Як зробити сніг в "Майнкрафте": інструкція

356 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі "Майнкрафт" зустрічаються різні биомы (сезонні локації), в яких різняться погодні умови. Наприклад, у лісі в ролі опадів може йти дощ, а в холодних регіонах – постійний снігопад. Тільки в пустелі немає ні того, ні іншого. Стан погоди визначається поточною температурою в регіоні та абсолютною висотою. У даній статті ви дізнаєтеся, як зробити сніг в "Майнкрафте" в ролі природного явища і ресурсу для будівництва.

Як зробити сніг в "Майнкрафте": інструкція

Опис снігу в грі

Сніг випадає тільки в регіонах, де температура нижче 015. При цьому сильно знижується рівень світла до 12 одиниць, а в нічний час доби – до 4. Снігопад впливає тільки на покриття землі – він з'являється шаром на всіх непрозорих кубах. Варто відзначити, що опади у вигляді снігу не сприяють гасіння палаючих об'єктів. Ви можете зробити, щоб пішов сніг до "Майнкрафте" з допомогою консольної команди. Нижче ми розглянемо цей момент детальніше.


Як використовувати команду?

Для кожного з погодних явищ існує унікальна команда, що дозволяє включати або відключати опади. Для цього необхідно відкрити консольну рядок (клавішу можна подивитися в настройках управління) і вписати в неї "/weather rain ". Якщо ви знаходитесь в зимовому біомі, то відразу ж піде сніг. Він буде тривати протягом того часу, який ви вказали в команді. Скасувати погодний ефект можна за допомогою повторного введення рядка. Тепер ви знаєте, як командою зробити сніг в "Майнкрафте".
Як зробити сніг в "Майнкрафте": інструкція

Заміна текстур

Гра настільки варіативна, що дозволяє самостійно замінювати файли. Текстури можна повністю переробити, в результаті чого у вас в грі буде завжди сніг, навіть у літніх биомах. Однак практичної користі від нього не буде ніякої, адже це тільки нове зображення зими. Не самий кращий варіант.


Сніг у ролі ресурсів

Ви також можете зробити сніг в "Майнкрафте" і використовувати його в своїх цілях. Всі снігові ресурси і предмети поділяються на:
 • сніжки;
 • сніжні блоки;
 • сніжинки;
 • сніговий шар.
 • Розглянемо кожний з варіантів докладніше. Сніжки являють собою невеликі кульки з спресованого матеріалу – зовсім як в житті. Щоб створити цю зброю, вам необхідно взяти лопату в руки і розбити сніговий блок. З кожної виходить 4 сніжку. Їх можна кидати як звичайні камені. Другий варіант – це блоки. Вони використовуються в будівництві. Їх, навпаки, можна скрафтить з 4 одиниць снєжка, розставивши у формі квадрата у вікні створення предметів. Снігові плити створюються з 3 блоків, розставлених в горизонтальний ряд. Їх теж можна використовувати при зведенні зимових будівель. Останній тип ресурсу, який зустрічається в грі – це сніжинки, які падають з неба під час опадів. Їх ніяк не можна використовувати у своїй діяльності до того, поки вони не утворюють сніговий шар на землі. Його товщина дорівнює 1/3 цілого куба.
  Як зробити сніг в "Майнкрафте": інструкція

  Сніговики

  Щоб зробити сніг в "Майнкрафте" як постійний і нескінченний ресурс, ви можете створити фігурку сніговика. Він крафтится з двох снігових блоків знизу і гарбузової голови. Одержаний голем буде пересуватися по ваших володінь, а за ним буде залишатися шлейф білого покриття. Варто сказати, що тільки так можна зробити сніг в "Майнкрафте" нескінченним ресурсом для будівництва крижаних замків!

  Популярі новини
  Загрузка...