Електронний гаманець Cryptonator: відгуки

28 0 Новини високих технологій

У 2014 році в сфері онлайн-обслуговування з'явився електронний гаманець Cryptonator. Відгуки про цей сервіс, залишені користувачами світової Мережі, вражають різноманітністю.

Як оцінюють "Криптонатор" користувачі світової Мережі

Інтернет-підприємці не схвалюють стягнення мізерного комісійного збору для виведення коштів на банківські картки, а оплату за конвертування криптовалют всередині облікового запису вважають завищеною. Власники особових рахунків, що прийшли на сайт завдяки невисокій комісії на висновок, незадоволені постійної перевантаженістю сервісу Cryptonator (висновок на карту від 00001 створює навколо сайту небувалий ажіотаж), хоча все чудово розуміють, що при такій кількості учасників "Криптонатор" не може не гальмувати.


Чим ще привабливий сервіс

Електронний гаманець Cryptonator: відгуки
Cryptonator.com – це не тільки електронний гаманець. "Криптонатор" відомий також як обмінник криптовалют і деяких фіатних видів валют (так називають грошові одиниці, які можна використовувати поза світової Мережі, наприклад, долар, євро, рубль, гривня). На сьогоднішній день послугами обговорюваного в цій статті сайту користуються не одні власники рахунків, а також і бажаючі провести транзакцію без реєстрації. За попередніми підрахунками, віртуальним обмінником "Криптонатора" вже скористалися близько трьох з половиною мільйонів користувачів.
Електронний гаманець Cryptonator: відгуки
Електронний гаманець cryptonator.com дозволяє зареєстрованим користувачам зберігати на своїх рахунках криптовалюту декількох видів. Мабуть, тому він такий популярний у бізнесменів різних рівнів. Онлайн-підприємці, які займаються діяльністю, що передбачає оплату праці цифровими грошовими знаками, знаходять цей сервіс дуже зручним.


Що пропонує "Криптонатор"

Кошти користувачів, згідно рекламної інформації, опублікованої в інтернеті, знаходяться в повній безпеці. Власники рахунків, чиї коментарі про взаємодію з сайтом знаходяться у вільному доступі, повідомляють, що їм надана можливість зберігати, приймати і відправляти, а також проводити обмін криптовалют, не покидаючи Cryptonator. Відгуки користувачів про саму систему можна назвати позитивними. Правда, коли мова заходить про час проведення транзакцій, позитив поступається місце обуренню. Із-за перевантаженості сервіс не може обслуговувати всіх бажаючих у встановлені терміни.

Кілька видів криптовалют в одному віртуальному гаманці

Електронний гаманець Cryptonator: відгуки
Користувачі сайту є власниками індивідуальних мультивалютних рахунків, мають до них цілодобовий доступ і можуть скористатися своїми заощадженнями з будь-якої точки світу. Звичайно, тільки при одній умові: під рукою у них виявиться комп'ютер або смартфон. Згідно відгуками, гаманець Cryptonator передбачає одночасне зберігання наступних видів криптовалют: Bitcoin (позначається абревіатурою BTC), Blackcoin (BC), Тире (DASH), Dogecoin (DOGE), Emercoin (EMC), Litecoin (LTC), Peercoin (PPC), Primecoin (XPM), Reddcoin (RDD), Zcash (ZEC). Обмін криптовалют проводиться автоматично та миттєво, причому в один і той же час може виконуватися обмін грошей, що зберігаються на декількох гаманцях, без участі посередників. Крім того, судячи з відгуків, Cryptonator пропонує кілька варіантів введення і виведення засобів. Рублі, наприклад, можна вивести або зарахувати на сайт за допомогою платіжних систем "Яндекс.Гроші", Visa, MasterCard, Payeer.

Чим приваблює цей сервіс користувачів

Когось приваблює можливість збору даних про криптовалютах того чи іншого виду, багато користувачів вважають, що це дуже зручно - тримати кілька видів криптовалют в одному гаманці, а деяким подобається, що кошти можна швидко конвертувати. До речі, власник персонального рахунку може створювати скільки завгодно гаманців одного типу. Своєрідною «родзинкою» сайту є можливість пасивного заробітку шляхом участі в партнерській програмі. "Криптонатор" презентує своїм партнерам і друзям-рефералам по 10 доларів, коли загальний оборот на рахунках цих користувачів перевалить за 1000 доларів.

Про що говорять незадоволені

Електронний гаманець Cryptonator: відгуки
Серед клієнтів сайту є й такі, які сумніваються в надійності Cryptonator. Відгуки негативно налаштованих користувачів базуються на безмовності працівників технічної підтримки сайту в ситуаціях, коли зворотний зв'язок необхідний, наприклад, коли сайт перевантажений, а кошти «зависли». Ось ще один приклад: користувачі, яким доводилося перераховувати биткоины з одного гаманця на інший, відзначають, що кошти були благополучно відправлені, але не переведені на рахунок одержувача. Деякі власники гаманців, чиї відгуки знайдені в Інтернеті, повідомляють, що не зуміли вивести кошти на рахунки платіжної системи "Яндекс.Гроші". Звичайно, перевантаженість сайту не може не нервувати онлайн-підприємців - відомий випадок, коли кількість непідтверджених трансакцій перевищила цифру 5000 та підтвердження деяких платежів тривало більше двох днів. Просунуті користувачі вважають, що причиною зависання і перевантажень сайту є напрочуд низька комісія Cryptonator - 00001 BTC за кожну транзакцію, тоді як на інших аналогічних сервісах давно вже стягують не менш 0001 BTC.
Електронний гаманець Cryptonator: відгуки
Якщо взяти до уваги рейтинг биткоина, неважко здогадатися, що з часом кількість невідправлених вчасно платежів буде тільки рости. Перевантаження і несвоєчасне підтвердження транзакцій, на думку експертів, не припиняться доти, поки "Криптонатор" не підвищить суму комісійного збору. Сьогоднішні бізнесмени, що працюють у мережі, воліють мати справу з проектами, зареєструвавшись на яких вони змогли б, не роблячи зайвих рухів», вивести заробіток на реальні банківські рахунки, а також на Webmoney і Яндекс.Гроші". Незважаючи на перешкоди у роботі електронного гаманця, онлайн-підприємці визнають, що "Криптонатор" повністю відповідає їх вимогам. У цього сервісу, як з'ясувалося, є дуже великий плюс - користувачі, не знайомі з англійським діловим розмовним стилем, отримують тут дохідливо перекладений русифікований інтерфейс. Той факт, що на сайті найнижча в Інтернеті комісія (Cryptonator стягує за проведення однієї транзакції 00001 BTC), робить дану площадку зручною для тестування, але ніяк не для роботи. З цією думкою погоджується більшість підприємців. Значним мінусом обговорюваного сайту, на думку просунутих користувачів, є надто висока комісія за обмін криптовалют всередині сервісу (між рахунками).