротової мережі

  Тепер користувачу треба перейти в пункт «Настройки бездротового з'єднання». Тут можна змінити параметри Netgear N300. Створюючи мережу, необхідно придумати їй назву, причому воно може бути будь-яке. Для коректної роботи роутера обов'язково вказується регіон. Вітчизняним користувачам з випадаючого списку треба вибрати Росію. Далі в графі «Канал» встановити «Авто» (автоматичний вибір). Зміни можна внести і в швидкісний режим, встановивши максимальний показник. Далі переходимо до параметрів безпеки. Користувачеві пропонується на вибір чотири способи шифрування. Рекомендується зупинитися саме на алгоритмі WPA2-PSK. Після чого придумати ключ-пароль, який необхідно буде вводити при підключенні до Wi-Fi. Натиснувши на клавішу «Застосувати», що введені параметри вступлять в силу. Для перевірки сигналу бездротової мережі досить підключити будь-який пристрій, оснащений Wi-Fi-модулем.

  Оновлення ПО

  Під час налаштування роутера Netgear N300 може знадобитися оновлення програмного забезпечення. Для цього треба завантажити файл і зберегти його на комп'ютері, підключеному до маршрутизатора за допомогою патч-корду. Важливо: дистрибутив з актуальною версією береться тільки з офіційного сайту виробника. Для відновлення знадобиться зробити кілька нескладних дій, які описані нижче.
 • Відключити роутер від інтернету (з роз'єму вилучити кабель провайдера).
 • Перевірити локальне з'єднання з ПК, яке створене з допомогою патч-корду.
 • Зайти в меню маршрутизатора.
 • Знайти вкладку «Оновлення» і натиснути «Огляд».
 • Прокласти шлях до скаченному файлу прошивки.
 • Активувати завантаження.
 • Дочекатися закінчення процесу установки, після чого перезавантажити пристрій.
 • Після цих маніпуляцій програмне забезпечення обладнання буде оновлено.
  Детальна інструкція параметри Netgear N300

  Скидання налаштувань

  Для того щоб скинути налаштування користувача Netgear N300 треба зробити наступне:
 • Натиснути на приховану кнопку Reset (розташована на задній панелі роутера).
 • Утримувати її в такому положенні приблизно 10 секунд.
 • Протягом цього часу світлові індикатори повинні вимкнутися і заново включитися. Кнопку можна відпускати.
 • Все, заводські параметри Netgear N300 відновлені.