Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

265 0 Новини високих технологій

Часто на мобільних платформах зустрічаються досить цікаві програми та ігри, яких чомусь немає на ПК. Користувачам жах до чого хочеться запустити таку програму на своєму комп'ютері або ноутбуці. Але зробити це не так-то просто. Спочатку доведеться встановити спеціальну програму, яка називається емулятором. І тільки потім з її допомогою можна буде здійснити запуск android-додатків на ПК. Ми розглянемо найбільш цікаві та популярні емулятори, які існують на даний момент.

Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

№1. Емулятор BlueStacks

Ймовірно, самий популярний емулятор для запуску додатків ОС "Андроїд" на комп'ютері "Віндовс" на борту. Даний програмний продукт використовує можливості апаратної віртуалізації і тому може забезпечувати високу продуктивність в іграх і додатках. Також у емулятора є можливість призначити кнопки клавіатури і миші на певні дії (свайп по екрану, жести і так далі). Дана програма для запуску додатків Android на ПК відрізняється хорошою продуктивністю і приємним інтерфейсом. Російська мова також є в комплекті. Все, що потрібно від користувача - завантажити програму з офіційного сайту розробника і встановити її. Установка додатків мобільної платформи може здійснюватися як з вбудованого "Маркету" від "Гугл", так і з допомогою спеціальних файлів APK (виконувані файли додатків Android), які можна скачати окремо на якому-небудь ресурсі. Даний емулятор є кросплатформним додатком і здатний працювати в "Лінукс" і "Мак ОС". Сам емулятор є умовно-безкоштовною. Можна платити 24 долара в рік за використання всіх опцій або встановлювати кілька додатків в тиждень від спонсорів.


Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

№2. Droid4X

Другий за популярністю емулятор середовища "Андроїд" на "Віндовс". Цей емулятор також володіє можливістю апаратної віртуалізації і забезпечує високу продуктивність при запуску ігор. До складу встановлених програм входять програми для скачування додатків на Android. Сам емулятор абсолютно безкоштовний. Його можна легко скачати з офіційного сайту розробника і встановити на комп'ютер. Після установки інтерфейс англійською, але його дуже легко змінити на російську. Даний емулятор має опцією захоплення миші і функцією призначення кнопок клавіатури для виконання яких-небудь дій в грі. Що стосується продуктивності, то вона майже така ж, як і в Bluestacks. Потрібно лише в настройках виставити потрібний тип графічного движка. Для ОС "Андроїд" це буде OpenGL. DirectX використовувати не рекомендується. Ця програма теж є кросплатформним. Є спеціальна версія для використання на комп'ютерах з "Мак ОС" на борту.


Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

№3. Nox App Player

Третій за популярністю емулятор для "Віндовс". Він являє собою ОС "Андроїд" 4.4 в мініатюрі. Мінус цього емулятора полягає в тому, що він не вміє використовувати опцію апаратної віртуалізації і не вміє видавати належну продуктивність. Тому він і не особливо підходить для ігор. Зате додатки на ньому запускаються просто відмінно. Але є у цієї програми і перевагу: він відмінно працює на слабких комп'ютерах з різними процесорами. Nox App Player відмінно справляється з запуском "Андроїд"-додатків на ПК. Також емулятор володіє такими корисними опціями, як:
 • установка з APK файлу;
 • завантаження додатків з "Маркету";
 • підміна даних місцезнаходження (для запуску особливо примхливих додатків);
 • завантаження та експорт файлів;
 • створення скріншотів;
 • запуск декількох вікон емулятора і багато іншого.
 • Як бачите, набір цих опцій більше відповідає програмам, ніж іграм. Така орієнтованість емулятора може засмутити деяких користувачів. Але є й інші емулятори.
  Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

  №4. MEmu

  Ця невелика програмка відмінно підходить для емуляції ігор з "Андроїд" на ПК. Він теж вміє використовувати опції апаратної віртуалізації і забезпечує високу продуктивність. Але ось картинка недостатньої якості. Хоча, у випадку з мобільними іграми це не так важливо. Там не потрібна миттєва реакція. Та й "красивостей" всяких там не так вже й багато. Ключовою особливістю MEmu є можливість мати спільні папки з ОС "Віндовс". Тобто можна без проблем перекинути музику і відео в емулятор і навпаки. Є опція скачування додатків з "Маркету" і установки з файлу АПК. Є також вбудований магазин. Але ніяких цікавих ігор і додатків там немає. Тим не менш емулятор може похвалитися рут-доступом та іншими цікавими для гиків штуками. Однак для повсякденного використання даний емулятор підходить мало. Краще скористатися чим-небудь з перерахованого вище. Або пошукати потрібний емулятор в подальших главах.
  Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

  №5. Koplayer

  Невимогливий до системних ресурсів емулятор, завдяки якому можливий швидкий запуск додатків на Android в середовищі "Віндовс". Дана програма відрізняється дуже скромними системними вимогами. Для її повноцінної роботи достатньо всього лише 2 гігабайти оперативної пам'яті. За допомогою даного емулятора можна встановлювати програми як з "Маркету", так і з жорсткого диска комп'ютера за допомогою відповідних файлів APK. Цей емулятор вміє працювати з опцією апаратної віртуалізації і здатний видавати непогану продуктивність. При цьому він вимагає дуже малого від комп'ютера і операційної системи. Є і спеціальна версія під "Мак ОС". Даний програмний продукт відмінно підійде тим, хто шукає якісний, в міру вимогливий і безкоштовний емулятор. Він може відтворювати навіть ігри. Так що геймери точно будуть задоволені. Тим більше, що цей емулятор підтримує роботу з мишкою і геймпадом. Проте розглянемо і інші програми для емуляції середовища "Андроїд" на ПК.
  Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

  №6. Genymotion

  Цей емулятор мало підходить для ігор. Він створений для серйозних розробників додатків і використовується для тестування продуктів. Ключовою особливістю емулятора є те, що він вміє імітувати будь-смартфон на Android: від крутого флагмана до слабкого бюджетника. З його допомогою можна встановити будь-який додаток для музики на "Андроїд" і протестувати його. Звичайно, програма здатна відтворювати та іграшки, але особливої продуктивності досягти буде важко. Хоч емулятор і здатний використовувати апаратну віртуалізацію. Для геймерів цей продукт підходить мало. Зате для розробників і любителів оригінальних додатків - саме те. Продукт абсолютно безкоштовний. Його можна легко скачати на офіційному сайті розробника. До речі, додаток повністю багатоплатформовий. Є спеціальні версії під "Лінукс", "Віндовс" і "Мак ОС". Цей емулятор відмінно підійде тим,кому потрібно запустити якесь унікальне додаток з платформи Android на ПК. А тепер перейдемо до наступного програмного продукту.

  Запуск android-додатків на ПК. Програма для запуску android-додатків на комп'ютері

  №7. Leapdroid

  Цей емулятор з'явився відносно недавно. Але за короткий час встиг завоювати любов користувачів. Він відрізняється тим, що вміє продуктивно працювати і без апаратної віртуалізації. Це дозволило істотно знизити системні вимоги емулятора. Даний програмний продукт підтримує більшість ігор на Android і відмінно вміє працювати з додатками. Опція блокування запуску додатків на Android теж є. Але не це головне. Даний емулятор дозволяє захоплювати клавіатуру і мишу для призначення на ці пристрої певних дій. Ця функція буде вельми корисною в динамічних іграх. Також даний емулятор відмінно підходить для тестування нещодавно створених програм. З його допомогою легко можна встановити додаток для музики на "Андроїд" і протестувати його. Відмінний варіант для розробників. Це один з небагатьох універсальних емуляторів. Також додаток відрізняється кроссплатформенностью. Воно прекрасно працює на "Лінукс", "Віндовс" і "Мак ОС". Однак перейдемо до наступного програмного продукту.

  №8. Tencent Gaming Buddy

  Це досить своєрідний емулятор середовища "Андроїд" для ПК. Він оптимізований під запуск лише однієї гри - PUBG Mobile. І в ній він показує досить гарні результати. Звичайно, є можливість установки інших ігор і додатків, але продуктивність у них виходить досить-таки посередній. Працювати з іншими іграми нормально він не вміє. Але ось з додатками справляється непогано. Є навіть опція запуску програми при включенні "Андроїд". Даний емулятор активно підтримується розробниками. У нових версіях виправляються різні помилки і недоробки. Програмний продукт абсолютно безкоштовний. Його можна легко скачати з офіційного сайту розробника. Однак кроссплатформенностью продукт не відрізняється. Він вміє працювати тільки під "Віндовс". Спеціальних версій для "Лінукс" і "Мак ОС" немає. І поки не передбачається. У загальному і цілому даний програмний продукт сподобається фанатам вищезгаданої гри. Але не більше того. А тепер розглянемо наступний емулятор.

  №9. AMIDuOS

  Вельми просунутий емулятор від відомої компанії American Megatrends. Ключова особливість - оптимізація додатків при кожному запуску "Андроїд". Це дозволяє скоротити час завантаження гри або програми. Даний емулятор може використовувати опції віртуалізації процесорів від "Інтел" або "АМД". Даний програмний продукт здатний забезпечувати високу продуктивність в іграх, вміє захоплювати мишу та клавіатуру, здатний емулювати повноцінну ОС Android останньої версії і легко справляється з установкою додатків з "Маркету". Також є можливість здійснити установку за допомогою файлу АПК. У цій програмі все добре. Але от тільки вона аж ніяк не безкоштовна. Зате з офіційного сайту можна завантажити безкоштовну пробну версію на 30 днів. По функціоналу вона не буде обмеженою. Тільки буде багато рекламного контенту. У будь-якому випадку спробувати цей емулятор варто.

  №10. Windroy

  Унікальний емулятор середовища "Андроїд" для "Віндовс". Його головна особливість полягає в тому, що всі основні компоненти ОС портируются в "Віндовс" (включаючи Dalvik-Cache). Це дозволяє повністю використовувати всі апаратні потужності комп'ютера. Ігри на даному емуляторі працюють з шикарною продуктивністю. Запуск Android додатків на ПК за допомогою цієї програми відбувається дуже швидко і легко. Однак є й погана новина: розробник забув про своє дітище. Проект більше не підтримується для скачування доступні лише старі версії програмного продукту. Тому він і розташований на останньому місці в нашому рейтингу.

  Висновок

  Отже, ми розглянули кращі програми для запуску ігор "Андроїд" на ПК. Багато з цих програмних продуктів здатні забезпечувати відмінну продуктивність в іграх. І майже всі чудово працюють з програмами для цієї мобільної ОС.

  Популярі новини
  Загрузка...