Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися

197 0 Новини високих технологій

Біржова торгівля є досить поширеною практикою в фінансовому світі, і з того моменту, як почали з'являтися перші онлайн біржі, вона поступово майже повністю перейшла в інтернет. Суть трейдингу і біржової торгівлі полягає в тому, що люди професійно займаються вивченням закономірностей зміни курсів різних валют. Вони заробляють на тому, що купують і продають валюти за різними курсами в різний час. У точності такий же принцип застосовується на криптовалютных біржах. Вони з'явилися порівняно недавно, проте почали дуже швидко набирати популярність і перетворюватися з локальних ресурсів у великі світові майданчики з багатомільярдним оборотом. Однією з найбільш популярних і затребуваних на сьогоднішній день є біржа Poloniex.


Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися

Трохи про криптобиржах в цілому

Перша в світі криптовалюта – біткоін - з'явилася в 2009 році. Вона не викликала тоді великого ажіотажу, тому перші кілька років цією технологією ніхто не цікавився. З часом капіталізація мережі стала рости неймовірними темпами, почали з'являтися нові кріптовалюти, і для того, щоб забезпечити зручний оборот всіх цих засобів, почали створюватися криптовалютные біржі. У порівнянні з звичайними біржами термін життя навіть найбільших на сьогоднішній день криптовалютных бірж мізерно малий. Це проявляється в тому, що багато з них вкрай нестабільні і не можуть забезпечити належний рівень безпеки і надійності. Нові біржі блокуються кожен день, вони заморожують рахунки користувачів, не дозволяють вивести кошти і так далі. Щоб всього цього уникнути, необхідно вибирати з найбільших бірж, які максимально гарантують збереження коштів і безпеку торгівлі. До таких можна віднести Poloniex.


Як з'явилася біржа Poloniex?

Незважаючи на те, що офіційною батьківщиною криптовалют є Японія, дуже велика кількість бірж, обмінників і великих гравців ринку припадає саме на американський ринок. Біржа Poloniex була заснована в Америці в 2014 році. Цим проектом займалася команда з досвідчених розробників, які дуже серйозно підійшли до створення максимально зручного і безпечного ресурсу для торгівлі криптовалютами. Результат вийшов вражаючим. Біржа практично відразу ж придбала величезну популярність за рахунок високої стабільності роботи і деяких безперечних переваг, про які варто поговорити докладніше.

Відгуки користувачів і переваги біржі

Якщо звернути увагу на відгуки, Poloniex можна по праву вважати біржею з максимально лояльною користувача базою. Це пояснюється великою кількістю переваг, які забезпечують високий рівень комфорту при торгівлі. Одним з головних переваг біржі є зниження розмір комісії. Це, напевно, самий істотний фактор для великих інвесторів. Він передбачає, що чим більше сума угоди між користувачами, тим менше буде розмір комісії. Найбільша комісія Poloniex становить 025%, що само по собі не дуже багато. Однак ця ставка поступово зменшується з зростанням суми угоди і в кінці кінців може дійти до 005%.
В якості другого переваги можна відзначити дуже велику різноманітність різних валют. Біржа підтримує практично всі більш-менш великі на сьогоднішній день токени, тому з її допомогою дуже зручно відстежувати курс і перспективи молодих криптовалют. Безумовно, однією з головних причин того, що відгуки про Poloniex переважно позитивні, є високий рівень безпеки. На біржі присутня двофакторна аутентифікація, яка дозволяє забезпечити практично 100% гарантію збереження користувальницьких даних. Що стосується захисту від атак хакерів і ДДОСа, тут все також досить стабільно. За весь час роботи не було ні одного випадку, коли хакерам вдалося б хоч якось серйозно нашкодити біржі та її користувачам.

Маржинальна торгівля

Про цьому пункті варто поговорити окремо, так як це не стільки перевагою, скільки особливість роботи на біржі. Маржинальна торгівля має на увазі, що користувачі можуть обмінюватися між собою кредитами з певними процентними ставками. Тобто будь-який користувач може як дати кредит, що надалі допоможе йому заробити, так і оформити його, якщо знайде підходящу пропозицію.
Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися
Система маржинальної торгівлі досить проста і прозора, необхідно тільки один раз в ній розібратися. Відгуки про Poloniex найчастіше говорять про те, що така форма співпраці між користувачами дуже зручна і корисна, а отже нею можна сміливо користуватися, якщо в цьому є необхідність.

Як користуватися біржею?

Насамперед, варто зазначити, що біржа криптовалют Poloniex російською мовою не функціонує. Це означає, що для коректної роботи користувачеві буде потрібно хоча б мінімальне знання англійської. Насправді, не обов'язково вміти на ньому говорити, досить знати деякі терміни, які часто використовуються в процесі торгівлі. Якщо з цим все в порядку, можна почати реєструвати акаунти Poloniex.

Створення облікового запису

Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися
Для того щоб почати працювати на біржі, користувачеві необхідно буде ввести деякі особисті дані. На першій сторінці пропонується вказати електронну адресу і придумати пароль. Потім на поштову скриньку буде надіслано спеціальний лист з підтвердженням. Після того, як акаунт підтверджений, можна ввійти в неї зі стартової сторінки, використовуючи свій логін і пароль.
На цьому закінчується процес створення облікового запису, проте для того, щоб отримати доступ безпосередньо до торгівлі, необхідно буде пройти процес верифікації. На першому етапі, коли людина тільки починає розуміти, як користуватися Poloniex, буде достатньо ввести Ф. В. місто та інші дані, які зазвичай люди заповнюють в різних формах. Це дозволить отримати доступ до торгівлі невеликими сумами, яких цілком вистачає для особистих цілей.
Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися
Якщо ж людині необхідний доступ до торгівлі більш серйозними сумами, процес верифікації буде трохи складніше. Знадобиться посвідчення особи, найчастіше запитується саме паспорт, і фотографія людини з цим посвідченням. Пройти цей рівень верифікації не так вже складно, і це безперечно варто зробити тим, хто має намір серйозно зайнятися біржовою торгівлею. Про збереження своїх особистих даних можна не турбуватися, як біржа забезпечує достатньо високий рівень безпеки та конфіденційності.

Торгівля

Інтерфейс сайту досить простий і інтуїтивно зрозумілий, хоча користуватися біржею криптовалют Poloniex російською мовою і не можна. Більшу частину екрана головної сторінки займає графік курсу обраної пари. Праворуч від графіка представлений повний список доступних валют, тому користувач завжди може вибрати ту, яка йому потрібна, і побачити графік її курсу.
Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися
З допомогою цього поля трейдери визначають закономірності у змінах курсів кріптовалюти і стежать за динамікою щодо певних пар. Ця інформація допомагає зробити висновок про те, яка валюта є найбільш перспективною, а яку краще продати, поки вона не впала в ціні. Під графіком розташовані поля, за допомогою яких відбувається безпосередньо купівля-продаж. Тут механізм взаємодії досить простий: користувач вибирає, скільки кріптовалюти він хоче купити прямо зараз і здійснює операцію з найвигіднішої пропозиції. Таблиця, яка розташована ліворуч під полями обміну, як раз містить в собі інформацію про найвигідніші пропозиції в даний момент часу.
Біржа криптовалют Poloniex: відгуки, як користуватися
Таблиця праворуч навпаки показує попит на валютну пару, яка зараз обрана користувачем Вона необхідна, якщо людина хоче не купити, а продати деяку кількість кріптовалюти. Тоді він вводить у відповідне поле бажану суму продажу, орієнтуючись на актуальний попит в таблиці справа, і його пропозицію з'являється в таблиці ліворуч. Якщо настає той момент, коли дана пропозиція стає найбільш вигідним, угода здійснюється.

На закінчення

Це була вся основна інформація, яка необхідна для початку торгівлі на біржі. Як вже було сказано, відгуки Poloniex має досить позитивні, тому вона, безумовно, є відмінним варіантом як для досвідчених, так і для початківців учасників світу криптовалют.