Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми

380 0 Новини високих технологій

Буфер обміну. Що ж це таке? Як відкрити буфер обміну Windows 10? Давайте ж дізнаємося це сьогодні! У даній статті ми детальніше розповімо про значення буфера обміну в житті операційної системи і розповімо про те, як зазирнути в цю зону, якої ми так часто користуємося. На щастя, зробити це не так вже й складно, як здається на перший погляд, нам достатньо виконати кілька кроків. Дана стаття буде цікава в першу чергу людям, яким терміново необхідно дізнатися вміст буфера обміну, ну або просто допитливим користувачам, які хочуть знати все про свою операційній системі.

Що таке буфер обміну

Якщо простою мовою, то це зона, в якій зберігається практично будь-яка інформація, яку можна скопіювати. Наприклад, коли ви копіюєте текст, то ви зберігаєте його в оперативній пам'яті, де і знаходиться буфер обміну на комп'ютері Windows 10. Під буфер обміну в оперативній пам'яті виділено місце, яке можна редагувати, але це вже інша історія. При вставці даної інформації з буфера обміну вона нікуди не пропадає, тому її можна вставити знову.


Як відкрити буфер обміну Windows 10

Зробити це не так вже й складно. Давайте розглянемо два способи вирішення даної ситуації і розповімо про кожному детальніше. Для першого способу нам не знадобиться абсолютно нічого, крім рук і клавіатури, а от для другого способу нам знадобляться сторонні програми, у яких є офіційні сайти, тому вірус зловити буде досить складно. Для того щоб подивитися буфер обміну Windows 10 нам необхідно зайти в системну функцію під назвою "Виконати". Після цього нам необхідно написати в поле наступне: clipbrd.exe. Таким чином, ми зможемо побачити, що ж знаходиться в буфері обміну, не доклавши практично ніяких зусиль. Однак існує проблема. Якщо у вас не буде цього файлу, то кращим варіантом буде перемістити його з більш старою версією операційної системи, а точніше з Windows XP. Для цього виконайте такі дії:


1. Скачайте або ж перемістіть clipbrd.exe файл у будь-яке місце вашого комп'ютера. 2. Запускаємо нашу програму і насолоджуємося працездатним переглядом буфера обміну. Таким чином ми дізналися, де буфер обміну Windows 10 "мешкає".

Як очистити буфер обміну

Для того, щоб не мучити себе зайвими діями, нам просто достатньо скопіювати який-небудь пробіл, який замінить всі інформацію, яка зберігається в буфері обміну. Таким чином, ми позбудемося від зайвої інформації, яка заполоняє нашу оперативну пам'ять.

Як зайти в буфер обміну Windows 10 за допомогою програм

Тут все трохи простіше. Для цього вам просто необхідно завантажити одну з програм, представлених нижче, встановити їх і користуватися так, як забажає ваша душа. Список програм для управління буфером обміну: Clipdiary
Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми
Одна з найбільш корисних утиліт, яка не тільки дозволяє відкрити буфер обміну Windows 10 а також допоможе скоротити ваш час, який ви зазвичай витрачаєте на повторне копіювання потрібної вам інформації. Ви зможете переглянути історію копіювання інформації і скопіювати її спочатку, що дуже сильно дозволяє скоротити час і не хвилюватися про пошук цієї інформації з самого початку.
TeraCopy
Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми
Хоч з даною утилітою не можна зайти в буфер обміну Windows 10 однак її корисність вельми складно переоцінити. Справа в тому, що стандартний менеджер файлів Windows копіює їх досить повільно, тому й існує дана програма, що дозволяє скопіювати великий текст, файл або фотографію швидше, ніж зазвичай. Pushbullet
Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми
Хоч вона і не дозволяє відкрити буфер обміну Windows 10. Зате це та сама програма, якої не вистачає всім. З її допомогою можна не тільки синхронізувати повідомлення між кількома пристроями, але і зробити так, щоб скопійований текст на одному пристрої, можна було перемістити на інше. Дана функція дуже корисна і зручна. Дуже часто не вистачає саме цього. CopyQ 371
Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми
Дуже зручна утиліта, яка дозволяє контролювати скопійований текст, HTML, зображення і безліч інших форматів, які ми так часто копіюємо. Звичайно, більшість з цих програм запам'ятовують текст, але адже і ми копіюємо його частіше всього, що робить дані утиліти дуже незамінними, хоч і сенсу використовувати їх просто немає. Залишається відзначити і те, що дане програмне забезпечення працює під управлінням операційної системи Linux, що виділяє її із загального фону. Copy Contents
Як відкрити буфер обміну Windows 10: поради та програми
Невелика, проте особливо корисна утиліта, яка дозволяє скопіювати вміст будь-якого файла, не відкриваючи його, що економить колосальну кількість часу. Наприклад, коли у вас слабкий комп'ютер, а вам необхідно швидко відкрити блокнот, а він відкривається вкрай повільно. Що ж тоді робити? Достатньо просто завантажити дану утиліту, однак, якщо вам потрібно скопіювати лише частину певного тексту, то все-таки доведеться заходити в текстовий редактор і копіювати його звідти. Крім цього, вона підтримує і більшість типів зображень, так що ви точно не будете обділені. Очевидним мінусом даної програми є те, що вона не зможе скопіювати текст із звичних нам редакторів, таких як Microsoft Word, що є проблемою для більшості користувачів і приводом для того, щоб просто не завантажувати й установлювати цю програму.

Що не варто робити при завантаженні даних програм

Перше і найголовніше, що вже точно не варто робити, - це скачувати програми з джерел, які вам невідомі. Також не варто скачувати програми, які мають однаковий функціонал, бо, врешті-решт, ви будете користуватися тільки однієї з них, а сміття на вашому комп'ютері додасться.

І в кінці кінців

Тепер більшість людей, які не чули про буфері обміну або не знали, як його відкрити, дізналися про це і можуть з легкістю скористатися даною інформацією. У даній статті ми також представили вам кілька програм, які полегшать вам роботу з буфером обміну і дозволять зберегти велику кількість часу, роблячи роботу не тільки зручною, але і швидкою. Ми дізналися про те, де буфер обміну на комп'ютері Windows 10 може перебувати. Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання по даній темі, трохи попрактикуйтесь, в цьому немає нічого складного.

Популярі новини
Загрузка...