Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

231 0 Новини високих технологій

В World of Tanks представлено безліч націй, кожна з яких внесла чималий внесок у розвиток світового танкобудування. Гравці можуть досліджувати гілки розвитку танків СРСР, Німеччини, США та інших країн. Звичайно, не обійшлося і без родоначальників цієї галузі в цілому. Широко представлені в World of Tanks і британські танки. Хоча цю націю додали в гру не так давно, гравцям вже доступно безліч машин для дослідження.

Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

Загальні відомості про дерево розвитку

Британські танки представлені всіма класами техніки. Користувачі можуть прокачувати такі гілки:
 • легкі танки (ЛТ);
 • середні танки (СТ);
 • важкі танки (ТТ);
 • протитанкові гармати (ПТ);
 • самохідні артилерійські знаряддя (САУ).
 • Кількість танків, доступних для дослідження, настільки велике, що є можливість отримати в результаті, наприклад, не один важкий танк 10 рівня, а цілих три. Деякі нації в грі можуть похвалитися такою різноманітністю.


  Безумовно, британські танки 10 рівня гідні того, щоб вони стояли в ангарі у всіх гравців, правда, багато з них упевнені, що шлях до цих машин зовсім не цікавий. Набагато простіше (і безпечніше для нервів) накопичити вільний досвід і досліджувати техніку Великобританії молодших рівнів, не купуючи її. Чому вони так вважають? Варто з цим розібратися. У даній статті будуть представлені фото британських танків. Це дасть можливість наочніше вивчити дані машини.
  Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

  Легкі танки

  Гілка легких британських танків починається з другого рівня, в той час як у більшості інших націй – з першого (преміумна техніка в розрахунок не береться). По суті, гілка дослідження легких танків в загальному дереві виділити не можна. Їх представники є і СТ, і в ТТ, і навіть в ПТ, але вище четвертого рівня ЛТ немає (не враховуючи преміум-техніку). Старші представники – Valentine і Covenanter. Перший броньований і живучий, другий – мобільний.


  Кому приносить задоволення грати на Valentine, складно сказати. Хоча і броньований, і здатний дати відсіч супротивникам молодших рівнів, цей танк катастрофічно повільний для ЛТ. А ще він має низьку скорострільність і погану точність. Covenanter – його повна протилежність.
  Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

  Середні танки

  Вінець британської гілки середніх танків в World of Tanks – Centurion Action X – мобільний і потужний, непогано броньований СТ. На ньому приємно накопичувати досвід, навчати екіпаж, перемагати супротивників. Правда, щоб отримати його в ангар, доведеться пройти як мінімум через три типи середніх танка. Перший представлений великими і погано броньованими СТ молодших рівнів (Grant, Sherman III). Другий – компактною і дуже швидкою технікою (Cromwell, Crusader). Третій – великими і мобільними машинами. До них відносяться такі СТ, як:
 • Centurion Mk. I;
 • Centurion Mk. 7/1;
 • Centurion Action X.
 • У Centurion серій Mk. 7/1 і Action X є добре броньовані вежа. Вогнева міць у всіх СТ Великобританії знаходиться на високому рівні. Найчастіше знаряддя британських танків середнього класу скорострільні, мають хорошу бронепробиваемость і високу точність. А це в кожному бою грає велику роль.
  Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

  Важкі танки

  ТТ Великобританії починаються з 5 рівня і до 7 представлені танками, які по праву отримали назву важких: повільні, великі, квадратні, але зате добре броньовані машини. На 8 і 9 рівнях розташовані все ще повільні і добре броньовані машини з високою вогневою міццю, але вже не настільки прямокутними корпусами. Останній факт дозволяє гравцям отримувати рикошети і приймати без шкоди для машини ворожі удари. На вибір гравцям надається три ТТ десятого рівня:
 • повільний, але потужний FV215b;
 • повільний, але добре броньований Super Conqueror;
 • мобільний і потужний Chieftain Mk. 6.
 • Кожна машина цікава по-своєму, до них застосуємо унікальний стиль гри. Тому всі гравці, які вирішили дослідити гілку важких танків Великобританії, в результаті залишаться задоволені технікою.
  Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

  Протитанкові гармати

  Відразу варто зауважити, що гілка ПТ-САУ Великобританії має два напрямки:
 • Перше представлене здебільшого повільними і скорострільними ПТ-САУ без веж (AT-15 або АТ 7), але вінчає його більш мобільна ПТ з вежею FV215b (183). У даних протитанкових установок дуже точні знаряддя з малим часом наведення, низьким разовим втратою і високою скорострільністю. Знову ж, це не стосується машин 10 рівня. FV 215b (183) має низьку скорострільність, погану точність, зате одним пострілом завдає дуже великої шкоди противнику.
 • Представники другого напряму практично всі мають вежі, погано броньовані, зате мобільні і наносять багато шкоди супротивникам. Все це відноситься як до ПТ початку гілки (вона починається з 5 рівня) начебто Achilles, так і до топовим машин начебто FV4005 Stage II.
 • ПТ 5 рівня – Archer – найперша в гілці. Це самий нетиповий представник ПТ-САУ Великобританії. Вона має вкрай слабке бронювання, але хорошу точність і високу скорострільність при низькому разовому утраті. От тільки у неї немає вежі, а знаряддя має обмежений кут наведення. Передній хід у Archer дуже слабкий. Але динаміка помітно збільшується, якщо їздити заднім ходом. В цьому і полягає головна особливість ПТ-САУ Archer.
  Британські танки в World of Tanks: короткий огляд кожного класу

  Самохідні артилерійські установки

  Якщо вивчити характеристики САУ Великобританії, то можна виявити таку закономірність: чим вище рівень машини, тим вона більше, повільніше, слабкіше броньована, але завдає більшої шкоди ворогам. З цього логічного ряду вибивається тільки FV304 – маленька мобільна САУ 6 рівня з невеликим разовим втратою і високою скорострільністю.

  Висновок

  Британська гілка танків в World of Tanks містить багато цікавої техніки на середніх (FV304 Кромвель) і старших рівнях (Conqueror, Centurion Action X, FV 215b (183)). Тому ця нація заслуговує уваги всіх гравців без виключення. Правда, багато танки Великобританії задоволення від гри зовсім не приносять. Доцільніше досліджувати низькорівневу техніку за вільний досвід або взагалі почати з вивчення танків інших націй.

  Популярі новини
  Загрузка...