Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості

88 0 Новини високих технологій

При втраті листування з важливими людьми в соціальній мережі «ВКонтакте» не варто відразу впадати у відчай і піддаватися паніці. У деяких випадках є можливість відтворити втрачену як з допомогою ресурсів самої мережі, так і за допомогою спеціальних програм. Важливо знати, чи можна і як відновити видалений діалог в ВК правильно, щоб не наробити помилок і не втратити інформацію безповоротно.

Перша допомога

Якщо було виявлено, що листування втрачена, першими заходами в такій ситуації будуть:
 • Перевірка з'єднання з інтернетом, а також його швидкість. Постійні перебої і низька пропускна спроможність можуть стати причиною того, що сторінки відображаються некоректно, у тому числі й розділ, що містить діалоги «ВКонтакте».
 • Відключення системи захисту комп'ютера. Після цього необхідно натиснути F5 щоб переконатися у наявності інформації в діалоговому вікні. Іноді буває так, що захисні програми, встановлені на комп'ютер, блокують файли, які вважають шкідливими. І це впливає на коректність відображення окремих сторінок.
 • Спроба очистити кеш.
  Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості
 • Нарешті, можна спробувати здійснити пошук. Для цього в рядок списку діалогів слід ввести слова з потрібного повідомлення. Іноді так можна відновити віддалений діалог в ВК, що вважався втраченим безповоротно. На жаль, цей спосіб спрацьовує не так часто, як хотілося б.

  Як відновити видалений діалог ВК з допомогою ресурсів самого сайту

  Якщо попередні дії не дали результатів, слід звернутися до налаштувань соціальної мережі. З їх допомогою також можна спробувати відновити втрачений діалог. Для цього в меню сайту шукаємо розділ «Налаштування», переходимо до блоку «Оповіщення». Тут з'явиться вікно з переліком частоти відправлення листів і ящиком email, що вказували при реєстрації. Зайшовши в даний поштовий акаунт, можна виявити в списку «Вхідні» збережену потрібну листування.
  Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості
  При ненавмисному видаленні у діалозі певного повідомлення варто натиснути на напис «Відновити», яка знаходиться поруч з ним. Зниклий було текст, з'явиться знову.

  Стороння допомога

  Існує ще один спосіб, як відновити діалоги ВК, які видалили за помилку. Для «реанімації» листування можна звернутися з проханням вислати необхідні матеріали до абонента, з яким і відбувалася розмова. Надіслати потрібні дані можна на електронну пошту, так і через діалогове вікно мережі «ВКонтакте». Звичайно, це можна зробити за умови, що співрозмовник зберіг всю переписку або її необхідні елементи.

  Якщо ж всі старання не дали результату, а дані потрібно терміново відновити, завжди можна звернутися до служби підтримки сайту. Для цього на головній сторінці в нижньому лівому кутку знаходимо напис «Допомога». Заходимо туди і пишемо відповідне повідомлення.
  Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості

  Нетрадиційні способи відновлення втраченої листування

  Вище були перелічені всі можливі методи відновлення втрачених діалогів в соціальній мережі «ВКонтакте». Якщо з їх допомогою не вдалося нічого зробити, то, на жаль, виправити ситуацію вже не вийде. В інтернеті зараз можна знайти багато реклами та оголошень про послуги відновлення втраченої інформації у «ВКонтакте». Серед них найпопулярніші:
 • Звернення до певних осіб, які готові допомогти за відповідну плату. Якщо виникає спокуса, віддавши чималу суму, відновити втрачені повідомлення, слід відразу відкинути цю думку. У мережі діє багато аферистів. Жодна стороння особа не зможе відновити листування іншої людини «ВКонтакте».
 • Читання втрачених діалогів з допомогою відповідних програм. Ще один хитрий спосіб маніпуляції. На сьогоднішній день існує кілька програм, які нібито надають послуги з відновлення втраченої інформації «ВКонтакте». Серед них найбільш відомі VKOpt і VKBot. При скачуванні цих програм слід бути особливо обережним, щоб не занести вірус на свій комп'ютер. Брати інсталяційні файли рекомендується тільки з перевірених ресурсів.
 • Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості

  Програма VKOpt

  Додаток VKOpt впроваджується в роботу мережі «ВКонтакте». Завдяки йому з'являється можливість подивитися кількість вхідних і вихідних повідомлень від конкретних абонентів, а також їх загальну статистику. Навпроти кожного, з ким відбувалася розмова, стоїть дата останнього відправлення.
  Завдяки такій статистиці можна простежити втрачені листування - вони в загальному списку відображатися не будуть. Як відновити видалений діалог ВК за допомогою програми VKOpt? На жаль, це неможливо. Даний ресурс не передбачає такої послуги.

  Додаток VKBot

  VKBot - ще одна популярна програма, яку часто застосовують користувачі «ВКонтакте». Деякі навіть намагаються довести, що з її допомогою вдавалося відновити втрачені листування з друзями. Однак перевіреної інформації поки немає з цього приводу. Всім тим, хто хоче дізнатися, як відновити діалог ВК, якщо випадково видалив важливі дані при цьому, слід твердо запам'ятати, що зробити це можна кількома способами, які передбачають звернення до ресурсів самої мережі, або ж прохання до друзів про надання необхідних матеріалів. Якщо не допомогло навіть лист в службу технічної допомоги сайту, то варто змиритися з тим, що інформація була втрачена назавжди.
  Як відновити видалений діалог ВК: поради та хитрості
  Завантаження підозрілих програм, які нібито зуміють вирішити дану проблему, може призвести до захоплення важливих даних з ПК користувача, заволодіння його паролями або занесенню вірусної активності. Все це може призвести до виникнення неполадок у роботі комп'ютера, але не дасть відповіді, як відновити видалений діалог ВК, а ще більше посилить ситуацію.

  Популярі новини
  Загрузка...