Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

106 0 Новини високих технологій

Операційні системи сімейства "Віндовс" мають властивість захламляться. Причому мотлохом можна вважати як сліди програм в системному реєстрі, так і тимчасові файли оновлень. Це гальмує роботу комп'ютера і негативно позначається на продуктивності. Тому були розроблені різні програми для очищення і оптимізації операційної системи. Є досить багато програмних продуктів такого плану. І здебільшого вони платні. Але є і одна безкоштовна утиліта з гарним набором функцій. Це Wise Care 365 відгуки про якої ми розглянемо трохи пізніше. А поки розглянемо всі основні особливості продукту.

Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

Що це за програма?

Дана утиліта призначена для комплексного обслуговування і оптимізації комп'ютерів і ноутбуків з ОС "Віндовс" на борту. До складу програми входить величезна кількість інструментів для роботи з реєстром, дисками, областю автозавантаження і іншими компонентами ОС. Ось що входить в комплект продукту.


 • інструментарій для очищення реєстру;
 • комплект програм для роботи з дисками (дефрагментація, очищення, оптимізація);
 • програми для оптимізації і дефрагментації реєстру;
 • інструменти для управління службами;
 • програми для контролю автозавантаження;
 • програмне забезпечення для контролю актуальності драйверів;
 • утиліти для управління операційною системою.
 • Це далеко не весь перелік можливостей програмного продукту. Wise Care 365 відгуки про яку ми розглянемо трохи пізніше, насправді здатна на більше. Зараз розглянемо деякі особливості окремих компонентів утиліти. Так вони хороші, як про них розповідають?
  Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

  Набір інструментів для роботи з реєстром

  Програма Wise Care 365 відгуки про яку ми розглянемо трохи пізніше, володіє значним списком інструментів для роботи з реєстром. Ці компоненти дозволяють чистити реєстр, дефрагментувати його і всіляко оптимізувати. Вони чудово справляються з видаленням залишків деиинсталлированных програм, помилкових записів у реєстрі та інших проблем. Інструменти для дефрагментації реєстру допомагають підвищити продуктивність даного розділу операційної системи. Також може бути застосована фонова оптимізація, яка підтримує актуальне стан реєстру в режимі реального часу.


  Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

  Набір інструментів для роботи з дисками

  Утиліта володіє багатим набором програм для роботи з дисками. В їхній список входять програми для очищення, дефрагментації і оптимізації. В режимі очищення програма видаляє всі файли, які вважає марними. До них можуть ставитися тимчасові файли "Віндовс", збережені компоненти оновлень і інше сміття. В режимі дефрагментації утиліта здатна переміщати сильно фрагментовані файли так, щоб систему було зручніше їх читати. При оптимізації програма здатна працювати у фоновому режимі. Але така робота здоровий навантажує комп'ютер. Є в програмі і спеціальні інструменти для роботи з твердотільними накопичувачами. Для них потрібен особливий підхід. Ось такі особливості у Wise Care 365 Pro. Відгуки про програмі ми розглянемо трохи пізніше. А поки розглянемо ще кілька інструментів.
  Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

  Набір інструментів для управління службами і оптимізації ОС

  В комплект інструментів даної утиліти входять потужні програми для оптимізації операційної системи. Наприклад, утиліта для управління службами. Вона сканує запущені служби і рекомендує відключити ті, які не особливо важливі для ОС. Це допомагає збільшити продуктивність комп'ютера. Також є непоганий інструмент для контролю автозавантаження. Він дозволяє виявити ті програми, яким не потрібно запускатися разом з операційною системою (і тим більше висіти у фоні). Якщо стандартний диспетчер завдань часто не може заборонити програмі автозапуск, додаток в складі Wise Care цілком здатна це зробити. Є також дуже корисний інструмент, що підвищує безпеку ОС. Він цілком може замінити сторонній антивірус. Такий основний список утиліт, що входять до складу Wise Care 365. Відгуки про цьому програмному продукті ми розглянемо негайно.
  Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

  Позитивні відгуки фахівців про даною програмою

  Звичайно, розробники можуть заявляти все що завгодно про свій продукт, але тільки відгуки кваліфікованих фахівців і простих користувачів можуть дати відповідь на питання про те, як веде себе додаток в реальних умовах. Те ж стосується і Wise Care 365. Відгуки професіоналів про даній утиліті не особливо позитивні. Є кілька людей, які вважають, що Wise Care відмінно справляється зі своїми обов'язками. Приміром, багато фахівців вважають, що працює програма дуже швидко. Навіть дефрагментація класичних механічних дисків проводиться в рекордні терміни. Не кажучи вже про маніпуляції з реєстром.
  Також фахівці відзначають ненав'язливий, грамотно реалізований і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з російською мовою в комплекті. Професіонали також вважають, що наявність безкоштовної версії з повноцінним функціоналом - неймовірний плюс в карму розробникам. Далеко не багато хто страждає таким альтруїзмом. Але на цьому позитивні відгуки закінчуються.
  Wise Care 365: відгуки програмістів, застосування, налаштування

  Негативні відгуки фахівців про даною програмою

  Як не дивно, але незадоволених роботою програми набагато більше. Чому ж не влаштувала їх Wise Care 365? Відгуки фахівців у цьому плані досить жорсткі. Переважна їх більшість вважає, що програма працює некоректно. На їхню думку, її використання досить небезпечно для комп'ютера. Приміром, деякі професіонали розповідають про те, як інструмент для очищення диска зніс з папки "Документи" і "Картинки" всі файли. Без відома користувача. Також фахівці відзначили, що додаток ні в якій мірі не готове для роботи з "Віндовс 10". Воно просто не розуміє цю систему і цілком може відключити компоненти, які потрібні для повноцінної роботи ОС. У світлі цих подій довіряти даній програмі системний реєстр - верх необачності. Навіть фахівці не змогли зрозуміти, які сценарії використовує утиліта для очищення і дефрагментації.А вже одне це викликає серйозні побоювання при її використанні. Деякі професіонали також відзначають особливості "безкоштовної" версії. Так, вона безкоштовна. І функціонал не урізаний. Але реклами стільки, що простіше заплатити на версію "Про". І ще питання. Якщо в утиліті стільки сумнівної рекламного контенту, то як вона може бути безпечною?

  Висновок

  Отже, ми розібрали безкоштовну утиліту для очищення і оптимізації ОС сімейства "Віндовс" під назвою Wise Care 365. Відгуки професіоналів про неї однозначні: її використання може не тільки не прискорити роботу комп'ютера, але і здорово нашкодити йому. Утиліта використовує незрозумілі алгоритми і сценарії. Також бентежить наявність величезної кількості рекламного контенту. Захист у такій програмі носить абстрактний характер. Краще взагалі не використовувати.

  Популярі новини
  Загрузка...