Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору

493 0 Новини високих технологій

Сучасні жінки та дівчата отримали можливість виражати почуття, в яких не наважуються сказати один одному. В окремих випадках статуси про маму і доньку користувачі Глобальної мережі використовують для самовираження або як спосіб розповісти про свої образи або смутку. Але частіше статуси використовують як засіб передачі інформації.

Статуси подорослішала дочки

Найцікавіше і для мами, і для дочки починається після того, як дочка виростає з шкільної форми. Статуси про маму і доньку, додані «дорослими дівчатами», звільнилися від опіки вчителів, більше нагадують плітки або спробу самовиразитися:


Мами завжди плачуть, видаючи дочку заміж. Моя ж каже: «Нехай поплаче той, хто незабаром забере». Сказала мама: «Для сліз є три причини: весілля, народження і поминки. Всі інші випадки не привід». Я відчуваю почуття заздрості по відношенню тільки до однієї людини – це моя мама. Яка ж у неї донька-розумниця-красуня Дочка крутиться перед дзеркалом: «І кому-то ж така красуня попадеться». А мама відповідає: «Нагороди, Господи, терпінням і здоров'ям і дай йому сил» Багато вчорашні школярки, не встигнувши насолодитися свободою, майже відразу вступають у доросле життя, до якої не завжди готові. Статуси про маму і доньку – молоду маму більше схожі на «пробу пера», ніж на статуси.

Статус молодої мами (вчорашньої школярки)


Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору
Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору: Маму відокремлюють від мене тисячі кілометрів, але вона вважає, що їй видніше. Ну і зір! Твоя маленька дочка вже доросла, мама! Якщо ти запитаєш, чого мені хочеться найбільше, я відповім: от би знову повернутися в ті дні, коли я розповідала тобі про свої успіхи, а ти захоплювалася! Тільки мама зможе пробачити і зрозуміти, тільки мама не засудить. Але ми, знаючи про це, не соромимося поранити її серце. Хочу повернутися в дитинство, хочу, щоб мама до себе пригорнула і сказала: «Не плач, донечка, все буде добре! Погане все пройде». Прокинулася. Лежу. Чекаю, поки мама приготує сніданок. І раптом згадую мама-то тепер я! Тільки мати візьме мене такою, яка я є, з усіма своїми слабкостями, достоїнствами і помилками. У мами в будинку завжди знайдеш затишок і тепло. Все більше років відділяє мене від дитинства, і чим старше я стаю, тим потрібніше мені мамині поради. Раніше мама вирішувала, що я повинна ходити, щоб виглядати добре. Тепер я раджу мамі, які речі носити, щоб виглядати добре. Я все віддам, аби мама була щасливою, а плакала від щастя. Від материнської любові ніколи не доведеться чекати зради. Тепер твоя доня виросла, мама Замість ковзанів у мене ключі від авто, замість фантиків – контрацептиви, замість купальника і чешок – високі підбори. Господи! Не за себе прошу, за матір Пішли їй гарного зятя.

Статус про доньку і маму зі змістом

Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору
Доросла дочка, для якої дитячі роки залишилися «в минулому житті», сама вже мати, і записи, залишені нею в соціальних мережах, представляють найбільший інтерес. Статус як носій глибокого сенсу – це відображення життєвої філософії жінки.


Мати – це єдиний чоловік, який не залишить дітей навіть тоді, коли піде на небо. Поки мама жива, її діти мають ангела-хранителя. Одна лише мама здатна на таке: зрозуміти причину дурних вчинків і пробачити образу. Тільки мати здатна захистити свою доньку. З нею не зрівняється кращим адвокатам. Її ерудиції позаздрить будь-прокурор. Деякі діти, виростаючи, забувають про матір, але мати ніколи не забуває про дітей! Статуси про матері – ласкаві звісточки від дітей. Кожній мамі слід пам'ятати: дочка незабаром почне слідувати не її порад, а прикладів. Бог створив матерів, тому що Він не може скрізь встигати. Коли я маленькою хворіла, поруч завжди була мама. Тепер я постійно біля неї. Чого я боюся найбільше? Побачити мамині сльози. Мені хотілося б, щоб дочка знайшла в собі сили поставити крапки там, де мене вистачило тільки на коми. Пробач, рідна, мене - свою недолугу дочку. Я твоїх порад не брала, а тепер за це плачу. Тільки тепер я зрозуміла, що маму треба слухатися завжди. Але багато чого сьогодні не виправити Ти мене виростила, ти про мене дбала, працюючи і вкладаючи в мене всі сили і душу. Тепер ти пенсіонерка, і сама потребуєш в турботі, а я докладу всіх зусиль для того, щоб твоя подальша життя була такою ж безтурботною, як моє безхмарне дитинство.
Дорослій стаєш тоді, коли в пам'яті телефону міняєш слово «мама» на «матуся». Сьогодні моє серце прискорено б'ється, коли чую ці три слова: «Мама шукала тебе». Можливо, я слабка і беззахисна. Але хай хоч хто-небудь посміє образити мою дитину!

Статуси про маму і двох дочок

Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору
«Бути матір'ю двох дочок – це таке щастя!» - це визнання було опубліковано в коментарях на одному з тематичних сайтів. – «Вони - як маленькі інопланетяни. Вони точно інші! Дуже важливо не переробляти їх «під себе», а насолоджуватися від того, що вони саме такі!». Тільки мама любить нас по-справжньому, але ми не завжди це розуміємо Коли ми подорослішали, наша мама почала боятися а раптом вона нам не потрібна? Давай не дозволимо їй так думати! Для матері ми – маленькі діти. Навіть якщо самі вже стали батьками.