Панельний комп'ютер. Опис моделей

80 0 Новини високих технологій

Панельний промисловий комп'ютер з сенсорним екраном об'єднує в собі і системне обладнання, і сенсорний монітор. Система охолодження може бути двох видів – безвентиляторна і стандартна. Більшість представників такої техніки мають якісної захисної функцією по передній частині, а тильна сторона менш захищена. Це обґрунтовано тим, що більша частина фізичного впливу припадає на передню частину, тобто на екран.

Моноблок з пасивним охолодженням

Панельний комп'ютер. Опис моделей
Наявність у панельного комп'ютера безвентиляторної системи охолодження не робить його вразливим, оскільки переваг більше, ніж недоліків. Пасивне охолодження дозволяє всій системі працювати в режимі мінімального енергоспоживання.


Завдяки унікальній будові корпусу, система охолодження сконструйована для оптимального тепловідведення. Ідеальним прикладом стане панельний комп'ютер AFL2-10A-N28/R/2G. Його процесор, як і чіпсет, наданий компанією Intel, а частота роботи становить 1860 мегагерц. Діагональ дисплея всього 26 сантиметрів, а працює він з матрицею TFT. Оперативна пам'ять формату So-DIMM і версії DDR3 спочатку поставляється об'ємом в два гігабайти, але можна збільшити її до чотирьох гігабайт. Діапазон температурного режиму великий – від -20 °С до +40 °С.

Промисловий панельний комп'ютер

Панельний комп'ютер. Опис моделей
Даний вид обладнання має стандартним типом охолодження, який передбачає відведення тепла з допомогою вентиляторів. Процесори, які розміщуються в продуктивних панельних комп'ютерах, застосовуються тільки Intel Core версій i3 i5 i7 а також сімейства Pentium і Celeron. За рахунок високої продуктивності і швидкодії системи процесори потребують охолоджуючих кулерах.


У приклад можна привести модель AFL2-17A-H61-P/R. Тут встановлений процесор сімейства Pentium G6XXT, а чіпсет маркується як Intel H61 що вказано в самій назві комп'ютера. Даний панельний промисловий комп'ютер з сенсорним екраном, що має діагональ 17 дюймів, що дозволяє видавати зображення з роздільною здатністю 1280 х 1024. Захист екрану відповідає стандарту IP64. У панельний комп'ютер цієї моделі можна встановити дві планки оперативної пам'яті, але не більше 16 гігабайт, а формат відповідає типу DDR3.

Моноблок підвищеної міцності

Панельний комп'ютер. Опис моделей
Такі панельні комп'ютери відрізняються підвищеним захистом від зовнішніх факторів – чи то постійна вологість або високі температури. Найчастіше такі моноблоки використовуються в промислових областях, на зразок важкої підйомної техніки. В якості прикладу наводиться модель GOT-812H-880-C-DC, у якій процесор Intel Core i5 з робочою частотою майже в два гігагерца. Сенсорний екран з роздільною здатністю 1024 х 768 володіє матрицею TFT. Оперативна пам'ять формату DDR3L споживає трохи менше енергії, ніж аналогічна планка стандартної маркування, так як працює з напругою в 135 вольт. Слот для ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті всього один, а розмір пам'яті становить вісім гігабайт. Вартість одного такого панельного комп'ютера – більше двохсот тисяч рублів.

Моноблок без корпусу

Такий вид обладнання затребуваний більше з двох причин. По-перше, ціна його значно нижча, ніж у панельного комп'ютера в корпусі. По-друге, із-за відсутності корпусу є безліч можливостей, які пов'язані з вбудовуванням комп'ютера в обладнання, розширюючи його можливості.
Панельний комп'ютер. Опис моделей
Модель OPPC-1240T-J1900 оснащена процесором Celeron Atom J1900 з частотою в два гігагерца. Дозвіл екрану всього 800 х 600 однак цього цілком достатньо для розміщення програмного забезпечення. Два слоти DDR3L можуть розмістити в собі дві планки оперативної пам'яті зниженого енергоспоживання. За умовчанням встановлено чотири гігабайти оперативної пам'яті, а об'єм можна збільшити до восьми. Дана модель здатна витримати максимальний рівень температури до 60 градусів за Цельсієм. Ціна цього панельного комп'ютера майже 70000 рублів.

Моноблок для транспорту

Панельний комп'ютер. Опис моделей
Такі панельні комп'ютери призначені для транспортних засобів, так як вони абсолютно самостійні в плані роботи і функціонують в замкнутих просторах. Резистивний сенсорний екран миттєво реагує на натискання. На моделі FM10 встановлена операційна система Windows 7 професійної версії. Процесор серії Atom має частоту до 2 гігагерц. Екран обладнаний захистом стандартного типу, а його роздільна здатність становить 1024 х 768. Як і в багатьох панельних комп'ютерах, тут використовується формат оперативної пам'яті DDR3L, що дозволяє неабияк знизити енергоспоживання обладнання. FM10 оснащений вбудованим модулем 4G, що забезпечує бездротовий доступ до інтернету з високошвидкісним підключенням. Можна також скористатися Wi-Fi адаптером. Ціна такого обладнання сягає 200 тисяч рублів.

POS-комп'ютери

Панельний комп'ютер. Опис моделей
Моноблоки з таким маркуванням можуть зустрічатися виключно в настільному варіанті і представлені як панельні комп'ютери для сфери самообслуговування. Хороший приклад такого роду обладнання – це модель KPPC-1812 в якій присутній процесор сімейства Celeron, а його частота становить 2000 мегагерц. Тут передбачено широкоформатний дисплей з роздільною здатністю 1366 х 768 встановлена матриця TFT. За замовчуванням присутня одна планка оперативної пам'яті, розміром 4 гігабайти, але можна збільшити цей показник до 8 гігабайт, що прискорить роботу системи вдвічі. Її частота роботи становить 1333 мегагерц. Для виходу в Інтернет є тільки один порт Ethernet. Для підключення використовується провід зі штекером RJ-45. Пластиковий корпус і пасивне охолодження середнього рівня зовсім не призначені для роботи в умовах холодної середовища, тому оптимальною температурою вважаються показники не нижче нуля і не більше 40 градусів за Цельсієм. Панельний комп'ютер з сенсорним екраном такого типу споживає енергію у розмірі 120 ватт.

Популярі новини
Загрузка...